Maxi scooter & friends club meeting point

Tromislawski said:
Samo cuga a ja gladan  :shock:

pa da si jos jednom tamo spomenuo klopu, ja bih se prikljucio... jedino ne znam sto bih doma, jer sam imao narucene goste na rostilju i jebeno smo se prejeli kojecega... evo kasnije budem stavio par fotki (nisam puno napravio)

(ona solo fotka mog skuta je zato da se vidi da sam samo ja iz Rijeke dosao gore  :mrgreen:)
 
nisam baš puno fotkao... ali drugi put, još ako stanemo na neka atraktivna mjesta za fotkanje, bumo sredili neki foto session  :mrgreen:

 
Ijuuu prostaka, vidi ovog u plavoj majci sta radi tu gol na parkiralistu?!?!? Jel to bila voznja il' pederbal? Sta se skidali tamo?!?!?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
gusta said:
Ijuuu prostaka, vidi ovog u plavoj majci sta radi tu gol na parkiralistu?!?!? Jel to bila voznja il' pederbal? Sta se skidali tamo?!?!?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ebiga, uz svaki moto happening ide i striptizeta :bis:
 
E jesmo mi skuteraši u banani, nemremo ni sisatu striptizetu imat'... i nije ni čudo da nas mrze ovi sa getribama.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ma ideja je bila da ide plava sisata striptizeta od cca 22 godine, neko nam je uvalio visokog stripera na skuteru!?  :misli: :ples:
 
gusta said:
E jesmo mi skuteraši u banani, nemremo ni sisatu striptizetu imat'... i nije ni čudo da nas mrze ovi sa getribama.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Barem imam pivski trbuh  :D

Kad sam papk i obuko moto cehla, kaj je vruce  :misli:
 
gorank said:
Sada mi je zao kaj nemam Beverlya!!!

svi smo mi Piaggio  :LOL:
samo navrati kad se decki budu opet negdje vozili, ide i taj tvoj nexus - zvijer je to od motora!
 
Da si malo obzirnije citao post, mogao si i danas ici, tak je svejedno koji je skuter, bitno je da se vozimo.
 
gusta said:
Da si malo obzirnije citao post, mogao si i danas ici, tak je svejedno koji je skuter, bitno je da se vozimo.

Vazno je jedino da skuter moze ici bar 100 na sat. Za sporije skutere planiramo drugu rutu: polazak iz Podsuseda, nastavak za Malesnicu, Spansko, zatim Rudez i kraci odmor na Jarunu; nastavak do rotora, velesajam i konacno druzenje uz pijacu na Bundeku do popodnevnih sati. Na licu mjesta se dogovara ruta za povratak.  :mrgreen: :skuter:
 
Tromislawski said:
Barem imam pivski trbuh  :D

Kad sam papk i obuko moto cehla, kaj je vruce  :misli:

ma sve pet, mis smo si vizualizirali striptizetu i to je bilo to  :D
da nisi ponio moto cahla, ne bi bilo ni striptiza...  :mrgreen:
 
mbz said:
Vazno je jedino da skuter moze ici bar 100 na sat. Za sporije skutere planiramo drugu rutu: polazak iz Podsuseda, nastavak za Malesnicu, Spansko, zatim Rudez i kraci odmor na Jarunu; nastavak do rotora, velesajam i konacno druzenje uz pijacu na Bundeku do popodnevnih sati. Na licu mjesta se dogovara ruta za povratak.  :mrgreen: :skuter:

Ovo zvuci ko da smo putovali sporo. Ak mene pitas nije uopce bili sporo, mozda cak i malo prebrzo ako znaš na šta mislim.
 
gusta said:
Ovo zvuci ko da smo putovali sporo. Ak mene pitas nije uopce bili sporo, mozda cak i malo prebrzo ako znaš na šta mislim.
Ma ne, to je bio samo saljivi osvrt na one skutere koji idu max. 60-70 na sat, NHF za vlasnike istih. :cool:
Najvaznije je da ima 2 kotaca i da se koristi, a ne da stoji u garazi  (y) (y) (y)
 
sljedecu nedjelju organizirajte nesto opet da pem i ja zvami! (y)
 
Moj prijedlog za slijedecu voznju i druzenje. Jezero Sabljaci kod Ogulina http://www.ogulin.hr/turizam/sabljaci.htm , malo da nam se guzice maknu sa gradskog asfalta. Usputno nadjemo birtiju za klopu i cugu, polazak ZG ekipe ispred juznog ulaza u Velesajam u 10,00 sati. Put vodi preko Brezovice, Pisarovina prema Karlovcu (da bi se izbjegli radovi na Staroj Karlovačkoj), Duga Resa, Ogulin, jezero Sabljaci. Total iz Zagreba 115 km ak je vjerovati Garminu. Primorsko goranska ekipa (ako bude zainteresiranih) ima 134 km. Predložite datum (nisam siguran da cu moci slijedecu subotu 07.06. ali vi kak se dogovorite).

Update: Nasao sam i birtiju  :D, http://www.bjelolasica.hr/ugostiteljstvo/rest_sablj.php (c/p sa sajta za one koji ne klikcu linkove Samo dva kilometara od Ogulina i petlje nove autoceste, na obali prekrasnog jezera Sabljaci, poznatijeg kao "Ogulinsko more", smjestio se naš istoimeni restoran, popularno odredište mnogih domaćih i stranih gostiju...Lički nabod ili odrezak, gurmanski biftek, ljetna i zimska plata Sabljaci, pastrve iz obližnjeg ribogojilišta na mali milijun načina, samo su dio jelovnika), zvuci primamljivo!  :D

Update: Ako je netko zainteresiran usputno se priključiti koloni a nije mu baš zgodno dolaziti na početne waypointove, nek predloži neki meeting point pa ga skupimo putem!