MK "BAN" - Zaprešić, 16.05.2009.

Added to Calendar: 16-05-09

Jel bude mjesta za šatore?
 
lokacija je dobra i dobro izabrana, nadam se i lijepom vremenu ko prošle godine, i ekipi koja zna uživati, ko i prošle godine. Moto susret s dušom Bana - prevedeno odlično
 
mg749ie said:
Bok svima, nemam niš protiv moto susreta, dapače rado se družim, ali ovo kaj se sad događa to je pošast moto susreta i nemreš zbirati kam da prejdeš ili kam da se pridržiš, kaj nebi se mogli dogovoriti po dva tri susedan moto kluba napraviti susret i onda druge godine drugi pa treči i tak u krug u poznatim terminima, mislim da bi se dobilo na kvaliteti a i bilo bi viša nas na hrpi.

slažem se u potpunosti.....
 
fazer said:
Daje li netko daje garanciju da će se najavljeni moto susret održati.
Ovo pitam zato što sam prije 2-3 godine na temelju informacije na ovim stranicama zapalio iz Sl. Broda u Zaprešić i na sveopće iznenađenje od susreta nije bilo ništa a niti ikakve obavjesti o odgodi. (vrlo neozbiljno)
Pozdrav u nadi da je klub postao za proteklo vrijeme ozbiljnij i odgovornij u organizaciji susreta.
nemoj se sekirati. ako se i ne održi, preseliš se u Zabok na bareta i moto susret tak da nikako nemreš fulat. to ti je 30 km lijepe ceste.
 
zaprešić mi je blizu i svi kažu da je prošle godine bila ludnica :) samo da nas vrijeme posluži i dolazim  (y)
 
live-for-ride said:
nemoj se sekirati. ako se i ne održi, preseliš se u Zabok na bareta i moto susret tak da nikako nemreš fulat. to ti je 30 km lijepe ceste.
mislim da se nije u redu ovak reklamirat.  :misli:
taj susret ima svoj otvoren topic. :mrgreen:
 
Ja bum došel ak mi obećate da bute Shonyu zadržali na lancu :mrgreen: :mrgreen:
 
Moja opština :mrgreen: a navodno bum imal špagu na šanku........navodno :mrgreen:
 
lokacija je obiđena, spremna i čeka nas subota/nedjelja, dosta cesta je generalno uređeno samo nek bude suho.
 
Normalno da se dolazi. Bendovi mi se jako sviđaju i sigurno bu odlično
 
kak stvari stoje dio čarobnjaka dolazi  (y)
 
Kaj onda, jel ima mjesta za šatore il nema???? :misli: