MC "VUKOVI" - Livno, BiH 07.08.-09.08.2009.

Added to Calendar: 07-08-09, 08-08-09, 09-08-09

Oprostite decki mnogo posla , mnogo se vozi pa manje na internetu. A evo sad ovako sto se tice programa
Prvo sto se tice glazbe nastupaju:Taxi band, Osmi putnik, Slovenske rezonance i Tribun banda- Azra, a atmosferu će još dodatno zagrijati erotic dance. Pice recimo pivo 4 kune, cevapi (5 kom) 12 kuna, janjetina 150 kuna. Ulaz za bajkere naravno slobodan.
Defile subota poslje zajednickog rucka naravno gratis,oko 17 sati ( nije dugacka voznja u gradu gratis pice).Nakon povratka u kamp pocinjemo sa igrama i to
potezanje konopa,trazi bajkeru trazi,i treca vidit ce se bit ce luda....
Oko nekih 23 sata dodjela zahvalnica i onda udri do jutra...

Pozdrav svima i ne vozi brze nego sto tvoj andjeo cuvar moze da leti.

Svima sritno
 
brajo said:
Oprostite decki mnogo posla , mnogo se vozi pa manje na internetu. A evo sad ovako sto se tice programa
Prvo sto se tice glazbe nastupaju:Taxi band, Osmi putnik, Slovenske rezonance i Tribun banda- Azra, a atmosferu će još dodatno zagrijati erotic dance. Pice recimo pivo 4 kune, cevapi (5 kom) 12 kuna, janjetina 150 kuna. Ulaz za bajkere naravno slobodan.
Defile subota poslje zajednickog rucka naravno gratis,oko 17 sati ( nije dugacka voznja u gradu gratis pice).Nakon povratka u kamp pocinjemo sa igrama i to
potezanje konopa,trazi bajkeru trazi,i treca vidit ce se bit ce luda....
Oko nekih 23 sata dodjela zahvalnica i onda udri do jutra...

Pozdrav svima i ne vozi brze nego sto tvoj andjeo cuvar moze da leti.

Svima sritno
:mrgreen: (y) sve petica!
naravno vidimo se,dolaze sokolovi i tucepljani naravno!
pozdrav,vidimo se u subotu!
 
Program? Pa ne idete valjda radi programa? cccccccccc :?
 
stigmata said:
Program? Pa ne idete valjda radi programa? cccccccccc :?
...točno,ne dolazi se samo radi programa ali ga je dobro znati...netko bi se prijavio za utrku ubrzanja,a nezna dali je uopće predviđena,netko ne propušta defile pa bi volio znati kada je,netko ima para za gorivo al nema za jelo pa ga zanima šta je gratis,netko voli svirku pa je dobro znati tko će zapalit raju,eto par primjera zaštro je dobro znati program...
 
Koliko sam ja čuo u Livnu ne možeš ostat ni gladan niti žedan. Taman došao bez prebijene pare. Kažu ljudi samo dođi, a ostalo se domaćini pobrinu (y) :wink:
 
ZEKAN_OS said:
Koliko sam ja čuo u Livnu ne možeš ostat ni gladan niti žedan. Taman došao bez prebijene pare. Kažu ljudi samo dođi, a ostalo se domaćini pobrinu (y) :wink:

da tocno ali moras ponjet KM. :hehehe:
 
stigmata said:
Heh, onda ti u Livnu još nisi bio  8)

bio bio i znam kak tam slovenke prolaze... sory nisam odmah primjetio tvoj spol... da, ne treba ti para :bananapivo: :bananalove: :banana2: :LOL: :LOL: :jesus:
 
Hmmm, ova je bila nizka! mislim, da ču se morati uvrjediti pošto je ova slovenka prošle godine barem polovici vas glasnih, točila pivo! :B: a onda nitko nije pitao tko sam  :cheer:
I ove bih godine, da stanem za šank  8)
 
cobRRa said:
da tocno ali moras ponjet KM. :hehehe:

nosim eure, a možda se i kune primaju :mrgreen:
 
stigmata said:
Hmmm, ova je bila nizka! mislim, da ču se morati uvrjediti pošto je ova slovenka prošle godine barem polovici vas glasnih, točila pivo! :B: a onda nitko nije pitao tko sam  :cheer:
I ove bih godine, da stanem za šank  8)

Pošto ne pijem pivo, hoćeš meni sokić natočiti :wink: