MITAS TOURING FORCE

error said:
Još se nisam srel s gumom koja ne prenese promjenu podloge na motor, bilo da je riječ o bitumenskoj zakrpi ili crtama ili šahtu u pol zavoja točno na putanji  :mrgreen:
Neke reagiraju nervoznije, neke ne, i tu je uglavnom razlika na relaciji sport guma-turing guma, u korist ove druge.
Jedno je prijenos s drugo je kad pobigne 15-20 cm ;)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
črnomerec said:
Pa zar nema veceg gusta kad pusti malo u zavoju na crti ili na onim zmijicama,mozda se prvi puta prepadnes,ali kad skuzis,nema veceg gusta :D

jos ako je zena s tobom na motoru pa se utrta pa poslije mjesec dana ne sjeda na motor..neprocjenjivo :mrgreen:
 
lagani update, ni loša ni za magistralu, samo magistrala ju brzo pojede, tako da tesko da će izdurat 10000 ali 9000 oće, majke mi.
Testirao i svoj kineski digitalni mjerač tlaka, na hladno kaže 2.25/2.45, na slikanju 2.4/2,7, za one koji se kuže u tlakove, možda im to nešto govori pa neka reču jel to valja ili ne

Y0bt1xD.jpg


8hHm6N1.jpg


Cfc1GkM.jpg
 
Ja jednostavno ne mogu vjerovat da ta guma na tuonu moze napravit toliko km, koliko onda moze na nekom "normalnom" motoru
 
Feis123 said:
Ja jednostavno ne mogu vjerovat da ta guma na tuonu moze napravit toliko km, koliko onda moze na nekom "normalnom" motoru
napiso sam nekoliko postova prije
 
Feis123 said:
Ja jednostavno ne mogu vjerovat da ta guma na tuonu moze napravit toliko km, koliko onda moze na nekom "normalnom" motoru

a može jer sam imao dosta vožnji u dvoje i idem na posao s njim, da se vozim solo samo za vikend po magistrali ili plominci mislim da bi ju pojel za max 7-8000
 
Ja sam sa Touring Force napravio 6000 km. Kanta ima 340 kg pa zato. Ako usporedim sa Z8, ili Roadtec 01, napravi nekih 1000-1500 km manje. Vozim normalno.
 
tomo3 said:
Ja sam sa Touring Force napravio 6000 km. Kanta ima 340 kg pa zato. Ako usporedim sa Z8, ili Roadtec 01, napravi nekih 1000-1500 km manje. Vozim normalno.
Onda ostajem na Metz touring next, okrenule su sad vec preko 100 tk i jos ce
pogotovo zadnja, ne treba trazit kruha preko pogače
 
Feis123 said:
Onda ostajem na Metz touring next, okrenule su sad vec preko 100 tk i jos ce
pogotovo zadnja, ne treba trazit kruha preko pogače
touring force je puno bolja guma,iz iskustva i trajnija,iako sto milja nebi ni traktorska izdrzala :mrgreen:
 
Feis123 said:
Onda ostajem na Metz touring next, okrenule su sad vec preko 100 tk i jos ce
pogotovo zadnja, ne treba trazit kruha preko pogače

Skrati ribu, druže...ili danas slaviš, pa te bubnulo u vugla :mrgreen:
 
evo stavio i ja ovo smeće gore.....
bilo je u planu da još malo pričekaju,ali angelice su dobile metak u obliku vide u zadnju.....
zamjenio vidu sa još većom, napumpao i izgurao nekako uz pištanje zraka do doma, nakrcao mitasice, još napumpao i dokotrlja se do čovika.....
dobile bi angelice čep, ali ionako su bile potrošene preko graničnika, pa je usljedila zamjena......

na prvu..... mitasice su okrugle i ponašaju se ko svaka nova guma..... malo tvrdo, ali lipo padaju......
prednja je bila savršeno u balansu, ali zadnja je dobila 20g utega i ima dva milimetra plesa livo desno, što će reć da nije savršeno odlivena.........
javim se naknadno sa poštenim fidbekom.......