MC "VUKOVI" - Livno, BiH 1.-3.08.2008.

Added to Calendar: 01-08-08, 02-08-08, 03-08-08

susret za 5+ ,,fotke i nekakav komentar  budu ovih dana  :D
Zbog ove fotke sam se jednostavno morao javiti ovdje  8)
Dečki tak mi je drago ak je ova fotka od srca ,,i ponosan sam što ste mi prijatelji obojica  (y) :piva:
4CAB3760-A0DF-2547-8F04-E754F5866A0B.jpg
 
Zorro said:
susret za 5+ ,,fotke i nekakav komentar  budu ovih dana  :D
Zbog ove fotke sam se jednostavno morao javiti ovdje  8)
Dečki tak mi je drago ak je ova fotka od srca ,,i ponosan sam što ste mi prijatelji obojica  (y) :piva:
4CAB3760-A0DF-2547-8F04-E754F5866A0B.jpg
neznam kad si ih slika ,ali ovo mirita ne samo jednu pivu (y)
 
KAMENI DJ said:
Nemoj sada sve svaljivati na pivo :mrgreen:

jesi šta pronašao na kraju (hi hi) ili te Simba preduhitrio :LOL:

moram priznati da se Simba najviše "trudio" pa mu je možda koja i dala :mrgreen:(slovenkica mala....)

mislim na čašicu razgovora(hi hi) (y)
eeeeeee,a u nedilju ujutro još je po kampu bija ka Posavski gonič :jesus:
 
rus said:
neznam kad si ih slika ,ali ovo mirita ne samo jednu pivu (y)
nisam ja slikao ,nego djuke ,on je i postavio fotku gori negdje iznad  (y)
:piva:
A tebe Rus mislim da sam vidio/skužio,ali bilo mi je glupo pitati jesi li to ti ,,ono,,da ne ispadnem levak  :D
Pozz,.. :piva:
 
rus said:
a šta je beleco!oli ti se još manta pa tu sliku nisi bija kapac zarotirat,a kad malo boje promislin,a mor bit da san JA ka malo žbandan pa mi na ovoj ''škatuli''sve par naopako :jesus:
Nakon šta se ni u petak i subotu nisan naspava, sinoć posli Dugog Rata bija u Sinju do 3 ipo po birtijama i ti bi da u 7 uri ujutro okričen slike...
Oli san popizdija
 
djuke098 said:
barabo Slavonska nisi ti dobro vidio mi smo bili pristojni (y)  :jesus: a i nisi od toliko piva dobro ni vidio



(Powered by frubar.net)

Ma sada tek vidim, pato su slikali neki paparazzo momci....fotomontaža garant....ja pijem samo colu ko majstor Shile :mrgreen: (y)
 
Kak rekoh,,ukratko o susretu s puno fotki  :mrgreen:
Jedan od najboljih susreta na kojem sam bio do sad ,moram priznati da je tome doprinjela ekipa iz OS,VK,ŽU,DJ itd... i naravno moji Independenti  s kojom sam proveo 2 nezaboravna dana  (y)
Mala kritika  :D
Do sad sam mislio da nema šanse da u Bosni možeš pojesti loše ćevape,,no međutim ,,neznam tko je držao štand sa hranom,,ipak su me razuvjerili u to  :mrgreen:
Ostalo sve 5 + (samo reno 4)
Thnx domaćinima na svemu i viđamo se dogodine
,,Fotke PETAK !!!  8)
PETAK.jpg

PETAK2.jpg

PETAK3.jpg

PETAK4.jpg

PETAK5.jpg

PETAK6.jpg

PETAK7.jpg

PETAK8.jpg

PETAK9.jpg

PETAK10.jpg

PETAK11.jpg

PETAK12.jpg

PETAK13.jpg

PETAK14.jpg

PETAK15.jpg

PETAK16.jpg

PETAK17.jpg

PETAK18.jpg

PETAK19.jpg

PETAK20.jpg

PETAK21.jpg

PETAK22.jpg

PETAK23.jpg

PETAK24.jpg

PETAK25.jpg

PETAK26.jpg

PETAK27.jpg

PETAK28.jpg

PETAK29.jpg

PETAK32.jpg

PETAK33.jpg

PETAK30.jpg

PETAK31.jpg

PETAK34.jpg


Subota slijedi....  :D
 
rus said:
neznam kad si ih slika ,ali ovo mirita ne samo jednu pivu (y)
eh, pa da nije bilo mene ne bi bilo ni slike!

a, morate priznat da je jedna od najboljih do sada?? :mrgreen:

