MC "SREM"- Sremska Mitrovica, Srbija, 2.-4.05.2008

Added to Calendar: 02-05-08, 03-05-08, 04-05-08

profa

New member
Ovom prilikom zelim da pozdravim sve clanove foruma, takodje da pozovem sve na
Moto Skup u Sremskoj Mitrovici 2.,3.,4. maj (svibanj) 2008. u organizaciji MC "SREM".

Samo da napomenem da je ovaj skup proglasen za odlican na mnogim glasanjima.
Za sada toliko,kasnije detaljnije.
                                                pozz.svima!


info: www.mcsrem.com
 
Za neupućene - ovo je jedan od boljih moto skupova u Srbiji.. (y)
pozdraw od Warriorsa!
 
Posto nam se blizi termin za MOTO-SKUP, iskoristio bih priliku jos jednom da vas pozovem!
Za informaciju lokacija je Auto Moto Drustvo_Ostale inf.na nasem sajtu.
    pozz! Vidimo se!    www.mcsrem.com    :D
 
Iskreno se nadam da će se netko od Vas pojaviti konačno kod nas u Velikom Bukovcu kod Ludbrega. Pozdrav svima, a posebno Krkelji!  18.-20.04.2008
 
Ja sam vam neki dan poslao jedno pitanjce na vaš forum,ali nitko
ne odgovara...nije valjda da ste tak rijetko na svom forumu?
 
šina69 said:
Ja sam vam neki dan poslao jedno pitanjce na vaš forum,ali nitko
ne odgovara...nije valjda da ste tak rijetko na svom forumu?

U ime MC Srem ti se izvinjavam,sto se tice tvog pitanja odgovoricu ti ovde posto sam siguran da ima i drugih koje to interesuju.Za bezbednost nemoj uopste da brines,to sto vidis na TV-u li procitas nema nikakve veze sa realnoscu u Srbiji,kod nas ce uvek(verovatno) biti raznoraznih tenzija,ali to nema nikakve veze sa stanjem duha,ukoliko bi se to moglo tako nazvati.U Srbiji svakog dana ima masa Hrvata,Amera,Nemaca,Engleza....i niko nema nikakav problem,pogotovo ga nece imati motoristi.Ove godine se ocekuje rekordan broj stranih gostiju na nasem susretu.
Susret pocinje 01.05.,tj u cetvrtak,dve lokalne rock grupe nastupaju,a rostilj je te veceri besplatan,u petak uz standardna desavanja na jednom skupu,organizovan je i izlet do spec.rezervata prirode Zasavica,u subotu defile,trka ubrzanja,igre...i izlet do Fruske gore,moguc i obilazak Muzeja Srema,u nedelju naravno dorucak!
Sve sto vas zanima slobodno pitajte!
 
Ma sve je u redu.Ne brinemo mi za sigurnost(znamo se i sami snaći)nego pitao sam poradi toga
da ne stvorimo možebitne neugodnosti vama naspram drugih vaših klubova ako nisu istomišljenici
bikerske slobode.Prošle godine bili smo u mjestu Sutjeska kod Zrenjanina i našla se neka budala koji je provocirao
cijelu večer.Mi smo ga ignorirali,ali domaćinima je bilo jako neugodno i dva dana su nam se ispričavali,jer kažu eto potegnuli ste iz Zagreba do ovde,a onda vam budala upropasti cijelu večer.
Inače vozimo se mi svugdje i svakog starijeg bikera poznamo pa tako ja osobno poznam vašeg predsjednika
Krkelju,pa Sergeja iz N.Sada,Sinišu iz B.Crkve,Baju iz Zrenjanina,Bagzya iz Beograda,Duleta i Kurlu iz K.Dubice itd.
Nego vidim da je u ovoj temi Gojko iz Warriorsa,a on će me se sjetiti jer sam mu ponudio pomoć u Zelini na winter partyu.Eto toliko i mi sigurno dolazimo u petak 2.5. pozdrav
 
