Maxi scooter & friends club meeting point

i ja sam za uvijek ali posao..tako da sam samo nedjeljom sam slobodan..
 
Za striptiz uvijek spreman  :jesus:

Što se mene tiče možemo i nedjeljom, dosta ljudi radi subotu a i MBZ će imati mir od mobitela  :closed:
 
Subotu bi jos mogao dobiti slobodnu od bolje polovice, ali nedjelju imam ranije dogovorenih obaveza i nemogu nikako.
 
ne znam za ostatak riječke ekipe, ali ja ne mogu jer imam u dva kazališta predstave na kojima radim. sad pred kraj kaz. sezone su nam uvalili skoro svaku subotu duplu šljaku!  :x

inače, Ogulin je čudo od grada! Bio sam par puta i svi koji tamo žive preporučuju odlazak na to jezero!
Lijepo se provedite!

p.s. vidim da je naslov teme proširen - pohvalno!
 
odlična ruta!!! ja sam za!  (y) aj malo nek svako vidi jel može i nek animira još nekog pa da nas bude što više :D
al vidim ja kom se bum ja javil da mi planira izlete :D
 
Ahooj ekipa !!
Vidim zabrijali ste i jako mi je zao bilo kada sam gledao sve ovo a nisam mogao prisustvovati  :(
Mislim da bi bilo puno uspjesnije kada bi se takvi izleti organizirali nedjeljom, jer dosta nas radi subotom,
a ja radim cijele noci, dolazim doma nedjeljom ok 04 pa odspavam do 09 najvise i onda picim bilo kuda
Beverly svuda  :mrgreen:
Eto jucer sam s curkom picio po Turopolju, do vikse u Lijevim Stefankima i bas je bilo super, ali da ima kakva voznjica u grupi
vjerovatno bi isli.
Ima jedna lijepa voznjica do restorana na Mreznici misli da je to obitelji Puskaric i tamo smo full88 i ja bili, cca 100km i moze se i kupati u Mreznici, a klopa deluxe  (y)
A ne vidim razlog zakaj ne bi opicili do morena pa se nasli s ekipama iz primorja.
Bijah bedavno do Jadranova i to je voznjica od cca 2,5h ako se vozi normalno, pa mislim da je superiska cak za nedjeljni izlet i kupanje :)
Pokusati cu organizirati jedan takav morski susret jer mislim da ima nas vec bar 3-4 koji bi isli a onda jos svi odavde i to bi moglo biti uspjesno.
Super je bilo vidim po slikama i jos jednom, bas mi je zao sto nisam mogao i ja biti tamo pa sve zabiljeziti iz svog ugleca :)
 
Beverly 125 za tocno 230 km (uglavnom izlet Bosiljevo i nesto malo grada) potrosio prosjecno 3,75 l na 100 km. Sto je bitno manje od cisto gradskog prosjeka od 4.5 litara. Nejde na zrak, neko rece...

Inace vodjenju evidencije prepustio sam http://www.spritmonitor.de/en/detail/269092.html
 
gusta said:
Beverly 125 za tocno 230 km (uglavnom izlet Bosiljevo i nesto malo grada) potrosio prosjecno 3,75 l na 100 km. Sto je bitno manje od cisto gradskog prosjeka od 4.5 litara. Nejde na zrak, neko rece...

Inace vodjenju evidencije prepustio sam http://www.spritmonitor.de/en/detail/269092.html

Nije lako voditi evidenciju o potrosnji goriva kada se non stop vozikas i tko bi to sve zabiljezio koliko tankam, ali da je zanimljivo, je.
Volio bih da imam volje i zivaca i vremena sve upisivati jer statistika bi bila vrlo zanimljiva pogotovo kada bi vidio ukupnu cifru godisnje potrosnje i odrzavanja :)
Ali bolje da ne vidim, da si ne kvarim zadovoljstvo iluzije da stedim jer ne vozim auto :)
 
