Malo o prednjem ovjesu,i prepravak vilica na 600F.Na superbike specs naravno!:)

Jolly, nažalost neda mi se sad crtat u ms paintu da ti dokažem da pričaš gluposti  :mrgreen:
 
Zašto je ova tema krepala  :misli:, Aurellieeeeeee, ajmo malo kenjaže, ovakvi savjeti su tražena roba   (y)
 
Nisam bas htjeo ozivljavati ali svakako mi je zanimljivo  :mrgreen:

Trubio ja trubio da trebam mekse opruge i tako dodjem u trgovinu moto opreme koja bi trebala biti jedna od jacih i pitam da li imaju
opruge za prednje amortizere a odogvor je bio "cega?"  :shock:

:LOL:

Naci cu ih ja samo polako  :mrgreen:

Edit: jos jedan primjer Rvatske poslovnosti... napisem mail koji opalim na par adresa (novema nova, migomoto itd itd) s upitom za ohlinsove
opruge te i te jacine za moj motocikl...

dobivam odgovor nakon 2 dana

Stovani,
mi zastupamo ove druge.

lijep pozdrav i dovidjenja  hahahhaa  :LOL:
 
Nije jedini editirao sam procitaj ostatak  :LOL:
 
KING RR said:
Zašto je ova tema krepala  :misli:, Aurellieeeeeee, ajmo malo kenjaže, ovakvi savjeti su tražena roba   (y)

davno je to bilo  :? Vilice sad imaju novog vlasnika, tko zna gdje, i jeli živ uopće. Ja sad na motoru imam od 600rr, još ih nisam otvarao a neznam ni jeli smijem jer imaju svega 1500km i bez ogrebotinice su, pa mi je žao, mogu se dobro prodat a kad ih ja raščeprkam onda ne mogu  :mrgreen:

Ima li što novo? Pa i nema baš, osim što sam primjetio koliko su moderne USD vilice konstrukcijski krutije i manje se uvijaju od starih klasičnih vilica. Nije da kenjam sad, jer se razlika stvarno na oko vidi, radi se o dobrih nekoliko centimetara kad se radi stoppie ili tako nešto gdje sva težina padne na vilice. Ove su toliko čvrste da me bilo i strah u početku da ne odvale glavu rame, ali ako nije dosd, valjda ni neće, pa ne može svaki projekt završit katastrofom, mora postojat i happy end  :LOL: :LOL:
 
aurellie said:
davno je to bilo  :? Vilice sad imaju novog vlasnika, tko zna gdje, i jeli živ uopće. Ja sad na motoru imam od 600rr, još ih nisam otvarao a neznam ni jeli smijem jer imaju svega 1500km i bez ogrebotinice su, pa mi je žao, mogu se dobro prodat a kad ih ja raščeprkam onda ne mogu  :mrgreen:

Ima li što novo? Pa i nema baš, osim što sam primjetio koliko su moderne USD vilice konstrukcijski krutije i manje se uvijaju od starih klasičnih vilica. Nije da kenjam sad, jer se razlika stvarno na oko vidi, radi se o dobrih nekoliko centimetara kad se radi stoppie ili tako nešto gdje sva težina padne na vilice. Ove su toliko čvrste da me bilo i strah u početku da ne odvale glavu rame, ali ako nije dosd, valjda ni neće, pa ne može svaki projekt završit katastrofom, mora postojat i happy end  :LOL: :LOL:
nevjerojatno kako se strujići čude ko pura dreku onom što je strojarima normalno, tj da je deblji štap krući od tanjeg :LOL: :wink:
 
angelo.ma said:
šta je smišno u tom editu :misli: tio si kupit BMW u Mercedesovom salonu

Smijesno je sto je rekao mi zastupamo ove a ne te... ali ih nije ponudio  :LOL:

 
72 kg, opruge unutra su 1kg/mm , trebaju mi oko 0.925 tj kombinacija od 0.9 i 0.95  (y)
 
cRuNk said:
72 kg, opruge unutra su 1kg/mm , trebaju mi oko 0.925 tj kombinacija od 0.9 i 0.95  (y)
opaa, to si malo smršavio ovaj misec :mrgreen:

japanci tvornički imaju poštiman ovijes za 72 kg, a ti kad se obučeš u opremu imaš skoro 85 :wink:
zašto misliš da ti tribaju mekše, jeli ti neko stručan to reka ili si možda malo šarafio po onim obojanim šarafićima i doša do tog zaključka :mrgreen:
 
angelo.ma said:
opaa, to si malo smršavio ovaj misec :mrgreen:

japanci tvornički imaju poštiman ovijes za 72 kg, a ti kad se obučeš u opremu imaš skoro 85 :wink:
zašto misliš da ti tribaju mekše, jeli ti neko stručan to reka ili si možda malo šarafio po onim obojanim šarafićima i doša do tog zaključka :mrgreen:

kaze tata od zanata... pa sam dosta dugo proucavao i pokusavao ali nije to to...

http://www.youtube.com/watch?v=-CFm9PXwLJ8
 
cRuNk said:
Nisam bas htjeo ozivljavati ali svakako mi je zanimljivo  :mrgreen:

Trubio ja trubio da trebam mekse opruge i tako dodjem u trgovinu moto opreme koja bi trebala biti jedna od jacih i pitam da li imaju
opruge za prednje amortizere a odogvor je bio "cega?"  :shock:

:LOL:

Naci cu ih ja samo polako  :mrgreen:

Edit: jos jedan primjer Rvatske poslovnosti... napisem mail koji opalim na par adresa (novema nova, migomoto itd itd) s upitom za ohlinsove
opruge te i te jacine za moj motocikl...

dobivam odgovor nakon 2 dana

Stovani,
mi zastupamo ove druge.

lijep pozdrav i dovidjenja  hahahhaa  :LOL:

A da pokusas Grigicu poslati mail mozda i dobijes odgovor za ohlins  :mrgreen:
 
vickodu said:
A da pokusas Grigicu poslati mail mozda i dobijes odgovor za ohlins  :mrgreen:

Nije se sjetio.  :mrgreen:
 
Jesam i dobio sam broj da ga nazovem umjesto jebene cijene  :LOL: