louis

A u Louisu očekuješ kaj  :misli: kompletan Rukka asortiman  :misli: mislim na ovaj u Grazu, eventualno Villachu  :wink:
 
Slovenac Moto Oprema ima dobre cijene, dosta opreme na stanju i da se jako dobar rabat srediti

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 
Boris87 said:
u koji da idem? koji je bolji ?veći?

Sve kaj postoji na webu možeš dobiti u bilo kojem dućanu, problem nastupa kaj nema fizički sve robe u dućanu. Ljudi su postali ''prezahtjevni'' i htjeli bi sve odmah i sada, a to ne ide. Od deset marki kaciga i pedeset modela on/ona bi htjeli baš pedesetprvu koje nema odnosno ima ali na webu i onda drama. U Grazu ima solidan izbor svega i svačega ali ne očekuj SF. Možeš rezervirati pa ti pošalju u dućan ili doma uz poštarinu, problem je ak' ne znaš kaj točno hoćeš.  :wink:
 
Znam tocno sta hocu ali moram probat. Znam koji kacigu. Koji jaknu hlace sve ali ne mogu nista kupit bez da probam. Ako dodjem u trgovinu i ne mogu probat sto jocu kupit ne kupujem,ne narucujem.
 
Boris87 said:
Znam tocno sta hocu ali moram probat. Znam koji kacigu. Koji jaknu hlace sve ali ne mogu nista kupit bez da probam. Ako dodjem u trgovinu i ne mogu probat sto jocu kupit ne kupujem,ne narucujem.


Eee, to je onda problem. Teško da će u nekoj od trgovina biti na stanju baš sve to što ti hoćeš i to još u tvojoj veličini.
Možda u kojoj od velikih Louis trgovina u Njemačkoj, (ako bi baš robu iz Louisa), ali i to samo možda. :mrgreen:
 
Boris87 said:
Jel ima neka trgovina koji ima slicnu ponudu kao louis a da je u budimpesti.to mi je dosta blize.
Bija san nedavno u Pečuhu u nekom dućanu.Navodno mogu dobaviti sve iz Louisa a imaju i pristojan izbor unutra.Ako oćeš baš Rukka modele onda pravac Louis jer ne znan da ih ko drugi dila,možda im je to čak robna marka...

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
Bija san nedavno u Pečuhu u nekom dućanu.Navodno mogu dobaviti sve iz Louisa a imaju i pristojan izbor unutra.Ako oćeš baš Rukka modele onda pravac Louis jer ne znan da ih ko drugi dila,možda im je to čak robna marka...

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Nije, Rukka je premium brand iz Finske sa dugom tradicijom (postoji od sredine proslog stoljeca) sa isto tako premium cijenama, ali i kvalitetom
 
maredo said:
Na stranici Luisa se vidi dostupnost u trgovinama...

U više navrata je pisalo na stranici da je dostupno u dućanu u graz-u ali kad dodjem tamo njima stoji u kompjuteru 1 komad koji ili nemogu pronaći ili je rezerviran za nekoga.Čak i ako je neko naručio artikl oni to uvode kao stanje na lageru pa se to tako prikaže i na web stranici
 
Boris87 said:
Jel ima neka trgovina koji ima slicnu ponudu kao louis a da je u budimpesti.to mi je dosta blize.

Ono što ja mogu napraviti je da ti naručim artikle da te dočekaju u dućanu u grazu za probu bez obaveze na kupnju...
 
hvala ti puno.već si mi donosio rukavice jednom :)
može.pošaljem ti na pm šta i koji dan cu ja biti tamo
otići ću u prvom mjesecu i u veronu na sajam pa ću tamo vidjeti sta ima.
kakva su vasa iskustva sa sajmom tamo.jel se da sta naci?

 
Ja sam uzeo Alpinestar tekstilnu ljetnu jaknu za 80€, tako da je ok, a ovo ostalo zavisi kako se razgrabi, ako znas sto tražiš i koliko vrijedo vjerojatno ćeš uzeti tamo za nešto jeftinije nego drugdje, al da je sad nešto baš jeftinoj eftino i nije. Pazi se jeftinih kineskih proizvoda, jer kazem ako znaš što tražiš možeš dobro proći
 
Obavijest  :wink:
pošto me puno ljudi već pitalo, dragi prijatelji i kolege od slijedećeg tijedna krećem u Austriju pa ako kome šta treba iz lousa aunera ili sličnih dućana mogu dostaviti.
Ponovit ću i da narudžbe (Šifra, naziv ili opis artikla i cijena) šaljete sms-om ( ne na whatsapp, viber, mail, fax, forum i ne slati linkove, slike sa ekrana i sl.) na mobitel.
Plaćanje je u eurima kad donesem.
Ako ima kakvih nejasnoća ili dodatnih pitanja slobodno zvrc (broj šaljem na pp) ili ovdje.


 
Obavijest 😉
pošto me puno ljudi već pitalo, dragi prijatelji i kolege od slijedećeg tijedna krećem u Austriju pa ako kome šta treba iz lousa aunera ili sličnih dućana mogu dostaviti.
Ponovit ću i da narudžbe (Šifra, naziv ili opis artikla i cijena) šaljete sms-om ( ne na whatsapp, viber, mail, fax, forum i ne slati linkove, slike sa ekrana i sl.) na mobitel.
Plaćanje je u eurima kad donesem.
Ako ima kakvih nejasnoća ili dodatnih pitanja slobodno zvrc (broj šaljem na pp) ili ovdje.
Ako može br moba jer na ovom "novom" forumu ne znam poslat pm.
Hvala.
 
Prvi put poslova' s Bocom, ali ne i zadnji, i sve po dogovoru.
Iznenađenje u obliku kataloga ubaceno u paket.
Sve preporuke.(y)