Ja fotkam stanje kilometar sata i pumpu tak da kad sjednem za komp imam podatke za upisati. BTW ove godine napravio 4000 km.  (y)
 
gusta said:
Moj prijedlog za slijedecu voznju i druzenje. Jezero Sabljaci kod Ogulina http://www.ogulin.hr/turizam/sabljaci.htm , malo da nam se guzice maknu sa gradskog asfalta. Usputno nadjemo birtiju za klopu i cugu, polazak ZG ekipe ispred juznog ulaza u Velesajam u 10,00 sati. Put vodi preko Brezovice, Pisarovina prema Karlovcu (da bi se izbjegli radovi na Staroj Karlovačkoj), Duga Resa, Ogulin, jezero Sabljaci. Total iz Zagreba 115 km ak je vjerovati Garminu. Primorsko goranska ekipa (ako bude zainteresiranih) ima 134 km. Predložite datum (nisam siguran da cu moci slijedecu subotu 07.06. ali vi kak se dogovorite).

Update: Nasao sam i birtiju  :D, http://www.bjelolasica.hr/ugostiteljstvo/rest_sablj.php (c/p sa sajta za one koji ne klikcu linkove Samo dva kilometara od Ogulina i petlje nove autoceste, na obali prekrasnog jezera Sabljaci, poznatijeg kao "Ogulinsko more", smjestio se naš istoimeni restoran, popularno odredište mnogih domaćih i stranih gostiju...Lički nabod ili odrezak, gurmanski biftek, ljetna i zimska plata Sabljaci, pastrve iz obližnjeg ribogojilišta na mali milijun načina, samo su dio jelovnika), zvuci primamljivo!  :D

Update: Ako je netko zainteresiran usputno se priključiti koloni a nije mu baš zgodno dolaziti na početne waypointove, nek predloži neki meeting point pa ga skupimo putem!
evo pošto bad ri moj kompica iz ri  nemože drugi vikend,onda bi to mogli srediti 14. ili 15.06,ovisno kako kome paše...inače destinacije je super...ima i park pa se možemo i igrati.... :LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus:
 
i Sisak bi išao...
nas ima mal i klinci smo..al jbg.željni druženja  :LOL: :mrgreen:
 
kind20 said:
evo pošto bad ri moj kompica iz ri  nemože drugi vikend,onda bi to mogli srediti 14. ili 15.06,ovisno kako kome paše...inače destinacije je super...ima i park pa se možemo i igrati.... :LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus:

nažalost, bad_ri je zauzet sve vikende do drugog tjedna 7.mjeseca...  :?

tako da šaljem pozdrav ekipi i želim im ugodne vožnje i druženja.
 
ja bi 15 06 mogao bez beda..bas bi se htio igrati :LOL:
 
906dp said:
i Sisak bi išao...
nas ima mal i klinci smo..al jbg.željni druženja  :LOL: :mrgreen:
Vas cekamo u Pisarovini, to vam je kroz Veliku Goricu pa lijevo prije Buzina (Lukavec, Dubranec i dalje..) ili dodjite na Velesajam.

BTW, mislim da bi ovo trebalo biti glavna nit vodilja za odredjivanje datuma! http://www.dhmz.htnet.hr/prognoza/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14240
 
Vidim da nitko ne glasa, samo jedan glas. Ja najvjerojatnije ovaj vikend ne mogu, obiteljske obaveze, ako se sto promijeni, javim se. Dva tjedna je meni predaleko za planiranje, ali cu se *ebacki potruditi da slijedeci vikend oslobodim za voznju. Dakle glasam za 14/15. 06.  (y)
 
bilježim se i ja sa štovanjem za sljedeću rundu (y)

ako me žena pusti :blahblah:

ako neće  :macevanje:
 
Denisxxx said:
bilježim se i ja sa štovanjem za sljedeću rundu (y)

ako me žena pusti :blahblah:

ako neće  :macevanje:

pa i ženu na sic iza i voziiii.

nije valjda k'o moja - nema sanse na motor?

.:.
 
Denisxxx said:
bilježim se i ja sa štovanjem za sljedeću rundu (y)

ako me žena pusti :blahblah:

ako neće  :macevanje:
jel to tvoj madison u avataru? ajd prikvači koju fotku negdje, jako lijep maxi.  (y)