MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
kliker-vk said:
Hahaha... A nemojte mlade sadnice niti zapišavati, jer vjerovali ili ne-mlade sadnice to NE VOLE !!!  :LOL: :jesus:

... pa JBM miša,

ti nisi ekološki osviješteni biker  :LOL:

  :misli: znaš li ti koliko se pive popije na MEGA SUSRETIMA?

jadne biljčice, budu skroz uvele :no:


      :LOL: ;)
 
- ja davnih dana skužio; da ekipa koja ima pod turom i 1 000 000 km na motoru, Grobnika i BL vidjeli 1000x puta,
  uopće ne zarezuje forum i postove tipa: ja sam biker, neću doći, evo moj prijedlog i sl.  :LOL:


... ali stvarno ne kužim ljude, koji bace post u neku temu, gdje neće ni doći, ali ih to živo zanima
    kao vide; Bogami, neš' se tu veliko događa, neka se prašina digla  :mrgreen:

- ja npr. izbjegavam baciti post i u one teme/susrete, gdje sigurno dolazim, jer mrzim čitati gluposti od nekih ljudi
  koji nemaju motore ili su na skuteru trenutno ili nema teorije ni da autom dođu dalje od 100km, ;)

no kako starim, ipak bacim post i u takve teme, tek toliko da ne zaboravim na kalendar  :LOL:


  - nadam se kako se nitko neće baš prepoznati i naljutiti od dragih kolega forumaša (y)
 
P.S.
Što je rekao Bešo, "OVO jednostavno ne vrijedi tuliti jedno te jedno", i također i ja se javim TEK poslije susreta, na " već znajućim" odličnim i pozitivnim komentarima.
Želim svim prijateljima kluba ugodno druženje na MEGA BIKERS PARTY-u, i neka prođe sve bez kapi kiše!
 
Nisam u organizaciji susreta, nisam čak ni član kluba (barem zasad), ali malo na temu skuteraša. Nemam ništa protiv njih, ali ono njihovo guzanje u defileu (ne samo ovdje) je katastrofa. Većina ne zna kako se vozi u formaciji  i samo je pitanje kada će nekoga oboriti. :LOL:
 
lory said:
Nisam u organizaciji susreta, nisam čak ni član kluba (barem zasad), ali malo na temu skuteraša. Nemam ništa protiv njih, ali ono njihovo guzanje u defileu (ne samo ovdje) je katastrofa. Većina ne zna kako se vozi u formaciji  i samo je pitanje kada će nekoga oboriti. :LOL:

- defile je posebna priča  :mrgreen:

i ja sam ko' lud bez defilea  :LOL: ali kad vidiš "cijeli grad" sa strane ulica, kroz sva naselja kako pozdravlja  8)

dođe mi, pa prelomim i vozim, bez obzira i na te klince i dizanje na zadnji u defileu i sl. gluposti

        ;)



- nekad vozim, a nekada samo stanem sa strane i gledam neke od najvećih defilea u HR  8)
 
lory said:
Nisam u organizaciji susreta, nisam čak ni član kluba (barem zasad), ali malo na temu skuteraša. Nemam ništa protiv njih, ali ono njihovo guzanje u defileu (ne samo ovdje) je katastrofa. Većina ne zna kako se vozi u formaciji  i samo je pitanje kada će nekoga oboriti. :LOL:


Poljak,mala tablica,redovito ovim prometalom po moto eventima 8)
 
varadero10 said:
neznam čemu ovoliko pisanja oko jednostavnih stvari ,SVI KOJI POTEGNU SA SUVOZAČEM ILI SUVOZAČICOM A NISU IZ BROD DOBIT ĆE POKLON NA ULAZU U OBLIKU GRATIS ULAZA
Nek se ljuti ko god hoce na ovo, ali ne znam koji quratz sad komplicirate s tim suvozacima :misli:? Sto bi sad mi domaci koji dolazimo sa suvozacicom/suvozacem trebali biti diskriminirani u odnosu na ostale koji nisu iz SB?
Lijepo na ulazu nakeljite svakom vozacu i suvozacu narukvicu, zig, cip, ili sto volite i  vise mu nema ulaza s bilo kim na motoru bez narukvice/ziga i problem "taxiranja" rijesen! Ne moze bit jednostavnije i pravedno prema svima... (y)
 
Gato said:
Nek se ljuti ko god hoce na ovo, ali ne znam koji quratz sad komplicirate s tim suvozacima :misli:? Sto bi sad mi domaci koji dolazimo sa suvozacicom/suvozacem trebali biti diskriminirani u odnosu na ostale koji nisu iz SB?
Lijepo na ulazu nakeljite svakom vozacu i suvozacu narukvicu, zig, cip, ili sto volite i  vise mu nema ulaza s bilo kim na motoru bez narukvice/ziga i problem "taxiranja" rijesen! Ne moze bit jednostavnije i pravedno prema svima... (y)

I dalje ne znamo što ćemo sa Sipom koji dolazi na skuteru  :misli: :mrgreen:
 
prase će se vrtiti, muzika puštati, piva točiti i ponešto i naplatiti.

