MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
FLEX said:
To nije istina, nikada djeci nije naplaćivano! Uvijek smo svi puštali djecu (mislim da je dopuštena dob do 12 godina free koliko se sjećam) nema teorije da je netko naplatio malom djetetu kartu! Osim ako ne računaš da puštamo djete od 16g, tada bi trebali pola susreta pustiti!  :mrgreen:
Znam ja i djecu koja su puno starija od 16  :mrgreen: ma bilo-prošlo  :wink:.. svima udovoljit je nemoguća misija..vidimo se  (y)
 
Ma na kraju imate pravo, nikad se svih ne može zadovoljiti.
Svi su veći susreti postali prava komercijalna aktivnost koja traži svog kupca, rijetki su još "pravi bikerski" susreti ostali.
Meni ne smeta platit ulaz , i vjerovatno ćemo doči stoga (y)
 
ja ne nosim lovu ... jedino kartice, kao zakonsko sredstvo placanja ...  :LOL: :LOL: :LOL:
valjda ce biti koji aparat na ulazu  :misli:
 
Hoolyman said:
Daj Bože da admin zaključa temu ovo je za ne vjerovat više!  Strava
  Ne treba više zaključavat temu,nakon susreta gušt će biti čitat komentare istih forumaša koji će gotovo odreda pisat kako su se nezaboravno proveli i kako će sigurno doći i 2013....ja se samo lošeg vremena bojim,a za posječenost nemam razloga brinut jer dobra se zabava ne propušta.Ja da radim na ulazu zabranio bi unošenje pića i ulazak auta sa roštiljima i mesom od doma koje se roštilja na moto susretu i onda se kasnije priča bilo je super,pa kako neće bit super kad si se zabavio do jaja,a najeo se i napio po diskontnoj cijeni(neki će se prepoznat u ovoj rečenici)....svi dobronamjerni gosti su dobro došli,klub će dati sve od sebe da zamjerki bude što manje i da se svi zabave što bolje,posebna mi je želja da svi koji krenu u Brod svojim domovima da se sretno vrate i da medicinsko osoblje taj vikend bude bezposleno,propuste ćemo iz godine u godinu ispravljat i svodit na najmanju moguću mjeru,da bi sve bilo dobro i mi kao organizatori imamo neka očekivanja od vas gostiju,a to je da dolaskom u Brod poštivate i svog domaćina.
  Moj sljedeći post bit će slike sa 9.MBS-SB.
 
BEŠO - SB said:
  Ne treba više zaključavat temu,nakon susreta gušt će biti čitat komentare istih forumaša koji će gotovo odreda pisat kako su se nezaboravno proveli i kako će sigurno doći i 2013....ja se samo lošeg vremena bojim,a za posječenost nemam razloga brinut jer dobra se zabava ne propušta.Ja da radim na ulazu zabranio bi unošenje pića i ulazak auta sa roštiljima i mesom od doma koje se roštilja na moto susretu i onda se kasnije priča bilo je super,pa kako neće bit super kad si se zabavio do jaja,a najeo se i napio po diskontnoj cijeni(neki će se prepoznat u ovoj rečenici)....svi dobronamjerni gosti su dobro došli,klub će dati sve od sebe da zamjerki bude što manje i da se svi zabave što bolje,posebna mi je želja da svi koji krenu u Brod svojim domovima da se sretno vrate i da medicinsko osoblje taj vikend bude bezposleno,propuste ćemo iz godine u godinu ispravljat i svodit na najmanju moguću mjeru,da bi sve bilo dobro i mi kao organizatori imamo neka očekivanja od vas gostiju,a to je da dolaskom u Brod poštivate i svog domaćina.
  Moj sljedeći post bit će slike sa 9.MBS-SB.
Interesantno jer ovo nitko do sada nije spominjao a ne dešava se samo u Brodu.
Idući postovi koji budu uvredljivog sadržaja teško će se više ponoviti  8)
 
Svi pričate o suvozačici u minjaku a šta ako ja imam suvozača :misli:
Ne zajebavam pitam ozbiljno :0648:
 
prošle godine lega iz kluba došao u brod na susret 14-icom starom 30 godina iz BELOG MANASTIRA (4 sata vožnje brzinom 40kn/h  (y)) i dečki mu htjeli naplatiti ulaz :palacdolje:, ali kada im je objasnio stvar pustili ga free, tako da mislim da će se i ove stvari oko suvozačica lako rješiti na taj način!!
 
Komplicirate  :palacdolje:
Ovo sa kompom i slikanjem tablica mi je najjače  :LOL:  :LOL:
Pa fino imate žig ili narukvice(plastične) kad dođe par stavite ili im udarite to na ruke i gotovo  :wink:
Kad dođe vozač sa suvozačicom,on ima a ona nema njoj naplatite i gotova stvar....
Znam,znam,pojavit će se njih nekoliko koji će reći da su samo otišli po ženu koja je radila pa nisu mogli zajedno,,,,ali to je u promilima.....
Što ljudi vole komplicirati...nevjerojatno  :palacdolje:
 
Palija said:
motori s SB tablicama = suvozači plaćaju ulaz

motori s drugim tablicama = suvozači neplaćaju ulaz


i riješen problem tih nevjerovatnih 10-20 taxi motora  :shock:

ove godine suvozači plaćaju ulaz, iduće će i vozači i suvozači...da čovjek ne povjeruje  :palacdolje:
nit me vidili nit oće ti susreti sa naplatom.
trebao bi potrošit 1000kn za put i još platit ulaz.
jaka stvar.  :LOL:
rađe ispečem prase za tu lovu i pozovem normalne bikere ne feštu.
 
e opterećujete svoj mozak za 60kn...

nije stvar u novcima već u tome što sad suvozači plaćaju ulaz, a neko se prolito da se gubi masa eura na taxi motrima kojih je maximalno 20...
 
skuco said:
nit me vidili nit oće ti susreti sa naplatom.
trebao bi potrošit 1000kn za put i još platit ulaz.
jaka stvar.  :LOL:
rađe ispečem prase za tu lovu i pozovem normalne bikere ne feštu.

ja nisam ti prio nisam neki bajker al zadnjih 3-4 godine i kad se sve plaćalo sa autom dolazija , taksirali me (ni me vozač triba žvakat na ulazu  :jesus:) NIKAD problem za platit (baba mi s brača :mrgreen:) uvik gospoda na ulazu bila susretljiva tj ulaz 0 kn 
tako da meni ova priča brez vezu  :jesus: :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.