MK "BEŠTIJE" - ZADAR, 17-23.06.2010.

Added to Calendar: 17-06-10, 18-06-10, 19-06-10, 20-06-10, 21-06-10, 22-06-10, 23-06-10

jura kgb said:
budi sigurna da neće biti snimatelja

a daaaaaaaaaaj, pa za privatnu upotrebuuuu...  :oops:


babaidida said:
a niko ne govori da su cetvrtak na petak ukrali drvenu kaciolu za fazol misati mozda je to ista bagra koja je i kacigu ukrala (y)

ma to je uzela kakva nadobudna ženica koja neće da joj muž ljubitelj fažola smrducka po kuću  :mrgreen:
 
Tribalo je stavit ovako:
Izgubljena kaciga na moto-susretu,moli se pošteni nalaznik da je vrati uz nagradu od 600kn.(lopov bi se moga javit i tražit jedno 100eura)
Kaciga je draga uspomena,dobivena na poklon od jedne osobe.(malo patetike,i lopovi imaju dušu) :mrgreen:
I kad se taj "nalaznik" javi,onda pričate sa njim na svoj način.
A ne ovako,ispripadali ste ga da će je najvjerojatnije bacit u prvi kontejner ili u more.(pa na kraju niko neće imat tu kacigu). :LOL:
 
babaidida said:
a niko ne govori da su cetvrtak na petak ukrali drvenu kaciolu za fazol misati mozda je to ista bagra koja je i kacigu ukrala (y)

naručena je druga kod stolara-još bolja i još starija   :mrgreen:
 
Ma dobro ljudi ne treba pravit neku dramu od te kacige...sto je tu je....ali stavljeno je na forum da ipak malo veci krug ljudi vidi...Kao sto sam vec rekao sranje je u tome sto je kaciga niti mjesec dana stara :-(
A i moja je za malo dobila noge, jer je drugi lik uzeo moju kacigu i krenio s njome...kad je frend koji je zadremao probudio se i vidio sto se desava, ovaj je vratio moju kacigu, a drugi je vec uhvatio maglu....
 

Pozdrav Beštijama!

Puno mi je trebalo da se vratim doma,ali konacno da napišem nešto :mrgreen:!
Malo me zahebavalo nešto u glavi pa se nisam mogao opuštati alkoholnim napitcima,ali moram reći da je bilo odlično(pogotovo tete na šanku :mrgreen:) (y)!

Poseban naklon Alenu koji mi je puno pomogao oko shebanih felgi i gratis montaže guma (y) (y) (y)!
....hvala dok se neodužim (y)!

Ivica ce staviti koju sliju jer meni šteka fotić.....

pozdrav dogodine (y)!
 
(y) ovdje nije pametno reći onu i drugi put al znaš što sam htio kasti  (y)