ako je svima jasno onda je tema zaključana.

hvala


 
Tema će ostati otključana a svi koji budu vrijeđali,ponavljali uvijek ista pitanja,hraćkanja i ostale popratne nuspojave,možda budu imali priliku samo čitati  8) .
 
papillon said:
Tema će ostati otključana a svi koji budu vrijeđali,ponavljali uvijek ista pitanja,hraćkanja i ostale popratne nuspojave,možda budu imali priliku samo čitati  8) .
(y)  8)


 
header.gif


     
Oglas_2012_extreme_FLAT%20%28Small%29.jpg




MK. Brod organizira 9. Mega Bikers susrete

Datum održavanja 11-13 svibnja 2012.
Lokacija: Gradska plaža SRC Poloj

- ulaznicu u iznosu od 60 kn plačaju posjetitelji

9. MEGA BIKERS SUSRETI su humanitarnog karaktera
    - u suradnji s Udrugom akademskih građana i studenata "Academico"

http://sites.google.com/site/udrugacademico/Home

biti će organizirano prikupljanje novčanih sredstava u humanitarne svrhe.


  PROGRAM:

PETAK 11. svibanj 2012.

- 12.00 h doček gostiju uz rakijicu dobrodošlice

- 18.00 h - 20.00 h članovi MK Brod predstavljaju posjetiteljima:
                            motocross, stunt i quad sekciju

    hard enduro Tigrovi 2011

  program će biti u neposrednoj blizini klupskih prostorija na Poloju

- 20.00 h najavljeni koncertni program


SUBOTA 12. svibanj 2012.

- 12.00 h utrka ubrzanja - u pauzama utrka stunt show izvodi Dejan Špoljar i Matea

  Moto Stunt Show - Dejan & Matea - 2010

- 17.30 h defile ulicama grada - ispred defilea Dejan u centru grada izvodi još jedan dio programa za sve gledatelje

- 19.00 h moto igre; potezanje konopca, ispijanje piva, spora vožnja uz pehare i prigodne nagrade

- 20.00 h najavljeni koncertni program

- 22.30 h - obraćanje gradonačelnika,
                      - obraćanje predsjednika MK Brod,
                      - podjela nagrada i zahvalnica

- nastavak glazbenog programa uz DIVLJE JAGODE

- erotski show  :mrgreen:

- nastavak glazbenog programa

TIJEKOM PETKA I SUBOTE atraktivnost moto-susreta uveličati će po prvi puta na ovom prostoru:

  EXTREME SHOW u vlasništvu proslavljenog vozača moto trka Krešimira Erdeca u sklopu kojega će
  svi zainteresirani moći probati vožnju motora na zadnjem kotaču u kontroliranim uvjetima.

  Osim navedenog show-a svi će se moći zabaviti i jahanjem na trenutno najkvalitetnijem hidrauličnom biku u Hrvatskoj.

bik.jpg

 

SLUŽBENO ZATVARANJE 9. MEGA BIKERS SUSRETA je u 12.00 h 13. svibnja 2012.

 

                ... vidimo se  (y)
                                     




 
Navedenom treba dodati da sve goste očekuje veliki izbor hrane i pića po popularnim cijenama te još poneko iznenađenje u režiji domaćina ali i prijateljskih moto-klubova.Vjerujem da će sve zamišljeno biti sprovedeno u djelo i da će nas lijepo vrijeme poslužiti jer jedino u lošem vremenu vidimo neprijatelja s kojim se nemožemo nositi.
 
ma kakvo loše vrijeme, prošle godine kad sam se vračao od vas sam imao 200km konstantne kiše, ali sigurno opet dolazim :021:
 
Author said:
pohvale na ispravkama,
pravi MEGA susret, jako bogat program  (y)
(y)


- mislim da puno forumaša nije ni svjesno koliko ljudi stoji iza organizacije ovakvih susreta  8)


          ... članova, volontera i simpatizera MK Brod  (y)



P.S.
i naravno, ono što Bešo "kaže"; biti će u izobilju onih manjih, popratnih sadržaja,
bez kojih ovakve susrete ne možemo ni zamisliti, ali jednostavno; nema potrebe ni navoditi ih sve tu.
 
AMG81 said:
ma kakvo loše vrijeme, prošle godine kad sam se vračao od vas sam imao 200km konstantne kiše, ali sigurno opet dolazim :021:
Bolji kompliment nam netreba,dobro došao  :biker:
 
DADO+ said:
(y)


- mislim da puno forumaša nije ni svjesno koliko ljudi stoji iza organizacije ovakvih susreta  8)


          ... članova, volontera i simpatizera MK Brod  (y)



P.S.
i naravno, ono što Bešo "kaže"; biti će u izobilju onih manjih, popratnih sadržaja,
bez kojih ovakve susrete ne možemo ni zamisliti, ali jednostavno; nema potrebe ni navoditi ih sve tu.


  eto ti znaš forumaš jedan  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.