MK "BIGESTE" - Ljubuški, BiH, 25.-27.06.2009.

Added to Calendar: 25-06-09, 26-06-09, 27-06-09

Bio popodne popit piće,čini mi se da je bilo puno manje ljudi nego lani al valjda se poslije napunilo.
 
evo slika kod casper,taman dobro da se je ne moram mučiti,susret je bio dobar,bilo je vrlo dobro,hrana,piće (y)
vrijeme je učinilo svoje ali ipak na kraju se dobro napunilo,pozdrav Ljubi iz Bigesta i cijeloj njihovoj ekipi koja se treba odmoriti za Petka i Subote u Grudama kod Eaglesa!
 
Slike kažu sve . Ni ono malo ružnog vremena nije nas sprečilo za sreču .
Pozdrav EKIPI iz LJUBUŠKOG  (y)
 
Kako kaže Šolaja ...sve se vidi  :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrav MK Bigest Ljubuški  (y)
 
Pozdrav svim bikerima i velika hvala od MK BIGESTE . Bili ste super gosti a i ja se nadam da smo mi bili dobri domaćini. Uskoro malo slika .
 
Veliki pozdrav cijeloj ekipi.Hvala na svemu. (y)Poseban pozdrav Branimiru i još jednom isprika za farbanje auta. :fuj:.Nisam baš pogodio nijansu,ali drugi put če biti bolje :LOL:
 
Napokon su i Gromovi stigli zivi i zdravi  (y)

Zelio bi se zahvaliti Bigestama na posebnom partyu uz vrlo interesantne ljude  (y)

Isplatilo se po kisi voziti , a evo sat govori 2710 km .................


Pozdrav TOJO MC Gromovi Croatia Stuttgart
 
Ljudi, jako nam je ža što nismo došli, al nadam se da se vidimo u Grudama, jer bi tamo tribali ići!
Veliki pozdrav MK Bigeste!
 
Evo ovako je izgledalo zadnjeg dana. Nisam imao vremena uslikati više.

































































































































(Powered by frubar.net)
 
Ludi slavonac je klonio nakon 4 dana(prva slika) :mortal:.Ljubo veliki pozdrav tebi i tvojoj prekrasnoj obitelji.Još jednom hvala na svemu  :mrgreen: (y)
 
CVITAZU said:
Ludi slavonac je klonio nakon 4 dana(prva slika) :mortal:.Ljubo veliki pozdrav tebi i tvojoj prekrasnoj obitelji.Još jednom hvala na svemu  :mrgreen: (y)


...joooj, brate stvarno su te KLONIRALI  :LOL:  :LOL: ...........