Minijaturni modeli motocikala

malaguti said:
odlicno izgleda,uskoro meni dolazi tamiya,u planu je sredivanje pa ce mi trebati bas te bijele felge sa pet krakova,u planu je impreza ken block replica :D
jesi zel ono od mad keca  :palacgore
            jel ovakvu ili onu novu
 
tražin,gledan ,ali nikako da nađem,naletim na maketu CAPONORDA ako ko slučajno vidi javite se
 
mac.airbrush said:
jesi zel ono od mad keca  :palacgore
            jel ovakvu ili onu novu
uzet cu od madkeca tamiyu (y)
a planiram slozit ovu novu imprezu...
 
malaguti said:
uzet cu od madkeca tamiyu (y)
a planiram slozit ovu novu imprezu...

neka adresa gdje se takve stvari mogu pogledat i kupit ?
 
to je super ali skupo hobi ako zelis pravi autic,a jos tunirati,evo ja jos nisam ni dobio pilu a vec sam isplanirao tuninga za preko 1000kn,sreca pa dobivam vec sredenu tamiyu pa netrebam pretjerano sredivati ali opet ce biti cifra preko 1000kn za tuning :D

ima i tu http://crcdrift.com/shop/index.php?cPath=21
 
Evo nešto malo drugačije.
Ove modele motora je radio moj otac,po zanimanju auto mehaničar,bez ikakvih nacrta i slika.
Sve ideje su direktno iz glave i sve je ručni rad.On nije bajker,tako da se bas ne kuži u motore,ali ovi
su ispali super.Izrada jednog(uz njegov posao) traje cca mjesec dana.
Dužina od prve do zadnje gume je 36 i 40cm,visina 22cm,a težina oko 2kg
 
Super su ali se bojim da bi to moglo bit preskupo, ima tu posla..... ali ako bude jeftino i da popust za forumase :wink: slobodno javi cifru pa mozda bude i tu kupaca.... (y)
 
mac.airbrush,evo ti konkurencije ali opake konkurencije  :B: :B:

RC tamiya,carbon tunirana,stigla pred par dana,a evo tek sad slike,nije bilo vremena za slikanje,vozilo se  :mrgreen: opako ide :D :D

hvala clanu madkec,jer me cekao i poslao brdo dijelova,sve pohvale za covjeka (y)

i da,madkec opet na karoci nema kopci,nemoj me opet napasti,za slikanje nisu potrebne kopce :mrgreen:






 
Drago mi je kaj si zadovoljan (y) ....sve mi milo kad vidim da je pila u dobre ruke dosla, samo gas :wink:



 
MadKec said:
Drago mi je kaj si zadovoljan (y) ....sve mi milo kad vidim da je pila u dobre ruke, samo gas :wink:
kao malo dijete sam sretan kad idem vozit :mrgreen: :mrgreen: