Mariovo 2009, 5-7.06.2009 (Makedonija)

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

imate nekoliko opcija:
1. preko autoputa bratstva i jedinstva (ako se još tako zove  :misli:) pravac zagreb-beograd-veles-prilep
2. kroz jadranskoj magistrali, pa albaniji, dogjete do struge pa preko galicice do bitole i onda prilep
3. saberite uzput ekipu iz slovenije, pa prošetajte kroz italije, onda trajektom do grcke, pa kroz gevgelije i kavadarci dogjete do prilepa  :LOL:
i 4. pogledate puteve kroz magjarsku, prolazite kroz rumunskoj, pa napravite kratku pauzu u bugarskoj (najbolje na plaži) i kroz krive palanke idete do štip i od tamo preko veles do prilepa.. :jesus:

Ipak mislim da jedna od prvih 2 opcije najviše odgovara (a možete iskombinirati, jedna za dolazak, druga za povratak)  (y)
 
dvormak said:
imate nekoliko opcija:
1. preko autoputa bratstva i jedinstva (ako se još tako zove  :misli:) pravac zagreb-beograd-veles-prilep
2. kroz jadranskoj magistrali, pa albaniji, dogjete do struge pa preko galicice do bitole i onda prilep
3. saberite uzput ekipu iz slovenije, pa prošetajte kroz italije, onda trajektom do grcke, pa kroz gevgelije i kavadarci dogjete do prilepa  :LOL:
i 4. pogledate puteve kroz magjarsku, prolazite kroz rumunskoj, pa napravite kratku pauzu u bugarskoj (najbolje na plaži) i kroz krive palanke idete do stip i od tamo preko velesa do prilepa.. :jesus:

Ipak mislim da jedna od prvih 2 opcije najviše odgovara (a možete iskombinirati, jedna za dolazak, druga za povratak)  (y)

Ne vidim razlog da ne odem preko Finske pa i o tome razmišljam...  :LOL:
 
Bekspejs said:
Ne vidim razlog da ne odem preko Finske pa i o tome razmišljam...  :LOL:

pa ak hoces posudim ti svog šogija za vodica, ne sam prek Finske....budes ti i prek Moldavije isao, on se na dan 3 put zgubi u ZG, a rođeni je Zagrebcanec :LOL: :mrgreen: i jos ne garantiram da cete doci do 6mj, ak sutra krenete....

Uglavnom vidim da bi ove godine moglo bit Siscana...

Zec tko jos s tobom dolazi iz Rijeke?
 
da da, zaboravio sam precak kroz moldaviju, baš sam se prisjetio...  :LOL:

Nego, vec ima prijavljenih iz Siska, pogledajte listu (klik ovdje) (samo da napomenim da se lista obnovljuje skoro svaki dan sa novo prijavljenim sudionika)
 
Chile said:
pa ak hoces posudim ti svog šogija za vodica, ne sam prek Finske....budes ti i prek Moldavije isao, on se na dan 3 put zgubi u ZG, a rođeni je Zagrebcanec :LOL: :mrgreen: i jos ne garantiram da cete doci do 6mj, ak sutra krenete....

Uglavnom vidim da bi ove godine moglo bit Siscana...

Zec tko jos s tobom dolazi iz Rijeke?

Za sada sam solo, kontam da cu se drzat mrguda. Postoji mogucnost da mi se pridruzi DaPola iz Pule na GS-u. Iako je on malo ambiciozniji od mene - od bi htio u komadu od Pule do Skopja preko autoputa bratstva i jedinstva  :mrgreen:
Ja planiram stat negdje u Srbiji i naspavat se. Ipak se vozim na igracki bez muhobrana  8)
 
zec13 said:
Za sada sam solo, kontam da cu se drzat mrguda. Postoji mogucnost da mi se pridruzi DaPola iz Pule na GS-u. Iako je on malo ambiciozniji od mene - od bi htio u komadu od Pule do Skopja preko autoputa bratstva i jedinstva  :mrgreen:
Ja planiram stat negdje u Srbiji i naspavat se. Ipak se vozim na igracki bez muhobrana  8)

A dakle, odustao si od magistrale, Crne Gore, Albanije...?  :mrgreen:
Ako uopće budem išao, ići ću preko Srbije. E sad, gdje stati i odmarati se... Ili ići "do kraja"....  :?
 
Baš gledam sad...915km od Bjelovara do Vitolišta (do Beograda regionalnom cestom,dalje autoput valjda)

A šta,treba mi 100-tinjak Eu za gorivo za tamo i nazad,a ostalo nije ni bitno  :mrgreen:.

Pa možda dođem i ja,tko će me znati.

Dvormače! Ke si ga merime onda! (y)
 
Bekspejs said:
A dakle, odustao si od magistrale, Crne Gore, Albanije...?  :mrgreen:
Ako uopće budem išao, ići ću preko Srbije. E sad, gdje stati i odmarati se... Ili ići "do kraja"....  :?

Nisam odustao od magistrale, taj šećer sam ostavio za kraj! Ovog puta se neću zajebat i proci obalu CG i Albaniju bez stajanja, ne ne!
 
Moja ruta će biti slična lanjskoj. U Makedoniju preko Srbije, nazad preko Albanije.
Jedino šta ću promjeniti su neki gradovi gdje sam spavao. Umjesto Sremske Mitrovice Beograd ili Smederevo, a umjesto Tirane jedan od gradova u CG.  :misli:
Zec - imaš rezervirano mjesto u mom planu puta.  (y)
 
mrgud_sk said:
Moja ruta će biti slična lanjskoj. U Makedoniju preko Srbije, nazad preko Albanije.
Jedino šta ću promjeniti su neki gradovi gdje sam spavao. Umjesto Sremske Mitrovice Beograd ili Smederevo, a umjesto Tirane jedan od gradova u CG.  :misli:
Zec - imaš rezervirano mjesto u mom planu puta.  (y)
Moze  (y)
Preporučam Beograd, imam par drugara koji me zovu, a moci ce nam srediti i neko ocuvanije mjesto za motore!
 
zec13 said:
Moze  (y)
Preporučam Beograd, imam par drugara koji me zovu, a moci ce nam srediti i neko ocuvanije mjesto za motore!

Ma nemaš brige, imam ih i ja nekoliko gdje bi (ako bi bilo potrebno) čuvali i nas i motore.  :mrgreen:
Samo se moramo dogovoriti gdje bi prenoćili. Sremska Mitrovica, Ruma, Beograd i Smederevo u privatnom smještaju gratis ili negdje drugdje u hotelu.
Detalje ćemo dogovoriti telefonom.  (y)
 
mrgud_sk said:
Ma nemaš brige, imam ih i ja nekoliko gdje bi (ako bi bilo potrebno) čuvali i nas i motore.  :mrgreen:
Samo se moramo dogovoriti gdje bi prenoćili. Sremska Mitrovica, Ruma, Beograd i Smederevo u privatnom smještaju gratis ili negdje drugdje u hotelu.
Detalje ćemo dogovoriti telefonom.  (y)
izbaci sve te opcije iz glave,jer picka si ako ne dodjes do mene,buraz znas da kod mene ima nocenje i garaza za motore,a valjda cemo se i za pivu snaci!!!!
 
mrgud_sk said:
Ma nemaš brige, imam ih i ja nekoliko gdje bi (ako bi bilo potrebno) čuvali i nas i motore.  :mrgreen:
Samo se moramo dogovoriti gdje bi prenoćili. Sremska Mitrovica, Ruma, Beograd i Smederevo u privatnom smještaju gratis ili negdje drugdje u hotelu.
Detalje ćemo dogovoriti telefonom.  (y)

Vidim da sa tobom ide Ivana, jel to ona Ivana na koju mislim....Bobovčanka :mrgreen: (tj. ima baku i djeda u Bobovcu)
 
mrgud_sk said:
Moja ruta će biti slična lanjskoj. U Makedoniju preko Srbije, nazad preko Albanije.
Jedino šta ću promjeniti su neki gradovi gdje sam spavao. Umjesto Sremske Mitrovice Beograd ili Smederevo, a umjesto Tirane jedan od gradova u CG.  :misli:
Zec - imaš rezervirano mjesto u mom planu puta.  (y)
:mrgreen:
 
milesurcin said:
izbaci sve te opcije iz glave,jer picka si ako ne dodjes do mene,buraz znas da kod mene ima nocenje i garaza za motore,a valjda cemo se i za pivu snaci!!!!

