MK "BEŠTIJE" - ZADAR, 17-23.06.2010.

Added to Calendar: 17-06-10, 18-06-10, 19-06-10, 20-06-10, 21-06-10, 22-06-10, 23-06-10

jura kgb said:
nadam se da će neko "poštenom nalazniku"pročitati i reći kome da se obrati i preda "nađenu" kacigu,jer,u protivnom,bilo bi mu bolje da je policija pronađe prije nego beštije saznaju gdje je spremljena,tada će vjerojatno,poželjeti da ju je prije razdužio,a kako je zadar mali grad,mi će mo je naći-na isti način kako smo pronašli i prošloga susreta otuđenu nam klupsku zastavu.

  stoga molimo "nalaznika" da čim prije kacigu isporuči bez posljedica(može i preko posrednika) u old times pub na boriku,ili da se javi na ponuđeni broj   091 44 777 21 begin_of_the_skype_highlighting              091 44 777 21      end_of_the_skype_highlighting  jura


Nije nuzno da "posuđivač" bude iz Zadra, no svakako treba osuditi takve akcije.
Nije cilj da na festi pazis na robu, vec da se zabavis, no neki izgleda imaju druge ciljeve.
Nadam se samo da ce "junak dana" pasti Beštijama u ruke!
 
Problematični sretno stigli u Zg u ponedjeljak ujutro (taman sam stigel na posao :LOL:)!
Sve pohvale Beštijama, bilo nam je odlično.  (y)
Doista najluđi party na kojem smo bili, ni (ne)vrijeme nije moglo pokvariti ovu feštu i možemo reći; Beštije kapa dole! (y)
Poseban pozdrav Alenu, Juri, Leoni, svima iz kluba i naravno legendarnom Fići :LOL:

Salut!
 
vjerojatno pije sa Triljanima da se izmire  :wink:
Zlo, pa napisah - mašnica naša mala, stisla ga...ljuta nevolja  xD
 
:D evo da se i ja napokon javin sa kojon reka bi Rus besidon  (y)

Prije svega HVALA svima vama koji ste nazočili susretu, nadam se da ste se uspili opustiti i zabaviti.
Isto tako se ispričavam što nismo stigli stati, popričati i popiti cugu sa vama.
Tako tek danas čujem za ljude koji su bili a nisam ih niti vidio. (biće bolje drugi put  :misli:)
Jučer smo otpratili posljednje goste, očistili kamp i napravili još jednu (intimnu) fešticu za kraj jer kako ono kažu
"bolje da nestane sela nego običaja".
Još jedanput Hvala svima i nastavljamo dalje ...  (y)
respect
 
jura kgb said:
nadam se da će neko "poštenom nalazniku"pročitati i reći kome da se obrati i preda "nađenu" kacigu,jer,u protivnom,bilo bi mu bolje da je policija pronađe prije nego beštije saznaju gdje je spremljena,tada će vjerojatno,poželjeti da ju je prije razdužio,a kako je zadar mali grad,mi će mo je naći-na isti način kako smo pronašli i prošloga susreta otuđenu nam klupsku zastavu.

  stoga molimo "nalaznika" da čim prije kacigu isporuči bez posljedica(može i preko posrednika) u old times pub na boriku,ili da se javi na ponuđeni broj   091 44 777 21  jura

Svakak je šteta da se tak dobar susret zasjenil jednim takvim "događajem".
Da, nije nužno da je to napravil ne'ko iz Zadra. Mogel je to napraviti bilo 'ko...ali isto tak ovo čitaju u svim krajevima lijepe naše. I sigurno bu ne'ko primijetil da se njegov sused, frend "ponovil" s novom AGV kacigom i reagiral na to. Jel stvarno, na moto susret idemo da se opustimo, a ne da ispod oka gledamo nekoga do sebe. Toplo se nadam da će Beštije prije ući u trag kacigi nego murja.  (y)
 
naked_xjr said:
na moto susret idemo da se opustimo, a ne da ispod oka gledamo nekoga do sebe.

(y)

žalosno je da se po takvim stvarima opet vidi da je kriza i recesija, jer samo ove sezone sam čula za više slučajeva da je nekome nešto nestalo na susretu, nego u zadnjih 7 godina koliko po istima idem. svaki vikend netko ostane bez nečeg  :palacdolje:

al nać će Beštije kacigu, jer ipak su beštije  :wink:
 
naked_xjr said:
Svakak je šteta da se tak dobar susret zasjenil jednim takvim "događajem".
Da, nije nužno da je to napravil ne'ko iz Zadra. Mogel je to napraviti bilo 'ko...ali isto tak ovo čitaju u svim krajevima lijepe naše. I sigurno bu ne'ko primijetil da se njegov sused, frend "ponovil" s novom AGV kacigom i reagiral na to. Jel stvarno, na moto susret idemo da se opustimo, a ne da ispod oka gledamo nekoga do sebe. Toplo se nadam da će Beštije prije ući u trag kacigi nego murja.  (y)

Murja je nesposobna za bilo sto, osim naplatiti kilavom starcu sto nema pojas, no vjerujem da ce se ipak kaciga naci..
Ne kuzim ljude koji sa takvim motivima dolaze na feste, no nikom na celu ne pise kojim povodom dolazi... nazalost.
 
Budne oči prate svaki trag,čak i onda kada se to čovjek ne nada. :evil:
 
Tigar5 said:
Budne oči prate svaki trag,čak i onda kada se to čovjek ne nada. :evil:

Ma stvarno nije fer kolegi bykeru maznut bilo sto
Kuzim da je besparica, no onda je bolje tu zicat kunu-dvije, nego biti lopov..
 
DoRRis said:
smo Lady i ja dobile štogod na lutriji?  :mrgreen:

a ja......još mi deset lutrija u điletinu  :misli:  :jesus: