Metalni racing organizira:Utrku ubrzanja "BIKE RACE 2009" GORIČAN 29.08.2009.

metalni

New member
Kao što piše več u naslovu ....Metalni racing organizira:Utrku ubrzanja "BIKE RACE 2009" GORIČAN 29.08.2009.u 14 sati...sa puno novosti,...sa izložbenim prostorom za izlagače motoopreme i motocikla...velikim šatorom za posjetitelje...za više inf. obratite se na mail [email protected] ili na 098 463 534 Marko Horvat-Metalni
 
metalni said:
Kao što piše več u naslovu ....Metalni racing organizira:Utrku ubrzanja "BIKE RACE 2009" GORIČAN 29.08.2009.u 14 sati...sa puno novosti,...sa izložbenim prostorom za izlagače motoopreme i motocikla...velikim šatorom za posjetitelje...za više inf. obratite se na mail [email protected] ili na 098 463 534 Marko Horvat-Metalni


Ja več mislio ništ od tebe  (y)
 
Pa radimo na organizaciji...garantiram da će biti još bolja organizacija nego prošle godine.I ove nagrade nisu fixne..nadam se da čemo uspjet ih dignut još svaku za barem 1000 kn. :) i da ono najvažnije osigurali smo startni semafor s senzorima i mjeračima vremena i brzine... :)
 
metalni said:
Pa radimo na organizaciji...garantiram da će biti još bolja organizacija nego prošle godine.I ove nagrade nisu fixne..nadam se da čemo uspjet ih dignut još svaku za barem 1000 kn. :) i da ono najvažnije osigurali smo startni semafor s senzorima i mjeračima vremena i brzine... :)
  :misli: nešto se nesječam prošlogodišnjih rezultata...
 
pogledaj rezultate na www.metalni-racing.com ...ima nešto puno slavonaca  (y)
 
u al Slavonci kupe lovu na trkama..hahhaaa...pola do sada su vec pokupili ,a izgleda ni druga polovica nije bas daleko..Metalni gledao sam te u Brodu..jel ti motor bio ok ili sto je?? :(
 
ma bio motor ok  :mrgreen: ...u drugoj rundi sam malo  slabije startao motor mi se dignuo...i onda je dečko na R1 stekao malu prednost od nekih 10 m koju sam uspio anulirati do cilja..al fotofiniš je pokazao da je on bio naprijed za 1 cm.Moja greška je bila što nisam šaltao u 4 brzinu nego sam ušao u cilj u blokadi...bit če bolje drugi put..  :mrgreen:
 
pa evo nije ni to problem...Ako bi bilo dosta zainteresiranih mi bi napravili klasu naked.Stavila bi se i neke novčane nagradi i pehari...al stvarno neznam da li ima dosta zainteresiranih vozača..  :misli:
 
Molio bi da se jave(prvenstveno) takmičari-trkači koji dolaze iz daljnjih krajeva radi smještaja za prespavanje....Metalni racing team je osigurao smještaj(besplatan) za sve vozače...  :mrgreen:  :mrgreen:
 
Ja ne znam je li sam ja iz daljeg, ali uglavnom dolazim (y)
 
metalni said:
Pa ti možeš ponijet i šator....i prespavat u kampu. :)

Uuuuu sunce zarko, pa mogu i spavati u nekom bungalovu :mrgreen:
 
Naravno da možeš...  (y) Javi mi kad dolaziš..i kolko vas dolazi.Tako da znam s mjestima jer ima ih oko 40-tak...  :mrgreen:
 
metalni said:
pa evo nije ni to problem...Ako bi bilo dosta zainteresiranih mi bi napravili klasu naked.Stavila bi se i neke novčane nagradi i pehari...al stvarno neznam da li ima dosta zainteresiranih vozača..  :misli:
ima nas ...ajmo nakedi... (y)
 
fazer čk said:
ima nas ...ajmo nakedi... (y)

Kaj ajmo?????  Jedino ak morem sa Sokolom ??  Mu zemem vizira krej,pak bo goli. (neje da ga imam-sam kak digresija)
Nam ja sa 116 ps protiv tvojih 200 i kusur  :palacdolje:
 
33 said:
Kaj ajmo?????   Jedino ak morem sa Sokolom ??   Mu zemem vizira krej,pak bo goli. (neje da ga imam-sam kak digresija)
Nam ja sa 116 ps protiv tvojih 200 i kusur   :palacdolje:
i mojih 150kg :jesus: