MK "BIGESTE" - Ljubuški, BiH, 25.-27.06.2009.

Added to Calendar: 25-06-09, 26-06-09, 27-06-09

Kažem ženi idem na KRAVICE u LJUBUŠKI , ona zinula ko som ( konta na krave) aj ti to zamisli  :nasilni:
Pa sam joj objasnio za to lipo misto . Slažem se sa KEYOM , valja se oprat pod slapovima . (y)
 
Šolaja said:
Kažem ženi idem na KRAVICE u LJUBUŠKI , ona zinula ko som ( konta na krave) aj ti to zamisli  :nasilni:
Pa sam joj objasnio za to lipo misto . Slažem se sa KEYOM , valja se oprat pod slapovima . (y)


moj Šolaja prijatelju, moja uvjerena da ću na Krave, pa mi kaže: pi... ti materina još im tepaš...!!! :shock:

DOLAZIMO I MI (www.mk-zupanja.com) !!!! LJUBUŠKI SE NE PROPUŠTA....... !!!  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Rado bih obitavao u raju na zemlji, i sa rizla ekipom popio koje pivo
 
Šolaja said:
Kažem ženi idem na KRAVICE u LJUBUŠKI , ona zinula ko som ( konta na krave) aj ti to zamisli  :nasilni:
Pa sam joj objasnio za to lipo misto . Slažem se sa KEYOM , valja se oprat pod slapovima . (y)
a valjalo bi se oprati ispod takvog tuša. idemo?
 
Najžalije mi je što nam se susreti poklapaju jer LJubuški mi je drag srcu po svemu ali kad je tako ispalo ja opet govorin ono što san i napisa u temi "Preklapanju Susreta" bože moj svak voli poći di mu je bilo dobro,neko će poći na neko drugo misto na kojem nije nikad bija pa ako mu se ne sviđa (100 ljudi-100 ćudi) ima drugi susret 20-50 kilometara dalje pa će naći nešto a uvik sam tvrdija i virujem da većina isto misli :što se mene tiče ako si s pravom ekipom Uvik ti je dobro bija to mali susret ili mega-susret biće ti dobro i neće te zamarati sitnice koji neki pišu tek toliko da dignu prašinu.LJudi moji stojte mi dobro neka vam svima bude ka i nami super zabava a već smo se vidili i Bogu fala vidimo se iza susreta pa ćemo s guštom popiti piće.Veliki Pozdrav LJubuškom od M.K. "DUHOVA" iz Kraljevskog grada Biograda n/m i svim pravim ljudima koji će s vama podiliti dva ili tri dana pravog druženja na prilipom mistu.Pozdrav  (y)  (y)
 
papillon said:
Najžalije mi je što nam se susreti poklapaju jer LJubuški mi je drag srcu po svemu ali kad je tako ispalo ja opet govorin ono što san i napisa u temi "Preklapanju Susreta" bože moj svak voli poći di mu je bilo dobro,neko će poći na neko drugo misto na kojem nije nikad bija pa ako mu se ne sviđa (100 ljudi-100 ćudi) ima drugi susret 20-50 kilometara dalje pa će naći nešto a uvik sam tvrdija i virujem da većina isto misli :što se mene tiče ako si s pravom ekipom Uvik ti je dobro bija to mali susret ili mega-susret biće ti dobro i neće te zamarati sitnice koji neki pišu tek toliko da dignu prašinu.LJudi moji stojte mi dobro neka vam svima bude ka i nami super zabava a već smo se vidili i Bogu fala vidimo se iza susreta pa ćemo s guštom popiti piće.Veliki Pozdrav LJubuškom od M.K. "DUHOVA" iz Kraljevskog grada Biograda n/m i svim pravim ljudima koji će s vama podiliti dva ili tri dana pravog druženja na prilipom mistu.Pozdrav  (y)  (y)
tako je,bit će bolje za nekoliko godina (y)
 
mislim da bi mogla naletit...popit pive pa kuci ;-)
 
LJudi jeste li pri kraju s radovima,ako padne kiša opet ćemo i mi i vi ispočetka kositi travu a i to ima dobru stranu opet malo roštilja i pive i udri brigu na veselje  (y)
 
Upravo sa zelom na tel pa pita jel moze na Kravicu u krivolov ?










:misli: :misli: :mrgreen:
 
djekomax said:
ma ne treba ti nikakav program,dobra ekipa,dobra hrana,hladno pivo i kupanje pod slapovima male nijagare! :mrgreen:
¸

Moze li bez kupanja  :mrgreen:
 
vickodu said:
¸

Moze li bez kupanja  :mrgreen:
možda i bude bez kupanja,sumnjam da će se voda ugrijati kakvo je ovo vrijeme usrid lita.Nadam se suncu!
Mi dolazimo samo u  Petak i Subotu :mrgreen:
 
Unbelievable ridersi stižu u petak  :biker: :biker:
Pozdrav ekipi (y) (y)
 
djekomax said:
MA SAMO DA NE BUDE OVE DOSADNE KIŠE!Ima i za Četvrtak ića i pića!


Samo mislis na hranz i pice  :mrgreen: :mrgreen:
 
nadam se da će ova kiša napokon stati jer smo mi iz Širokog već nabrijani na vaš susret.vidimo se uskoro...