MK "BAN" - Zaprešić, 16.05.2009.

Added to Calendar: 16-05-09

Bilo je dobro, ali zakaj nije bilo prišivaka  :misli:
 
bilo je super,
rastrgan između više obveza, uspio sam se ufurati, Susret ocjena: ali svaka čestica i slava.
Mjesto je bolje nego prošlo. Maram se uklubiti kod Bana.
 
bravo za domačina,čarobnjaci su se zabavili do besvjesti  (y) organizirano fenomenalno .grah ko god da je kuhal čista desetka
(ostalo nisam stigel probati).žal mi je jedino kaj nismo bili malo jači na štriku he he :D ali revanš prvom prilikom .sve pohvale još jednom vidimo se svakako opet
 
Dečki prva liga (y)
Svaka čast na gostoprimstvu, cijenama, odabiru bendova, super klopi....... :naklon:
Od nekoga sam čuo da je bilo puno prijava murji zbog buke....nadam se da nije istina i da Vas neće pilat zbog toga jer fešta je stvarno bila prva liga i naravno da se vidimo i iduće godine (y)
Pozz i još jednom hvala MK Ban :piva:
 
Bilo je i više nego odlično,fenomenalan grah,muzika,susretljivi domaćini,svakako se vidimo i dogodine. (y)
 
Hvala svima kaj ste došli :D Bit će cirkusa i drugi put.Viduimo se i na drugim susretima (y)
 
XJ DRIVER said:
jeste imali problema sa  :pandur: ?


Neki su zvali murju da se vozi prebrzo s motorima po ulicama (neki) i da bi to kao organizatori morali urgirati..... ali ni inače, kolko znam, nemamo nikakvih problema s policijom.... (dokle god se kolko tolko normalno vozimo i ponašamo u prometu)
 
sve pohvale! bilo je super... :bananapivo: :peace: :cheer: