MITAS TOURING FORCE

črnomerec said:
moze i 15
A može i 6

Poslano sa mog ATU-L21 koristeći Tapatalk

 

Attachments

  • IMG_20200407_195144.jpg
    IMG_20200407_195144.jpg
    43.7 KB · Views: 225
MGS said:
A može i 6

Poslano sa mog ATU-L21 koristeći Tapatalk
gle ,necu vise o tome,desetak puta senj karlobag,ne bas nnezno,ostalo sa zenom i tri kofera,izmedju ostalog cijela turska do granice sa sirijom,i to puno autoceste i temperature preko 35 stupnjeva,vfr 800 croosruner
 
Ma kad se vozi fluidno bez ispucavanja moze svaka trajat koliko hoces. Svoje sam na FZ6 vozio nekih ajmo reci 4k ko nove su ali nisam brzo vozio kao sport plus no nisu mi ni uljevale nesto povjerenja kao sportice.
 
Mitas Touring Force...

Gumu (zadnju) sam kupio lani, za svega jedan đir i kako bih zatvorio sezonu odlaskom na Route 69 (26.10.).

Mogu samo reći da je ova guma i više nego dovoljna za svakog prosječnog vozača.

Nisam testirao njene granice (nemam dovoljno muda), jer inače vozim samo na M7RR, kojeg montiram po xy put idući tjedan. No današnja vožnja na relaciji Senj - Lukovo Šugarje je bila dobra, dinamična i kada TF dođe na radnu temperaturu, drži baš lijepo. Doduše, primijetio sam da nikako ne voli bitumenske ispune (zmijice).

Ako se mene pita, to je pravi set guma za odradit godišnji i putovanja! Pored nje ne pada mi na pamet za 5+ tisuća kilometara godišnjeg trošiti neki drugi ili skuplji set.  (y)

 

Attachments

  • IMG_20200411_183451.jpg
    IMG_20200411_183451.jpg
    1.9 MB · Views: 210
  • IMG_20200411_180008_360.jpg
    IMG_20200411_180008_360.jpg
    877.2 KB · Views: 156
BeLa-Vg said:
Mitas Touring Force...

Gumu (zadnju) sam kupio lani, za svega jedan đir i kako bih zatvorio sezonu odlaskom na Route 69 (26.10.).

Mogu samo reći da je ova guma i više nego dovoljna za svakog prosječnog vozača.

Nisam testirao njene granice (nemam dovoljno muda), jer inače vozim samo na M7RR, kojeg montiram po xy put idući tjedan. No današnja vožnja na relaciji Senj - Lukovo Šugarje je bila dobra, dinamična i kada TF dođe na radnu temperaturu, drži baš lijepo. Doduše, primijetio sam da nikako ne voli bitumenske ispune (zmijice).

Ako se mene pita, to je pravi set guma za odradit godišnji i putovanja! Pored nje ne pada mi na pamet za 5+ tisuća kilometara godišnjeg trošiti neki drugi ili skuplji set.  (y)
Ja cu ih kupit u inat Stipi i jednom "partizanu"
 
za malo dinamičniju vožnju i zabavu na parkingu sasvim dobra guma, ja ću nakon ovog seta, vjerojatno opet uzet iste gume

vB82MNv.jpg


gvDWKHI.jpg
 
Igor28 said:
za malo dinamičniju vožnju i zabavu na parkingu sasvim dobra guma, ja ću nakon ovog seta, vjerojatno opet uzet iste gume

Koliko si već kilometara napravio s njima? Na koliko ih pumpaš?
 
I ja se usrećio s novim Zlovenkama, ali dva dana kiše ne daju na cestu. Prva primjedba Mitasu prije vožnje je da prvoj gumi treba 40g a zadnjoj 60g za balans, Dunlopu je trebalo po 10g utega, znači da je malo šlampaviji kalup.
 
ne znam kakva je situacija s touring force, ali sport force nisam balansirao već dvije godine (frendu krepala balansirka) i na 5-6 motora ni jedna nije tresla ni najmanje, stražnje ni inače ne balansiram..
 
evo i moje čekaju u garaži....
na angelicama ima još sitno do konopa.... pa bumo vidili ubrzo jel to valja štogod......
zadnjih 7 godina... dva para roadsmart2, jedne pilot power, 7 pari angel st.......
angelice su mi bile skroz ok..... ovo uzeo čisto iz znatiželje......
 
lesli eldridž said:
evo i moje čekaju u garaži....
na angelicama ima još sitno do konopa.... pa bumo vidili ubrzo jel to valja štogod......
zadnjih 7 godina... dva para roadsmart2, jedne pilot power, 7 pari angel st.......
angelice su mi bile skroz ok..... ovo uzeo čisto iz znatiželje......
Ja ih nisam kupija ali razmišljan o tome,najviše me brine činjenica da puno kližu na bilim crtama,čak i ugrijane.
To me odbija od kupnje a opet volija bi ih probat :)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
MOONSHIELD said:
ne znam kakva je situacija s touring force, ali sport force nisam balansirao već dvije godine (frendu krepala balansirka) i na 5-6 motora ni jedna nije tresla ni najmanje, stražnje ni inače ne balansiram..

do 200kmh ne trese ni jedna :mrgreen:
 
cadjo said:
Ja ih nisam kupija ali razmišljan o tome,najviše me brine činjenica da puno kližu na bilim crtama,čak i ugrijane.
To me odbija od kupnje a opet volija bi ih probat :)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
Kazes Zlovenke klizu na bilim crtama, a ja bas razmisljam o njima, sad sam na
Metz tourance next i nemam im zamjerke osim sta su skoro duplo skuplje, a
volio bi znat koliko km mogu Zlovenke napravit, na metzu sam sad preko 10 tk,
prednja je na kraju, a zadnja moze jos dosta
 
cadjo said:
Ja ih nisam kupija ali razmišljan o tome,najviše me brine činjenica da puno kližu na bilim crtama,čak i ugrijane.
To me odbija od kupnje a opet volija bi ih probat :)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
ti si isto dugo na angelicama.....
ja stvarno nemam zamjerki na njih..... osim što mi kratko traju.....

javim ti kad stavim mitasice kakva je situacija..... i angelice su mi znale klizat po crtama.... čak i više liti kad je vruće.....