Metalni racing organizira:Utrku ubrzanja "BIKE RACE 2009" GORIČAN 29.08.2009.

Nema odgode...utrka je u 14 h...sve je spremno i odlično organizirano...a za vrijeme bi se mogli svi malo pobrinuti...  :jesus:  :jesus:  :jesus:
 
KAŽE METALNI DA NEMA ODGODE SVE JE SPREMNO PA KO VOLI NEG DOĐE DA SE TRKA ILI DRUŽI SVI STE DOBRO DOŠLI  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Zahvaljujuci poznanstvu i vezama naseg clana One-a sa DHMZ saznao da oni garantiraju kisu u Goricanima :? Inace kod nas prekrasan dan, sunce sija, ali ovi kazu da ako sad krenem mozda stignem prije kise, oko 14 sigurno potop :shock:

Popodne garantiraju bas nevrijeme :?

E bas cu vijdejti jesu li upravu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja pak vjerujem jedino radaru na Bilogori 8)
 
Ehhh šteta kaj je vreme za*ebano  :palacdolje:, al mislim da nije prvi put, svake godine je tak  :palacdolje:

Ove godine sam mislil iti glet...  :shock:
 
Suzuki-Profi said:
Jel bude kakva oklada pala tu na forumu, jel pobjeđuju Vinkovčani ili bude Gajs imal više sreče ovaj put pa da i on zaradi neku milju???
gajs bu zel pare....siguran sam u to..prihvacam okladu u pivo i cevape  8)
 
tetrijeb said:
gajs bu zel pare....siguran sam u to..prihvacam okladu u pivo i cevape  8)
petričević ili marič uzimaju open a do 600 kubika uzima matošenski...
prihvačam opkladu !
 
Sip said:
Zahvaljujuci poznanstvu i vezama naseg clana One-a sa DHMZ saznao da oni garantiraju kisu u Goricanima :? Inace kod nas prekrasan dan, sunce sija, ali ovi kazu da ako sad krenem mozda stignem prije kise, oko 14 sigurno potop :shock:

Popodne garantiraju bas nevrijeme :?

E bas cu vijdejti jesu li upravu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja pak vjerujem jedino radaru na Bilogori 8)

Fracha said:
Kiša je počela padati u Čakovcu! :anger:

  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:( :( :(
 
zvonko situm said:
petričević ili marič uzimaju open a do 600 kubika uzima matošenski...
prihvačam opkladu !
gaj mi se ne javlja i ja fakat neznam kad kaj pocne al oklada prihacena sile..ionako sam ti duzan  klopu i cugu jer si mi preko telefona popravio motor  :mrgreen:
 
Sip said:
Zahvaljujuci poznanstvu i vezama naseg clana One-a sa DHMZ saznao da oni garantiraju kisu u Goricanima :? Inace kod nas prekrasan dan, sunce sija, ali ovi kazu da ako sad krenem mozda stignem prije kise, oko 14 sigurno potop :shock:

Popodne garantiraju bas nevrijeme :?

E bas cu vijdejti jesu li upravu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja pak vjerujem jedino radaru na Bilogori 8)
Sve je tak kak si napisla,bar u Zg,oko 14 počel potop,dobro da nismo krenuli  :?
koja si ti coprnica  :mrgreen:
 
Utrka odgođena za sutra zbog kiše, bio sam tam i vračajuči se doma dobro pokisnul.
 
a kad je sutra ? isto 14h ?
 
AndreyA said:
kaj kaže prognoza za sutra  :mrgreen:
Sip  :D

Sutra u 14 suncano i toplo, prekrasan dan za trke (y)

Sad se vratio od Metalnog i ne moram vam nista ni govoriti :? Kisaaa pici, ja po kisi picim :mrgreen: Kad je Metalni odgodio trku za sutra, taman je kisa stala  :mrgreen:

Mozda mala zamjerka Metalnom sto to nije napravio odmah ujutro i odgodio trku za sutra, ali sto da se radi, vidio ga, pozdravio, naravno grah nisam izostavio i sve super.
 
Nažalost vrijeme nije dopustilo odličnu utrku, jer organizacija ove godine je 200% bolja od prošle! Koncert rock grupe The Strangers će se održati u ovim satima pod šatorom, a utrka je odgođena na sutra, 30.9. u 14 h.
Pa svi zainteresirani dođite (opet) jer čekaju nas odlične vožnje u3 klase: 1000, 600 i naked (ak se skupi ekipa). Danas je bilo prijavljeno oko 30 vozača, od Vinkovčana, Gajsa, Manuela Matanovića, domaćih dečki...
Hrane u izobilju: grah, kobasice, hamburgeri, pommes frites..... Cuge isto tako, sve se hladi i priprema za sutra.

Znači, ravna cesta kod graničnog prijelaza Goričan, nedjelja 30.8. u 14:00 h!

I naravno, najbolja vijest: sunčano vrijeme! http://meteo-info.hr/grad.php?aGrad=cakovec


 
Darija said:
Nažalost vrijeme nije dopustilo odličnu utrku, jer organizacija ove godine je 200% bolja od prošle! Koncert rock grupe The Strangers će se održati u ovim satima pod šatorom, a utrka je odgođena na sutra, 30.9. u 14 h.
Pa svi zainteresirani dođite (opet) jer čekaju nas odlične vožnje u3 klase: 1000, 600 i naked (ak se skupi ekipa). Danas je bilo prijavljeno oko 30 vozača, od Vinkovčana, Gajsa, Manuela Matanovića, domaćih dečki...
Hrane u izobilju: grah, kobasice, hamburgeri, pommes frites..... Cuge isto tako, sve se hladi i priprema za sutra.

Znači, ravna cesta kod graničnog prijelaza Goričan, nedjelja 30.9. u 14:00 h!

I naravno, najbolja vijest: sunčano vrijeme! http://meteo-info.hr/grad.php?aGrad=cakovec
i naravno najbolja vijest je da utrka započinje 30.08... :wink: mesec dana bi bilo malo dugo za počekati... :LOL:
 
UTRKA JE ODGOĐENA ZA 30.08.09. U 14 H...PROGNOZA JE SUNČANO :))))))))))))))))))))))
PRIJAVE DO 13,30...ULAZNICE OD SUBOTE VRIJEDE ZA NEDJELJU...
 
hehe, thnx Fazer!:)) Promijenjeno! :wink:

Danas u 14 h, see yaaa!