MeđimuRRci...

Ej Međimurci i susedi...

Eto da pitam dal ko ide 14 ili 15.08. prema moru, pa kaj se skupa vozili...
Išel bi malo dolje pogledati, možda na kakav moto-susret pogledati, jer nebrem GO dobiti pa mi taj vikend pase...
ja bi ostal do 18.08. pa bi se onda vracal doma...

Pozdraff  :hello:
 
Bok dej!

Ja sam planirav iti, ali je ispalo da sam na gustuvaju taj vikend!  :zid:


Ali po drugi strani, bumo taj vikend  :bananapivo:
 
Ima ko kaj je zainteresiran za paint ball turnir :misli:

15.8  sad u petak sa pocetkom u 11 h  na katodromu Belica.

igra se  3  na 3
meni fale jos 2  :LOL:
Dobi se sva oprema i 500 kuglica za 350 kn kn  za sve 3
Kaj se tice moto druzenja da nebude off, dojdite s motorima  (y)
 
Dolazim malo pogledati i ne zanima me paint ball neg dobre  :cice: z Belice!  :mrgreen: Vidimo se ak nebu kiše!  (y)
 
a bijeli prosvjed?

i mi međ se organiziramo

inf na pp
 
evo našeg priloga...

dsc00953qf7.jpg
 
To sam ja slikal..

:jesus:
 
Dragi moji forumaši z Međimurja! Samo da vas podsjetim kaj je ovaj vikend v Belici na kartodromu Prvenstvo super moto. Prenosim tekst i Međimurskih novina ostale informacije: U Nedjelju 31. kolovoza će se na kartodromu Blažon kraj Belice  (čitaj zemlja kalampera  :mrgreen: ) održati zanimljiva moto utrka u klasama: supermoto i skuter. Vozi se 1. nagrada Zlatar Bistrice. Treninzi su prijepodnevnim satima, a službeni start utrka je poslijepodne od 13 sati nadalje.
 
                                                                                           
                                                                              Lijep pozdraf i vidimo se uskoro!  :peace:               
 
ako bumo u stanju dojdemo, jer je zabav nekša dan prije :mrgreen:
Kaj za motore badava upad i osiguran parking? :LOL:
 
Dolazim....  (y)  8)
Belicanke budu sigurno tam  :mrgreen:  :jesus:
 
Eto ja bil u Belici, srel par ljudi s foruma... Al nisam imal fotkacha  :(
Ima ko kave slikice  :misli:
Bilo je ok, al mislim da bi fakat mogli obnovit asfalt na stazi malo  (y)
 
Imaš par slike na drugoj temi!  :wink: Definitivno bi trebalo staviti novi sloj asfalta...

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,109985.0.html
 
100one said:
Eto ja bil u Belici, srel par ljudi s foruma... Al nisam imal fotkacha  :(
Ima ko kave slikice  :misli:
Bilo je ok, al mislim da bi fakat mogli obnovit asfalt na stazi malo  (y)
pa to sigurno, asfalt je koma.stvarno dečkima svaka čast jer je umjetnost voziti se po tako skliskom asfaltu. (y)
 
Dragi Međimurci, pogotovo rrraceri - uz onaj crveni škodilak presretač, popazite malo na civilni tamni (tamno plava, crna, nijes videl dobro) VW Golf ČK 999-Z.

Mislim da je nekakov dečko pred pol vure ostal olakšan za vozačku i par somova, obilaznica 1. semafor od Nedelišća.

 
Hvala na info! (y) Ja vrlo često ne zapamtim ime kad mi se osoba predstavlja.Čak i ne zapamtim ni kako osoba izgleda, a za broj tablice presretača (ČK 999-Z) nema šanse da zaboravim...  :mrgreen:
 
Tealc said:
Dragi Međimurci, pogotovo rrraceri - uz onaj crveni škodilak presretač, popazite malo na civilni tamni (tamno plava, crna, nijes videl dobro) VW Golf ČK 999-Z.

Mislim da je nekakov dečko pred pol vure ostal olakšan za vozačku i par somova, obilaznica 1. semafor od Nedelišća.

Mislim da sam videl toga golfijaka, celo vreme bruji po zaobilaznici i po ovoj magistralnoj kraj Kauflanda...
:shock:
 
Bok!

  I ja sem ga videl!  :mrgreen:

  Haltav je nekvoga na skuteru, na ulazu u OMV, jučer oko 14.00. Mislim da tamnoplava golf trojka, nesam ga baš uspev pregledati jer sam im klev mater mađarsku zakaj se parkiraju na ulazu, tek dok me striček pogledav sam videv kaj su droti.  :(