Minijaturni modeli motocikala

Mislim da nemaš razloga za brigu  :mrgreen: obično je zimsko razdoblje to kad se nađe viška vremena za takve stvari u kojima se može uživat  :roll:
 
Mocippaldi said:
Jesul ovi mali Hot Wheels  :misli: ima ih i moj sin kamaru  :D

jesu, al sve ih je nekak teže nabavit,sve modele, kao da su uvezli brdo starih pa ne naručuju nove :?
 
codZU13 said:
nekoliko novih i novo mjesto za sve :)

hehe kad bude potres ti si naje...  :mrgreen:
 
codZU13 said:
testirano, lupao vratima ko lud,police se nisu sasule,a motori stoje,ni jedan nije skliznuo :mrgreen:

treba prema rihterovoj tablici izmjerit  :mrgreen:

ma nisam mislio na same police nego na toliko motorića naslaganih da će se porušat...

izgleda fenomenalno, da nebi mislio slučajno da mi se nesviđa  (y)

8) 8) 8)
 
codZU13 said:
testirano, lupao vratima ko lud,police se nisu sasule,a motori stoje,ni jedan nije skliznuo :mrgreen:
Gdje ih kupujes? Vidim da imas par zanimljivih primjeraka!!!
 
gorank said:
Gdje ih kupujes? Vidim da imas par zanimljivih primjeraka!!!

neke dobio na poklon, ali uglavnom ih kupujem u trgovačkim centrima....koji modeli te točno zanimaju?
 
Ja kupujem gdje stignem,ali da se naći na ebay-u prekrasnih modela,btw ideja sa plocom je super.Nešto slično će biti neminovno jer ih je sve više,a mali je sve veći :wink:
 
codZU13 said:
neke dobio na poklon, ali uglavnom ih kupujem u trgovačkim centrima....koji modeli te točno zanimaju?
Ja sam gledao u Nami, Mercatoru, Turbo Limacu i Intersparu. Nemaju vise nekih dobrih modela. Kupujem Maisto i Croit modele, a vidio sam da i Burago pocinje sa dobrim modelima!!! Trazim BMW GS1200R Adventure i Ducati 1098!!!
 
gorank said:
Ja sam gledao u Nami, Mercatoru, Turbo Limacu i Intersparu. Nemaju vise nekih dobrih modela. Kupujem Maisto i Croit modele, a vidio sam da i Burago pocinje sa dobrim modelima!!! Trazim BMW GS1200R Adventure i Ducati 1098!!!

kupujem u trgovačkim centrima koji su u bj, KTC, PLODINE, TURBO LIMAC,KAUFLAND....ducati-a je bilo,sve zavisi koje mjerilo, a za bmw cu pogledat jer radim u jednom od navedenih trg. centara, pa se javim