MK "BIGESTE" - Ljubuški, BiH, 25.-27.06.2009.

Added to Calendar: 25-06-09, 26-06-09, 27-06-09

ljudi jel malo rano,al ako budem doma sigurno cu doci!
bija na vasem zadnjem moto-susretu(ove godine),sve pohvale-fantasticno!
pozdrav svim ljubusacima(ljubuski-jedini grad u evropi sa dva ''U'' ) !!!
 
stiže ekipa iz županje i vukovara sada za koji dan na rođendan, pa se nadam da će i široki biti tamo :misli: (y)
 
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
...stize i potpora iz ivanica na rockas... (y) (y)
...vec vidim da ce to biti jedno jako lijepo veselje.... :) :)
 
daniel-zu said:
stiže ekipa iz županje i vukovara sada za koji dan na rođendan, pa se nadam da će i široki biti tamo :misli: (y)
Naravno prijatelju,vidimo se u Četvrtak!!
 
Tako san i mislila kad san vidila temu za litnjak..  :mrgreen:
:vatrica: Pozdrav ekipi koja se sjati u četvrtak..  (y)  ..lipo se profeštajte! :vecerica: :piva: :party:
 
daniel-zu said:
stiže ekipa iz županje i vukovara sada za koji dan na rođendan, pa se nadam da će i široki biti tamo :misli: (y)

zaboravio si prijatelja iz osijeka.  (y)  pozdrav ljubuskom, nazalost necu moci sa ovom najboljom ekipom do vas na rodjendan ali sam siguran da cemo na susret sljedece godine zajedno dojahat. dobar tulum vam zelim  :bananapivo: :bananalove: :bananapivo:
 
pozdrav ekipi iz LJUBUSKOG  drago mi je da sam vas upoznao nadam se jednom susretu i kod vas zelim vam puno srece na festi pozdrav od :starac:
 
da neotvaram novu temu evo par slika sa prvog rođendana Mk Bigeste
šta da kažem -bilo je fenomenalno ekipa do bola nisu dozvolili ni sekunde da nam nešto zafali na stolu
Dj ĆUKA me je rasturio sa glazbom pola stvari nisam nikad čuo a već 30-ak godina slušam rock Ćuka legenda si
Na ljeto se vidimo obavezno (y) pozdrav cijeloj ekipi iz Ljubuškog

































































(Powered by frubar.net)




 
Bilo je odlično,pića i ića na sve strane,samo da stavim jednu sliku od velikog prijatelja koji je isto ogladnio kao i ja.
 
lani je bilo super,samo šta san doša u subota,a ove godine ako bog da triba doč dan ranije
i evo par slika za one koji nisu bili na Kravici,raj u srcu 'ercegovine.








(Powered by frubar.net)
 
Bio prošle godine i bilo odlično, a ove godine iden na pir u zg 24.6., pa bi triba otamo do Ljubuškog ako uspijen, a kojim putem je najbolje ići Zagreb-Ljubuški? Što preporučujete?
Pozdrav MK Bigeste i nadam se da se vidimo!
 
bore said:
Bio prošle godine i bilo odlično, a ove godine iden na pir u zg 24.6., pa bi triba otamo do Ljubuškog ako uspijen, a kojim putem je najbolje ići Zagreb-Ljubuški? Što preporučujete?
Pozdrav MK Bigeste i nadam se da se vidimo!
starom Ličkom,Zg-Karlovac,Slunj,Korenica,Udbina,Gračac,Knin,Sinj,Imotski,Grude,Ljubuški ili ak ćeš autom onda autoputom do Vrgorca!