MC VUKOVI - Livno (BiH), 06.-08.08.2010.

Added to Calendar: 06-08-10, 07-08-10, 08-08-10

Niko said:
Nisam bio, ali kažu da je stvarno dobro zato ove godine dolazim prvi puta , makar morao sisati babu :jesus:


i ja potpisujem mk veterani čakovec dolaze!!
 
  Gdje se može vidjeti kakav program?

Mi se pomalo grupiramo pa nas zanima :mrgreen:
 
neznam kako da vam se odužimo za ovo

pozdrav iz vukovara
 
sonny said:
  Gdje se može vidjeti kakav program?

Mi se pomalo grupiramo pa nas zanima :mrgreen:
Ma prošle godine nisam znao ni tko svira, ni zašto... Restarto sam se :mrgreen: Za Vrane znam, a ostalo... Napravit ćemo neki slavonski štimung za početak, pa ćemo vidjet dalje :wink:
 
ZEKAN_OS said:
Ma prošle godine nisam znao ni tko svira, ni zašto... Restarto sam se :mrgreen: Za Vrane znam, a ostalo... [size=10pt][size=10pt][size=10pt]Napravit ćemo neki slavonski štimung za početak[/size][/size][/size], pa ćemo vidjet dalje :wink:


        za ovo sam uvijek... (y) (y) (y)          vidimo se tamo, a možda i prije..
 
sonny said:
         za ovo sam uvijek... (y) (y) (y)           vidimo se tamo, a možda i prije..
Dio ekipe Mk Os je  Kninu 04.08 na susretima, pa Čavoglave 05.08, pa livno  :wink:
 
Street Illegal said:
Jel se mogu iz prve ruke napisati cijene jela i pića?


4 kn pivo, jel ti treba sto vise  :LOL:
 
sonny said:
  Gdje se može vidjeti kakav program?

Mi se pomalo grupiramo pa nas zanima :mrgreen:

u subotu Opća opasnost, više od tog nam ne treba  :ples:
 
ZEKAN_OS said:
Dio ekipe Mk Os je  Kninu 04.08 na susretima, pa Čavoglave 05.08, pa livno  :wink:

ako bude sve po planu (dio ekipe) MK TENEN vam je odma za petama ;)  (osim sto mi necemo u čavoglave  :mrgreen: )
 
pljuc_ said:
ako bude sve po planu (dio ekipe) MK TENEN vam je odma za petama ;)   (osim sto mi necemo u čavoglave  :mrgreen: )
:wink: (y)
 
ljudi ja izgleda nisam bio na istom susretu kao i vi ja sam tamo pio 0'5 l piva za 2marke,inače susret mi je skroz dobar,ali u 4 godine koliko dolazim tamo nisam još ni jeo ni pio džabe,da se razumijemo ni ne očekujem to od domaćina,al tek da se nadovežem na ova pisanja kao sve bagatela i sve džaba. (y)
 
varadero10 said:
ljudi ja izgleda nisam bio na istom susretu kao i vi ja sam tamo pio 0'5 l piva za 2marke,inače susret mi je skroz dobar,ali u 4 godine koliko dolazim tamo nisam još ni jeo ni pio džabe,da se razumijemo ni ne očekujem to od domaćina,al tek da se nadovežem na ova pisanja kao sve bagatela i sve džaba. (y)

upravu si za strane državljene je 2 KM  :LOL: :LOL:
 
varadero10 said:
ljudi ja izgleda nisam bio na istom susretu kao i vi ja sam tamo pio 0'5 l piva za 2marke,inače susret mi je skroz dobar,ali u 4 godine koliko dolazim tamo nisam još ni jeo ni pio džabe,da se razumijemo ni ne očekujem to od domaćina,al tek da se nadovežem na ova pisanja kao sve bagatela i sve džaba. (y)
prosle godine bio besplatan grah za sve, pretprosle koliko se sjecam (neka me neko ispravi ako grijesim) gulas od divljaci....ko zna gdje si se ti smucao... :LOL:
 
varadero10 said:
ljudi ja izgleda nisam bio na istom susretu kao i vi ja sam tamo pio 0'5 l piva za 2marke,inače susret mi je skroz dobar,ali u 4 godine koliko dolazim tamo nisam još ni jeo ni pio džabe,da se razumijemo ni ne očekujem to od domaćina,al tek da se nadovežem na ova pisanja kao sve bagatela i sve džaba. (y)

A je te konobarica oprala svaki puta za marku !