Metalni racing organizira:Utrku ubrzanja "BIKE RACE 2009" GORIČAN 29.08.2009.

fazer čk said:
i mojih 150kg :jesus:


pa ve je pdv disel gori znači ve imaš malo već  :banana2: :banana2: :banana2: :banana2:
 
Ajde...  (y)
 
Ci nam negdi drugdi, se javljam za trku golih.  (y)  (racunam na drugo mesto )  (y)         
 
Ak nagovorim još jednog xjra onda svi računajte jedno mjesto niže...  :jesus: :mrgreen:
 
bok , evo i četvrtog nakeda da bude sve u paru  (y)
 
pa vidim da ima zainteresiranih s naked motorima...ako satnica dopusti napravit čemo utrku s naked motorima a nagrade će biti simbolične u obliku jela i pića  :mrgreen:
 
metalni said:
pa vidim da ima zainteresiranih s naked motorima...ako satnica dopusti napravit čemo utrku s naked motorima a nagrade će biti simbolične u obliku jela i pića  :mrgreen:
dogovoreno  (y)
 
Jel bude kakva oklada pala tu na forumu, jel pobjeđuju Vinkovčani ili bude Gajs imal više sreče ovaj put pa da i on zaradi neku milju???
 
Onda sretno Vinkovčanima, morat ču se preselit u Vinkovce pa možda i ja pobjedim na koji trki :LOL:
 
Decki, a kaj se dogada u slucaju kise ?

vidim da se prognozira subota i nedelja kisa...  :palacdolje:
 
Pa izgleda da ce samo u subotu padati kisa :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Sve sam prognoze pregledao i ni jedna nije dobra za subotu :(
 
pa prikazuju djelomičnu kišu..tj.pljuskove.ako nebi bilo večeg pljuska utrka če se održati.A ako bude kiša navjerojatnije odgoda ili za nedjelju ili za 7 dana...konačna odluka sutra.
 
Bil sam do sad tam i morem vam reči da organizacija ide super...mogla bi prava fešta biti.. :ludjak: gemišti su ledeno hladni...i k tome odlični...