Metalni racing organizira:Utrku ubrzanja "BIKE RACE 2009" GORIČAN 29.08.2009.

Mislim da prvu dvojicu vozača sistem ne može zeznuti jer dolaze iz dva polufinala, znači ne susreću se jedan s drugim. Za treće mjesto opet voze oni koji su bili pobijeđeni od finalista.. Najbrži će uvijek osvojiti prvo mjesto, bez obzira na vremena ostalih. A stavljanjem 1. i 16. kvalificiranog vozača automatski se izbacuje 16., 15., 14.... do 9.plasiranog i čemu onda iz kvalifikacija dalje ide 16 vozača, kad ih samo 8 dobije ikakve šanse za četvrfinale (po tom sistemu)?

Možda nije pošteno da se u početku sastaju najbolji vozači (ovisi o ždrijebu), ali bolji će svejedno ići dalje i pobijediti pa sigurno neće ostati zakinut za poredak, nagradu itd.
 
Darija said:
Možda nije pošteno da se u početku sastaju najbolji vozači
o tome ti ja i pričam cijelo vrijeme...

da skratim priču...osobno čestitam Dejanu Opetu na ulasku u finale u ovoj iznimno jakoj konkurenciji  (y)
 
ma skoro svi sem vec pomenutog Marica su ove sezone tu negdje..jedino se on izdvajao cijelo vrijeme...u Brodu je nanizao lose startove i sa r6 i sa gsx-r...u Vk radi nekih drugih razloga isto tako ..ovo ostalo je bilo pod njegovom dominacijom.. :mrgreen: :mrgreen:..ostali kako sam vec rekao, svi su tu negdje i nikad se nezna tko ce da dobije...
 
zvonko situm said:
o tome ti ja i pričam cijelo vrijeme...

da skratim priču...osobno čestitam Dejanu Opetu na ulasku u finale u ovoj iznimno jakoj konkurenciji  (y)
jel to tata Opet turpija R1 ? 
 
kao sto vidim da neki nisu upoznati da na utrci u Goricanima nisu pobijedili vinkovcani vec clanovi iz moto cluba gradiste u obije klase
 
prnja said:
kao sto vidim da neki nisu upoznati da na utrci u Goricanima nisu pobijedili vinkovcani vec clanovi iz moto cluba gradiste u obije klase
znaci ti se preselio u drugi klub ili?? nego da te pitam Pejo mi rece da ce on vozit tvoj r6 u Goricanu??
 
sto se tice kluba moj odabir pejo da je htio mogo je vozit moj motor to muje uvjek na raspolaganju on je moj prijatelj
 
prnja said:
sto se tice kluba moj odabir pejo da je htio mogo je vozit moj motor to muje uvjek na raspolaganju on je moj prijatelj
ma sve 5 pitam onako..tako mi je rekao prije trke..onda vidim Dario da je vozio.. (y)
 
Six said:
ma skoro svi sem vec pomenutog Marica su ove sezone tu negdje..jedino se on izdvajao cijelo vrijeme...u Brodu je nanizao lose startove i sa r6 i sa gsx-r...u Vk radi nekih drugih razloga isto tako ..ovo ostalo je bilo pod njegovom dominacijom.. :mrgreen: :mrgreen:..ostali kako sam vec rekao, svi su tu negdje i nikad se nezna tko ce da dobije...
samo on sam zna koji su bili razlozi njegovog debakla u vinkovcima !!
 
prnja said:
kao sto vidim da neki nisu upoznati da na utrci u Goricanima nisu pobijedili vinkovcani vec clanovi iz moto cluba gradiste u obije klase
  :cry:
 
zvonko situm said:
ne kužim šta znači "krosajlug"

To ti je valjda kad ti u potpisu stoji da si iz Vinkovaca, a sa Vinkovcima nemas nista :misli: :mrgreen:
 
zvonko situm said:
samo on sam zna koji su bili razlozi njegovog debakla u vinkovcima !!

Šta to govoriš "nepismeni čovječe" Za tvoju informaciju jedan gos. Hrvoje je kriv za sve u Vinkovcima, a ako ti nije jasno pitaj malo svjedoke koji su bili nazočni!
Npr. gos. Garbac, pa gos. Dokletal, pa ja,pa Aco i Šiljo Bukna odnosno da ne nabrajam i znakovi uz cestu su se posavijali od te sramote ili smijeha!!!
 
Jozo B-king said:
Šta to govoriš "nepismeni čovječe" Za tvoju informaciju jedan gos. Hrvoje je kriv za sve u Vinkovcima, a ako ti nije jasno pitaj malo svjedoke koji su bili nazočni!
Npr. gos. Garbac, pa gos. Dokletal, pa ja,pa Aco i Šiljo Bukna odnosno da ne nabrajam i znakovi uz cestu su se posavijali od te sramote ili smijeha!!!
kako to misliš da je samo Hrvoje KRIV za sve ??  pa valjda sam i ja sudjelovao u "namještanju i prodaji pobjede Gajsu i Matušenskom " !!???

hej "pismeni dečko"...nije u redu da zagađujemo ljudima ovu temu...to su ipak naše interne stvari pa hajmo odavde... :wave:
 
nemojte tako ljudi nije bilo namjestanja samo se organizator i njegovi pomocnici malo izgubili pa je to izgledalo jako lose
 
zvonko situm said:
kako to misliš da je samo Hrvoje KRIV za sve ??  pa valjda sam i ja sudjelovao u "namještanju i prodaji pobjede Gajsu i Matušenskom " !!???

hej "pismeni dečko"...nije u redu da zagađujemo ljudima ovu temu...to su ipak naše interne stvari pa hajmo odavde... :wave:
U pravu si, nema potrebe da sada raspravljamo o nekim "internim" temama! Bolje da sami ljudi o sebi pričaju tako je ipak najbolje!
Sve u svemu pobjedio je SUUUUUZZUUUUUKIIIIIII !!!- tj. opet mi!!!
 
prnja said:
nemojte tako ljudi nije bilo namjestanja samo se organizator i njegovi pomocnici malo izgubili pa je to izgledalo jako lose
danas sam ponovo pogledao video snimku tih utrka i svi pomočnici su bili na svojim mjestima tako da osim pljuska koji je prekinuo finale klase 600 nisam primjetio poslijeto tog pljuska ništa loše...sve je do kraja proteklo glatko....kao po loju !!!
....nekima i preglatko  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
zvonko situm said:
smisao kvalifikacijskih vremena i jeste taj da prema završnim vožnjama idu samo najbolji... na ovaj korišteni način sastavljanja parova poizbacivani su ponajbolji u međusobnim vožnjama još u ranoj fazi utrka...
kužiš?

zašto se onda uopće drugi prijavljuju, ionak se zna ko je pobjednik