MC VUKOVI - Livno (BiH), 06.-08.08.2010.

Added to Calendar: 06-08-10, 07-08-10, 08-08-10

Tomas1 said:
neznam kako da vam se odužimo za ovo

pozdrav iz vukovara

Poneses onaj Kulen od 2 kila onaj ljevo u pusnici kad udjes ! :LOL:
 
varadero10 said:
ljudi ja izgleda nisam bio na istom susretu kao i vi ja sam tamo pio 0'5 l piva za 2marke,inače susret mi je skroz dobar,ali u 4 godine koliko dolazim tamo nisam još ni jeo ni pio džabe,da se razumijemo ni ne očekujem to od domaćina,al tek da se nadovežem na ova pisanja kao sve bagatela i sve džaba. (y)
vjerovatno nisi bio na istome susretu,Pivo je bilo 0,3 i košta svake godine 1KM(4 kune)besplatan grah,ostale cijene hrane i pića su također prihvatljive a susret je fenomenalan,jedino što se treba dobro obući jer je to ipak Livno (y)
 
vidimo se u livnu.... 8)  (y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
djekomax said:
jedino što se treba dobro obući jer je to ipak Livno (y)

ako je dobar štimung niti to, ja prošle god do iza 4 ujutro (mislim :mrgreen: ) bila u majici bez rukava i tajicama  :LOL:
 
I to još koji grah...Doris je  prije koju godinu pojela 4 pijata. :LOL: A prošle godine je, ako se ne varam, bila divljač. Mljac!
 
DoRRis said:
ako je dobar štimung niti to, ja prošle god do iza 4 ujutro (mislim :mrgreen: ) bila u majici bez rukava i tajicama  :LOL:
Vidio sam prošle godine i slabije obučenih u to doba  :mrgreen:
 
ZEKAN_OS said:
Vidio sam prošle godine i slabije obučenih u to doba  :mrgreen:
a jesu li oni u to doba skakali po mrzlom kanalu ispred diska u centru?  :LOL:

Kaubojka said:
I to još koji grah...Doris je  prije koju godinu pojela 4 pijata. :LOL: A prošle godine je, ako se ne varam, bila divljač. Mljac!
nemoj tako, samo sam 2 pjata pojela.
jbt, još će ko pomislit da uvik sve pojedem  :mrgreen:
 
Od prijatelja smo čuli da je susret koji vi organizirate i priređujete jedan od naj boljih, tako da ćemo se potruditi da budemo kod vas slijedeći tjedan. Nadamo se da mjesta za kampiranje ima....
 
    samo da nam kiša ne pokvari raspoloženje i ambijent...... :?
 
sonny said:
   samo da nam kiša ne pokvari raspoloženje i ambijent...... :?
pa nismo poljoprivrednici da nas kiša može shebat :mrgreen: :wink:
 
Koliko ima kilimetrara od Livna do Međugorja i od kuda da dođem u Livno iz Čavoglava, na koji prijelaz se ide? Najkraći put?
 
Street Illegal said:
Koliko ima kilimetrara od Livna do Međugorja i od kuda da dođem u Livno iz Čavoglava, na koji prijelaz se ide? Najkraći put?

Iz Čavoglava za Knin, granični prijelaz Strmica, pa preko Bos. Grahova za Livno.

Kilometraža: nije daleko  :)