Idiota ima svuda,tako moze i kod nas da se nadje neki,ja sam napustio BJB forum zbog jednog Velikog Srbina(tako mi zovemo gastose,jer oni naravno vise vole Srbiju od nas koji u njoj zivimo ) iz Kanade,ali budi siguran da kod nas nece biti problema,imamo profesionalno obezbedjenje,imamo najbolju volju ,i pravimo uvek naj,naj susret,ja sam u petak od 19-02h na tocilicama,imate turu Jelen piva od mene,samo se javite,sad stigoh sa sastanka,u cetvrtak rostilj dzaba,ulaz je 400 din,tj  5 eura,uz ulaznicu vecera u petak,rucak u subotu i dorucak u nedelju,ulaz je po motoru,tj vozac i suvozac se racunaju u tu cenu!
 
I da,ako se pojavi budala koja bude provocirala,sigurno se nece zadrzati kod nas na susretu!Mislim da ne postoji klub koji bi pravio takve idiotske probleme,prosle godine je kod nas bio Tonci iz "Sjena" i nije imao nikakav problem,meni je na reliju u Makedoji obecao da ce doci i ove godine!
 
Belli said:
prosle godine je kod nas bio Tonci iz "Sjena" i nije imao nikakav problem,meni je na reliju u Makedoji obecao da ce doci i ove godine!
Tačnije Tonči je kod mene već u srijedu ili četvrtak pa dolazimo zajedno!!  (y)
 
Puno pozdrava u SREM-u sa zapada (SLO) :D
Ako bude Bog dao nekaj novca,( jer radit baš ne volim), i naravno koliko- toliko lepog vremena dojašem i ja na svojoj Volkswagini do vas :D :D
Do tad LP
TRIKER RENEGADE    
 
šina69 said:
Ja sam vam neki dan poslao jedno pitanjce na vaš forum,ali nitko
ne odgovara...nije valjda da ste tak rijetko na svom forumu?
Nisam baš uvijek na forumu. Pa evo odgovora za one koji žele doći nama na susret:  16. MONSTERS-MEETING; 18.-20.04.2008. održava se u Velikom Bukovcu. U Ludbregu, na prvom semaforu iz pravca Koprivnice, skreneš desno i nakon 10 km si u V. Bukovcu!  Čekamo Vas!
 
Očito sam nešto pobrkao, ali nije bitno , ionako me je netko od Vas pitao privatnom porukom o našem susretu!
 
Pozdrav 'Sremljanima' i Gojku!

Ja se iskreno nadam da ću doći u Mitrovicu,imam još dosta posla oko motora,pa ne znam...

To Gojko and Tonči:Djubre neće samnom,ode na Hvar valjda 1.5.
 
KLResho said:
Pozdrav 'Sremljanima' i Gojku!

Ja se iskreno nadam da ću doći u Mitrovicu,imam još dosta posla oko motora,pa ne znam...

To Gojko and Tonči:Djubre neće samnom,ode na Hvar valjda 1.5.
Neće valjda pizda da izda  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
vidjeću ja sa đubretom da odloži hvar na 7 dana pa da dođete ... a dobro znaš da njega netreba puno ubjeđivati!! :mrgreen:
 
Ja i ekipa idemo na Wy Way, ali obavezno ćemo svratit u subotu (y)
 
Ja sam u petak u Iloku, pa ako nije daleko navratio bi. Jel znate vi domaći kolko je od Iloka do Sr. Mitrovice?!
(y)
 
koliko ima otprilike od Iloka do Mitrovice......do Iloka imam oko 65km,bio tamo u nedjelju BTom.....pa možda i BTom dođem do Mitrovice,u petak,a subotu bi vjerojatno ostavio za otići do Osijeka......
 
Ideš preko Šida... mislim da jenekih 50ak km ..  :misli:

Tovarnik - Šid - Mitrovica... najbliže koliko se sjećam..  :misli:

Možeš i iz Iloka za Šid... ali ti je bliže ako skreneš u Opatovcu ...