MK "BEŠTIJE" - ZADAR, 17-23.06.2010.

Added to Calendar: 17-06-10, 18-06-10, 19-06-10, 20-06-10, 21-06-10, 22-06-10, 23-06-10

:misli: a što se tiče ove kacige i ja mislim da to nije učinio biker, ali danas za nikog nemoreš ruku u vatru stavit.
Po opisu događanja prilika za maznut je bila na dlanu a lupež se nije dao smesti i rezultat znamo, ali prati se stanje, ako se igdje u Zadru pojavi mi ćemo znati, a onda ...
 
Beštija said:
:misli: a ako se igdje u Zadru pojavi mi ćemo znati, a onda ...

ups, da ga mama vidi sina lopova :boks: :polomljen:
Tako ga i triba kazniti!
 
*lady_750* said:
e, a di je šina  :LOL: :LOL: :LOL:
Živ i zdrav stigao kući.Kako nije bilo previše zainteresiranih za majice
morao sam ostatak ići prodati na Vir.  :LOL:
Beštijama veliko hvala na gostoljubivosti,a svima znanima i neznanima sa kojima sam se
ovih 4 dana družio veliki pozdrav.  (y)
Danas malo odmaram pa sutra za Osijek.
 
Bubbica said:
Nego?
Mislis netko od posjetioca?
Neko ko je dodsao sa svrhom i namjerom? :misli:
nije bitan razlog i namjera dolaska. ma da je kacigu maznuo netko koga viđamo svaki vikend po susretima i tko se stvarno junački vozi, on nije više kolega bajker.
ali u takvo što čisto sumnjam, dakle vjerojatnije je ovo što si ti napisao.


Beštija said:
:misli: :misli: a zato ja imam na infu još nagrada  :D

ma jel bilo uopće izvlačenje?  :misli: :mrgreen:
Martinu i mene je šank omeo u praćenju  :LOL:
 
Meni je prezident reka da je bio neki zajeb sa izvlacenjem :misli: A ima sam i ja jedno 13-14 listica :mrgreen:
Dobio sam povrat sredstava nazad, sto me nagnalo da to opet ulozim u siguran dobitak na sanku :LOL:
 
Kad se neznate snać.
Mi smo sve listiće zamijenili na šanku uvjerivši konobarice da je svaki dobitan (piva+medica).
Ko je kriv konobaricama kaj nisu pratile tombolu?  :LOL:
 
šina69 said:
Kad se neznate snać.
Mi smo sve listiće zamijenili na šanku uvjerivši konobarice da je svaki dobitan (piva+medica).
Ko je kriv konobaricama kaj nisu pratile tombolu?  :LOL:

eto vidite što se dogodi kad ne pratite, Šina ovo si reka ka iz libra  (y)

Da, moram dati i službeno pojašnjenje, sa lutrijom su malo zbrčkali stvari, što zbog nedogovora (ili gluhog telefona :D) što zbog Tovareće mužike koja je unijela zbrku, pomutnju i buku, tako da je izvlačenje prošlo nečujno odnosno polu-čujno  :D.
Svi koji su došli na info su dobili nagradu, Freewavu sam vratio ulog (koji je opet sretno uložio  :D), a ostalima što reći, to je lutrija netko dobije netko ne. Svima koji se osjećaju ugroženima zbog gubitka plaćam piće  (y)
Ukupno je prodano 144 karte odnosno u Kn=1.400,00 što će biti iskorišteno za nabavku hrane za pse, za azil za napuštene životinje na Žmirićima (Zadar).
 
ma lako za uloženo, važno da ide u dobre svrhe  :wink:
samo me zanimalo jel bilo uopće izvlačenja, s obzirom da ga nitko nije čuo  :mrgreen:
 
Beštija said:
:misli: a što se tiče ove kacige i ja mislim da to nije učinio biker, ali danas za nikog nemoreš ruku u vatru stavit.
Po opisu događanja prilika za maznut je bila na dlanu a lupež se nije dao smesti i rezultat znamo, ali prati se stanje, ako se igdje u Zadru pojavi mi ćemo znati, a onda ...

na susretu su bili ljudi koje godinama redovito viđam(o) na moto okupljanjima...i možeš ruku u vatru dati,da to nije nitko od njih/nas :wink:

a u narodu ionako kažu"di je i blaga,tu je i štete" :mrgreen:
što će reći da se nikoga od beštija ne može "prozivati" u nekom bad kontekstu :mrgreen:
 
Moram i ja dodati dvi rici o kacigi. Pricao sam sa covikom koji je cuvao kacigu, pa zaspao na motoru i probudio se u trenu kad je kaciga prominila vlasnika. Po opisu i smijeru kojim je lopov otisao, sumljam(o) na mogucu grupicu. Pa ako je nademo , osim na forumu bit ce obavjest i u novinama.Nekad nam triba vrimena ali mi uvik nademo.
 
Beštija said:
:misli: :misli: a zato ja imam na infu još nagrada  :D

pošalji onda koju  :wink: , ja sam čekala do 2 sata  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Beštija said:
eto vidite što se dogodi kad ne pratite, Šina ovo si reka ka iz libra  (y)

Da, moram dati i službeno pojašnjenje, sa lutrijom su malo zbrčkali stvari, što zbog nedogovora (ili gluhog telefona :D) što zbog Tovareće mužike koja je unijela zbrku, pomutnju i buku, tako da je izvlačenje prošlo nečujno odnosno polu-čujno  :D.
Svi koji su došli na info su dobili nagradu, Freewavu sam vratio ulog (koji je opet sretno uložio  :D), a ostalima što reći, to je lutrija netko dobije netko ne. Svima koji se osjećaju ugroženima zbog gubitka plaćam piće  (y)
Ukupno je prodano 144 karte odnosno u Kn=1.400,00 što će biti iskorišteno za nabavku hrane za pse, za azil za napuštene životinje na Žmirićima (Zadar).

  točan iznos odprodane lutrije je 1.440,00 kn


DoRRis said:
mogu ja snimat kad ga nađete?  :LOL:

  budi sigurna da neće biti snimatelja

 
a niko ne govori da su cetvrtak na petak ukrali drvenu kaciolu za fazol misati mozda je to ista bagra koja je i kacigu ukrala (y)
 
babaidida said:
a niko ne govori da su cetvrtak na petak ukrali drvenu kaciolu za fazol misati mozda je to ista bagra koja je i kacigu ukrala (y)

tili su ti sabotirat fazol... :mrgreen: :mrgreen:
 
babaidida said:
a niko ne govori da su cetvrtak na petak ukrali drvenu kaciolu za fazol misati mozda je to ista bagra koja je i kacigu ukrala (y)

Je,biće su u kacigu napunili fažol sa ton kacijolon. :LOL: