Metalni racing organizira:Utrku ubrzanja "BIKE RACE 2009" GORIČAN 29.08.2009.

Evo i mene.. :) Htio bih se svima zahvalit na čestitkama za dobru organizaciju,puno hvala svima koji su na bilo koji način pomogli u ovoj stvarno velikoj organizaciji.Bilo je nekih mali sitnica koje nisu štimale al to čemo na godinu ispraviti.Drago mi je da su svi vozači bili jako zadovoljni organizacijom , smještajem... i  kao i publika a to je nama koji smo to organizirali največe nagrada.A što se tiče izvlačenja parova za finale mislim da je to najpoštenije i da ne može biti poštenije od izvlačenja.To jednostavno da priliku i onima koji nemaju "jake"motore. :) I druge godine imat čemu istu formu...vozi se na dvije dobijene i izvlačit čemo parove za finalne vožnje.
 
ako mislis daje glatko razlog onda si jadan cjeli zivot samo gledas i komentiras treba imat zeludac i zato
 
Jozo B-king said:
Šta to govoriš "nepismeni čovječe" Za tvoju informaciju jedan gos. Hrvoje je kriv za sve u Vinkovcima, a ako ti nije jasno pitaj malo svjedoke koji su bili nazočni!
Npr. gos. Garbac, pa gos. Dokletal, pa ja,pa Aco i Šiljo Bukna odnosno da ne nabrajam i znakovi uz cestu su se posavijali od te sramote ili smijeha!!!

Meni zanimljivo ovo procitati, naime ja sam bio na obadvije trke i u Vinkovcima mi je bilo super. Na gospodina Hrvoja imam samo pohvale, prekrasno druzenje i sitni nedostatci sa strujom i kisom, rijeseni momentalno. Veliki plus.

Metalnom naravno pohvale za zbilja vrhunski dozivljaj u nedelju, za prekrasnu organizaciju i bez ijedne primjedbe. Tako nesto da covjek organizira i ostvari, zasluzuje sve cestitke. Svaka cast (y) (y) (y) (y) (y)