COBRRA JE MOJ IDOL
 
COBRRA je NAŠ IDOL  8)  :mrgreen:
(a tek Marko i Meka  :LOL:  :LOL:  :LOL:)
subota : (fotke razbacane nekakvim neredom  :mrgreen: )

subota.jpg

subota1.jpg

subota2.jpg

subota3.jpg

subota4.jpg

subota5.jpg

subota6.jpg

subota7.jpg

subota8.jpg

subota9.jpg

subota10.jpg

subota11.jpg

subota12.jpg

subota13.jpg

subota14.jpg

subota15.jpg

subota16.jpg

subota17.jpg

subota18.jpg

subota19.jpg

subota20.jpg

subota21.jpg

subota22.jpg

subota23.jpg

subota24.jpg

subota25.jpg

subota26.jpg

subota27.jpg

subota28.jpg

subota29.jpg

subota30.jpg

subota31.jpg

subota32.jpg

subota33.jpg

subota34.jpg

subota35.jpg

subota36.jpg

subota37.jpg

subota38.jpg

subota39.jpg

subota40.jpg

subota41.jpg

subota42.jpg

subota43.jpg

subota44.jpg

subota45.jpg

subota46.jpg

subota47.jpg

subota48.jpg

subota49.jpg
 
je ne znam što vukovi nisu premjestili motorijadu negdje drugdje,jer je Guber(mjesto gdje je bila motorijada livanjska)izvorište neizlječive zarezne bolesti Bruceloze,i vi koji ste bili na motorijadi molite boga da niste fasovali ovu bolest,jer ste onda na teškim mukama,
evo simptoma te bolesti pa ako ih netko ima:

BRUCELOZA SIMPTOMI I ZNACI:

Inkubacija varira od 5 dana do nekoliko mjesci, a u prosjeku iznosi 2 tjedna. Početak može biti nagao sa zimicama i vrućicom, jakom glavoboljom, mialgijama, malaksalošću i ponekad proljevom; ili može biti postupan s blagom prodromalnom malaksalošću, mialgijama, glavoboljom i bolom u šiji, nakon čega dolazi do porasta večernje temperature. S napredovanjem bolesti, temperatura raste do 40 ili 41 ˚C (104 ili 105 F), zatim postupno pada na normalu ili gotovo normalu ujutro, kada se javlja profuzno znojenje.

Tipično je da intermitentna temperatura traje 1 do 5 tjedana, zatim slijedi remisija sa znatno smanjenim ili odsutnim simptomima, koja traje od 2 do 14 dana; nakon toga se ponavlja febrilni stadij. Ponekad se ovaj obrazac bolesti pojavljuje samo jednom, no povremeno slijedi akutna ili kronična bruceloza s valovima febriliteta (undulacijama) i remisijama, što se izmjenjuju mjesecima ili godinama. Kod nekih bolesnika može se pojaviti samo kratkotrajna vrućica.

Nakon početnog stadija, obično je naglašena opstipacija; pojavljuju se anoreksija, gubitak težine, bol u trbuhu, artralgije, glavobolja, bol u križima, slabost, iritabilnost, nesanica, depresija i emocionalna labilnost. Nastaje splenomegalija, a limfni čvorovi mogu biti lagano ili umjereno povećani; hepatomegalija može biti prisutna u do 50% bolesnika.

Bolesnici s akutnom, nekompliciranom brucelozom, obično se oporave za 2 do 3 tjedna. Komplikacije su rijetke, a uključuju subakutni bakterijski endokarditis, meningitis, encefalitis, neuritis, orhitis, kolecistitis, apsces jetre i lezije na kostima.
 
Ja ne kontam ,,ali daj molim te objasni na koji način se ta navodno neizlječiva zaraza može pokupiti ?
Hranom,vodom,travom,pivom .....  :misli:
 
djekomax said:
Ma pusti ga,vidiš da za...ava!Onda bi svi do sada bili polumrtvi!Treba ovo offati

ni imena ni prezimena niti odakle je biće neka doktorica bezimena :jesus: :palacdolje:
 
bas zbog te bolesti ovu godinu nisan bija.reka mi je doktor da svaku sedmu godinu moran izostat da mi organizam dodje sebi :LOL:  :LOL:

2 SpeedTouch:ne pij vodu iz neretve nego se uvati pive,bit ce ti lakse u zivotu  :mrgreen: :wink: :jesus:


Vukovi,vidimo se dogodine (y)
 
Ako se stanje koje sam doživio kod Vukova naziva BRUCELOZA e onda dolazim opet  nagodinu (y)

ps-Cobra je garant nešto popušio bio mi je sav sumanut :jesus: :LOL: :LOL:
 
ZEKAN_OS said:
Možda je žena zarobljena u muškom tjelu :misli: :mrgreen: :mrgreen:
,,a di si ti,,bem ti  :x ,,baš sam se nadao da ćeš biti doli da se kvalitetno "zarazimo"  :mrgreen:
:piva:  (y)