Minijaturni modeli motocikala

posjedujem kolekciju od 20-tak modela različitih motora, i kad naletim na neki novi model kupim pa se tako i skuplja, doduše skupljam i aute njih imam 10 puta više.
1:24 i 1:18.
 
danas bio na motorijadi u Orasju i na jednom standu prodavala se oprema za motoriste, kad u oci mi upadnu malo crveno motorce i odmah sam ga kupio.......
honda CRF450R (y)
 
Ovo je kolekcija moga sina(2g)Nisu neke kvalitete,ali bitna je volja koje on ima napretek,jer kad idemo u grad jedan model moram kupiti i onda je od njega mir cijeli dan.
 
evo danas baš malo čistim vitrine pa reko da malo poslikamo :D
 
najfriškiji :D

1zwk7sn.jpg
 
imam dosta modela automobila tako i motora cca preko 250 kom, od toga 50-tak motora, tražim model MG Breva 750ie, dali ga tko ima ili dali zna dali ga neko od proizvođača modela proizvodi, bio bih zahvalan za info.
 
MAC daj mi MOLIM te reci di nabavljaš te savršene makete auta??
 
cdawg said:
MAC daj mi MOLIM te reci di nabavljaš te savršene makete auta??
:mrgreen:frende nabavljam di got stignem,evo ti adresa pa pogledaj stranicu imaju kaj si zamisliš i jeftinijin su od europe,zadnji model kaj sam narućil izašo me sa poštarinom 210 kn. :cool: :skuter:
 
mac.airbrush said:
:mrgreen:frende nabavljam di got stignem,evo ti adresa pa pogledaj stranicu imaju kaj si zamisliš i jeftinijin su od europe,zadnji model kaj sam narućil izašo me sa poštarinom 210 kn. :cool: :skuter:

Kaj se adresa dobiva samo na PP ili je možeš i ovdje postavit ?
 
Strojo said:
Kaj se adresa dobiva samo na PP ili je možeš i ovdje postavit ?
:misli:ma nije samo na PP nego sam je zaboravil upisat  www.1999.co.jp/eng/list