MK "BIGESTE" - Ljubuški, BiH, 25.-27.06.2009.

Added to Calendar: 25-06-09, 26-06-09, 27-06-09

bore said:
Bio prošle godine i bilo odlično, a ove godine iden na pir u zg 24.6., pa bi triba otamo do Ljubuškog ako uspijen, a kojim putem je najbolje ići Zagreb-Ljubuški? Što preporučujete?
Pozdrav MK Bigeste i nadam se da se vidimo!

Možeš i preko Bihača ili Grahova, ali ja rađe idem preko Knina.
 
A kakve su ceste kroz Bosnu, ako bi odma iša na Bosanski Novi ili Kostajnicu pa dalje?
 
bore said:
A kakve su ceste kroz Bosnu, ako bi odma iša na Bosanski Novi ili Kostajnicu pa dalje?
nemo ni pomišljati,policija na svakih 20-ak kilometara,puno starih kamiona,cesta uljava sve :palacdolje: :palacdolje:
 
Ajd fala na pomoći i nadam se da ću uspit sve isplanirat i doći priko  Knina i Sinja, pa  se vidimo doli, a i popit ćemo štogod.
 
eeee, ekipa, vidimo se,  i mi stižemo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozzz domaćinima...
i vi morate pripremit slamke!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:jesus: :jesus:
 
Evo da se i ja javim po prvi put.
Mk-Bigeste je počeo sa pripremama kampa za party.
Pa evo par slikica.





















 
svezite konop da moremo skakat,i dovedite koju mladju striptizetu ovu godinu,dobra je i stara al nas je tila istuc jer smo je snimali,a sta oda gola koji kur,,, :jesus:
 
Zele nebrini bit ce sve a doce i ekipa iz Stuttgarta  (y)
 
To se ne propušta ni pod razno, lani bilo više nego odlično. (y)
 
zele_tg said:
svezite konop da moremo skakat,i dovedite koju mladju striptizetu ovu godinu,dobra je i stara al nas je tila istuc jer smo je snimali,a sta oda gola koji kur,,, :jesus:

....ma žele bit će to show nemili....prošle bilo odlično....a šta će tek ove godine bit....auuuu.... :piva: :peace:
 
....takav prostor za susret nema nitko na svijetu.....motori i žubor slapova....
 
momci pokosili travu ,a sad kiša :palacdolje:prije susreta utrka kosilica  :D
 
Navratio kaod ekipe u Cetvrtak i sta da kazem nego  (y)

Pripreme za party su u punom toku  :cijpadrva:






Kupanje 27.05.2008  Ziiiiiimaaaaaa ajjjjmeeeee
 
Nema se šta reći nego "Eto nas u velikom broju". Dolazimo na kupanje.
 
Sve vas srdačno očekujemo i potrudit ćemo se da vam bude nezaboravno.Evo i par sličica sa prošlonedjeljne roštiljade...



































(Powered by frubar.net)