Minijaturni modeli motocikala

Frane_900ss said:
evo i moja tri ljubimca  :jesus:

kakav je to red bull racing na 3. slici s desne strane...unutra je kao neka kacija  :misli:
 
Phobocaster said:
kakav je to red bull racing na 3. slici s desne strane...unutra je kao neka kacija  :misli:

da, unutra je privjesak kaciga, to ide kao privjesak na kljuceve mom prvom motoru, a do tada stoji na polici  :mrgreen:
 
Imam jedno pitanjce, mali mi je jučer djelomično skršio Minichamps-ov 998F01 Bayliss pa me zanima zna li netko gdje ga se može nabavit za neku pristojnu cijenu. Na ebayu su oko 70-80€ a sjećam se da sam ga u Italiji na pumpi kupio za 45€, i to prije nekoliko godina.
 
mate said:
Imam jedno pitanjce, mali mi je jučer djelomično skršio Minichamps-ov 998F01 Bayliss pa me zanima zna li netko gdje ga se može nabavit za neku pristojnu cijenu. Na ebayu su oko 70-80€ a sjećam se da sam ga u Italiji na pumpi kupio za 45€, i to prije nekoliko godina.
:mrgreen:reci malom nek ti kupi valjda dobi  đeparac  :jesus:
 
Jednu sam kupio u Metrou na Grobniku, a jednu u Italiji. Cijene se baš i ne sijećam ali nije neka pretjerana  (y)
 
codZU13 said:
ima ga za kupit u turbo limaču ( stoner,pedrosa) .. prije 499kn sada na akciji 399kn, pa ko voli 8)
kaj za sebe, niš  :?: 8)
 
a evo šta je meni moj pičić kupio za valentinovo... :jesus: :jesus: :jesus:



ja ću nju za uzvrat odvesti na ćevape (s kajmakom)... 8)
 
codZU13 said:
dobitna kombinacija  8)

možda dobije i pivu ak budem dobre volje... :wink: