Mariovo 2009, 5-7.06.2009 (Makedonija)

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

GSX 1402 said:
a Chile  :misli:
on bi mogao biti STUP obrane  :mrgreen:

I STUP I TUP :mrgreen:

Ja polako krecem vec za 3 dana.....tak da odmah najavite dal da ponesem štucne i kopačke :mrgreen:
 
Chile said:
I STUP I TUP :mrgreen:

Ja polako krecem vec za 3 dana.....tak da odmah najavite dal da ponesem štucne i kopačke :mrgreen:
i hrvaCki dres  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
i hrvaCki dres  :mrgreen:

Prije par godina sam Bobiju poklonio dres na Ohridu, možda mi posudi da ne moram nositi :wink: inače Bobi ima svoj čamac i vozi po Oridskom jezeru, tak smo se i upoznali....
 
Ja krečem....drugovi vidimo se na Mariovu  :wink:
 
Chile said:
Ja krečem....drugovi vidimo se na Mariovu  :wink:

Mi ćemo lagano u srijedu za tobom pa se vidimo u petak u jutro ili možda u četvrtak popodne ako budeš u Skopju.  (y)

 
Sretan put svima...
ako vam nešto treba slobodno me nazovite +389 78 451547
Vidimo se uskoro  (y)
 
mrgud_sk said:
Mi ćemo lagano u srijedu za tobom pa se vidimo u petak u jutro ili možda u četvrtak popodne ako budeš u Skopju.  (y)


Moram priznati da jedva cekam srijedu, s obzirom da motor nisam vidio zadnjih 10 dana, a kamoli sjeo na njega.
Pozdrav svima i vidimo se u petak.
 
mrgud_sk said:
Mi ćemo lagano u srijedu za tobom pa se vidimo u petak u jutro ili možda u četvrtak popodne ako budeš u Skopju.  (y)
drustvo kakva je trenutno situacija,ko sve ide i kad krecete,tj. kad da vas ocekujem kod mene.kud ce cile tako rano,mogo se javiti da svrati
 
milesurcin said:
drustvo kakva je trenutno situacija,ko sve ide i kad krecete,tj. kad da vas ocekujem kod mene.kud ce cile tako rano,mogo se javiti da svrati

Trenutno nas ide trojica i sumnjam da će nam se još netko pridružiti. Ako krenemo nekad u jutarnjim satima možeš nas očekivati oko podneva i kasnije ali sve ću ti još javiti telefonom.
 
mrgud_sk said:
Trenutno nas ide trojica i sumnjam da će nam se još netko pridružiti. Ako krenemo nekad u jutarnjim satima možeš nas očekivati oko podneva i kasnije ali sve ću ti još javiti telefonom.
samo se javite,cekam vas na auto putu,nije zbog toga nego da na vreme stavim pivu laditi!!!!!!!
 
Prijavio sam se, no  na žalost , do zadnjeg momenta neću znati dali krećem iz obiteljskih razloga. Nadam se da će biti sve OK i da se vidimo  (y)
 
alo ekipa!!!!

Evo vratio sam se s broda neki dan, ali nazalos necu vam se pridruzit u Mariovu.
Nit sam ja jos spreman niti motor, tek mu sad radim nosace bocnih kofera....
u svakom slucaju ekipi koje putuje dolje zelim sretan put, domacinima dobro vrijeme, makar kako se sijecam lani onaj pljusak nije nista poremetio  :D
Dobro se zabavite!!!!
(y) (y) (y)
 
balegar said:
Ja i moja bolja polovica krećemo u srijedu,pomalo uz more.... (y)


Danas dogovoren plan puta i krećemo u srijedu.
Sutra i prekosutra lagano pakiranje i vidimo se u petak.
 
E da, došlo vrijeme i da se pakiramo.  :hura:

Naš plan je sljedeći:
    - srijeda: krećemo oko 08:30 iz Siska do Surčina, popodne  :piva: negdje u centru Beograda;
    - četvrtak: Beograd - Skopje, nalazimo se sa prijateljem Trteom, obilazak grada i  :piva: s ostatkom ekipe;
    - petak: Skopje - Prilep - Mariovo, dizanje šatora i druženje;
    - subota: obilazak regije Mariovo;
    - nedjelja: Mariovo - Kruševo - Bitola - Kalambaka (Grčka), razgledavanje Meteore;
    - ponedjeljak: Kalambaka - Ohrid, obilazak Ohrida i Sv. Nauma;
    - utorak: Ohrid - Srbija (još ne znamo gdje ćemo spavati);
    - srijeda: Srbija - Sisak,  :piva: za rastanak.

Nadam se samo da će nas vrijeme poslužiti.