Pazi da se ne iznenadiš kad nas dođe nekoliko. :mrgreen:
I šta više reći?  :misli:
Zec, definitivno idemo preko Beograda i spavamo kod mog prijatelja Mile.  (y)
 
Chile said:
Vidim da sa tobom ide Ivana, jel to ona Ivana na koju mislim....Bobovčanka :mrgreen: (tj. ima baku i djeda u Bobovcu)

Pogodak, to je ta Ivana. Vas bobovčana ima po cijelom svijetu 'ko hercegovaca.  :mrgreen:
Jel ti ideš samo u Mariovo ili imaš opet nekakve okolne puteve?
 
mrgud_sk said:
Pazi da se ne iznenadiš kad nas dođe nekoliko. :mrgreen:
I šta više reći?  :misli:
Zec, definitivno idemo preko Beograda i spavamo kod mog prijatelja Mile.  (y)
ma nemas brige,bice mjesta,ako nista bar auta imam pa dvoje napred troje pozadi ,i eto vec 5 mjesta rezervisano :mrgreen: :LOL:
 
mrgud_sk said:
Pogodak, to je ta Ivana. Vas bobovčana ima po cijelom svijetu 'ko hercegovaca.  :mrgreen:
Jel ti ideš samo u Mariovo ili imaš opet nekakve okolne puteve?

Ma Hercegovci su pi.kin dim za nas Bobovčane  :mrgreen: 
Ona ti je draga?
Pozdravi ju...

Pa u pravilu idemo direktno na mariovo, samo (kako sam vec napisao) najprije dan, dva na Mavrovo a poslije par dana po Albaniji, sjeverni dio, to još jedino nismo obisli......u pravilu ostacemo na putu i tjedan posle Mariova

Koji je tvoj plan?

 
Alo Mrgud jel znaš koliko dana planiraš ostati na putu sve ukupno?
S obzirom da ja imam maximalno 4 dana.
Čisto me zanima da si znam isplanirati put nazad.
 
Chile said:
Ma Hercegovci su pi.kin dim za nas Bobovčane  :mrgreen: 
Ona ti je draga?
Pozdravi ju...

Pa u pravilu idemo direktno na mariovo, samo (kako sam vec napisao) najprije dan, dva na Mavrovo a poslije par dana po Albaniji, sjeverni dio, to još jedino nismo obisli......u pravilu ostacemo na putu i tjedan posle Mariova

Koji je tvoj plan?

Hoću, hvala.
Nemam još u detalje razrađen plan ali u svakom slučaju malo ću prozujati okolo.
Ruta bi bila Sisak-Beograd-Prilep-Mariovo-Kruševo-Ohrid-Tirana-Skadar-Ulcinj-pa malo po CG-Dubrovnik-Mostar-Sarajevo-Banja Luka-Sisak.
To je onako ugrubo.


maredm1 said:
Alo Mrgud jel znaš koliko dana planiraš ostati na putu sve ukupno?
S obzirom da ja imam maximalno 4 dana.
Čisto me zanima da si znam isplanirati put nazad.

A gle, kao što već rekoh, neznam točno. Lani sam ostao 8 dana pa mislim da će mi i ove godine trebati bar toliko da obiđem sve šta namjeravam, a možda i koji dan više. To će mi vjerovatno biti i godišnji odmor jer, kako za sad stvari stoje, od 7. mjeseca sam u izgradnji pa sumnjam da ću moći duže izbivati. Znaš kakvi su majstori.  :mrgreen: