Mali savjeti za motoriste

koji si ti rz brzotrz :LOL:
ma njegovi i jesu oklopi, pa znam da on ima....ali trebalo bi toga biti negdje i ovak' za kupit'(bliže).... :mrgreen:
 
go-go said:
e, a di ima za kupit' onih brzih kopči za spajat' oklope....


Uzmi 5,5 mm sarafe za drvo ili lim i podloske....kopce ti kostaju ko pola oklopa  :?
 
boRRis929 said:
Uzmi 5,5 mm sarafe za drvo ili lim i podloske....kopce ti kostaju ko pola oklopa  :?

toga me i strah, muka me i zvat'

onda ću bolje probat' upasat' sa originala onu maticu u gumi i original vijak....
 
go-go said:
toga me i strah, muka me i zvat'

onda ću bolje probat' upasat' sa originala onu maticu u gumi i original vijak....

Ima u onoj trgovini na Grobniku...vidim ja lijepo na pakovanju cijena oko 55kn..reko daj dvije vrecice ako slucajno izgubim koju...kad ono komad 55kn  :shock:
 
    ...ovima koji se tek počinju 'igrati' sa štenderom (stražnjim) u garaži: kada motor sami SKIDATE sa štendera, prije nego li ga žureći se provozati naglo pogurnete naprijed provjerite DVIJE stvari: da je spuštena bočna nogara i da upravljač stoji ravno ili ulijevo. Ako je prije skidanja sa štendera bio zakrenut u DESNO, motor ćete možda teškom mukom dohvatiti, a najvjerojatnije da će te se čuditi kako je to pljusnuo na desni bok iz čista mira.

    Ako imate asistenta, onda se ovo sve skupa ne odnosi na vas.
 
      ...nije nikakav savjet, nego informacija koju možda već i znate. Dakle, nalijete ulje u motor i strpljivo sačekate pola minute da iz ambalaže iscuri SVO ulje. Ambalažu sam stavio na čistu menzuru i ostavio preko noći. Iz nje je iscurilo još 25 ml ulja. Toliko ga u 99.9% slučajeva bacimo  :wink:

       

 
Dovoljno za malu pumpicu kojom podmazujem sajle ,ručke i pedale (nogare). (y)
 
Fuckas ulje, kao da ga mjenjam svaki dan...meni je palo na pamet koliko sam piva bacio do sada  :mrgreen:
 
Evo ljudovi meni treba mali savjet : polirani aluminij s čim ga zaštitit da nemoran polirat svako malo(plava kreda itd)
 
Mogućnost smještaja motora ili skutera preko zime ili ljeta u sigurnoj, zatvorenoj, suhoj i toploj prostoriji.
- uz dogovor moguć je dnevni ili mjesečni najam
- mjesto prostorije je Zagreb zapad
- cijena mjesečnog najma u razdoblju: od 01.10. - 01.06. je 130 kn
- cijena mjesečnog najma u razdoblju: od 01.06. - 01.10. je 99 kn
- cijena unaprijed plaćenog najma u razdoblju: od 01.10 - 01.06. je 900 kn
- cijena dnevnog najma: je 30 kn
---- uz svaki mjesečni najam dobivate besplatno pranje motora ----
- za sve ostale informacije i upite nazovite na broj 097 952 09 69 - Goran
- ili na mail: [email protected]
http://www.facebook.com/zagreb.zagreb.35?fref=ts
Eto nisam bio siguran gdje da ovo stavim, mozda kome zatreba, ak sam fulao temu nek modovi premjeste, soory mod!!!!!
 
Ako imate žute ili zamagljene farove, a nemate vremena za brušenje i poliranje, evo jedne metode za koju treba 10-15 min.

1. obrišite far ubrusom da skinete prašinu ili ga operite ako je prljav
2. smočite far
3. uzmite pastu za zube (neprozirnu,bez mikrogranula)
4. istisnite pastu za zube na far
5. kružnim pokretima prstum,ubrusom ili spužvicom utrljajte kaladont na far
6. pričekajte 5 min
7. isperite vodom
8. po potrebi ponovite postupak