MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
MK DUGO SELO dolazi... :klopa: :piva:
 
Svi ste nam dobro došli,ipak Tonkica trunku više....
 
ma jedino bi se privarija da ostaneš kod kuće,i umag i brod su dobar odabir.pošto tebi more nije prioritet onda dobrodošao u sl.brod ,odnosno bikersku republiku brod (y)
 
varadero10 said:
ma jedino bi se privarija da ostaneš kod kuće,i umag i brod su dobar odabir.pošto tebi more nije prioritet onda dobrodošao u sl.brod ,odnosno bikersku republiku brod (y)
(y)

popit cemo koju(vise komada) :mrgreen:
vidimo se
 
MK Brod 9.MEGA BIKERS SUSRET organizira u suranji sa Turističkom zajednicom grada pa se možete informirati o gradu u koji dolazite i o svemu šta u njemu možete naći........

http://www.tzgsb.hr/
 
Gato vam je postavio pitanje o naplati ulaza za suvozaca pa mu nitko nije odgovorio
Mene to isto zanima pa bi molio da se netko javi ako nije teško
 
Evo ti citat s početka priče:

skuteri plaćaju ulaz
    suvozači(ce) plačaju ulaz
    pješaci plačaju ulaz

S tim da je rečeno da je greška prilikom štampanja plakata. umjesto SKUTERI, treba pisati MOPEDI.
-I to ti je to....
 
Posto je ulaz ako ja dodjem sam a posto ako ja dodjem sa suvozacem sa odjavljenom velikom tablicom?


:LOL:, nisam mogo odolit da ne za)e8ajem...brojim dane...top susreti, lijep pozdrav i vidimo se.

@Beso - imal kakvog smjestaja da nemoram dizat kredit za njeg - ona dva hotela su sa cijenama ko da se dolazi na EU samit.


 
varadero10 said:
odgovoreno je i gati i svima ostalima na početku teme,vrati se na prve dve stranice (y)
Jasno je sada sve. Ostali ste pri naplati suvozacima, (moje kao i misljenje vecine o tome ti je poznato, pa sad ne bih o tome), ali nedoumicu stvara Dodina najava susreta na 4. stranici gdje je napisao da "posjetitelji placaju ulaz" ali nigdje nije spomenuo i naplatu suvozacima, dok na plakatu stoji da ulaz placaju i oni.
Posto je ranije bilo rasprave o ukidanju naplate suvozacima i cekala se konacna odluka kluba o tome, pomislili smo na osnovu Dodinog posta da je ipak ukinuta naplata suvozacima, a da su plakati ostali isti jer su kao takvi vec nastampani.
 
Dali je ukinuta naplata suvozačima/suvozačicama ili ne, meni je sada svejedno!
Žena mi je donijela odluku (na koju ja sada ne mogu više utjecati) da ja MORAM ići u Sl. Brod na susrete, a ona baš HOĆE da bude kod kuće i da se odmori (valjda od mene)... :misli:
I eto, meni je sada samo bitno da bude lijepo vrijeme taj vikend, pa da "okrenem" jedne čevape i pokoju pivicu na Poloju, jer što se mora, nije teško!!! :jesus:
 
Pola života sam na motoru, nikad nisam bio član ni jednog moto-kluba. Od danas sam član MK "Brod" pa eto prvi puta dolazim na "svoje" susrete.
 
dolazim sa prijateljom iz vukovara al on je sa skuterom možda bude i više skutera pa jel bi oni morali platit ulaz
 
Status
Not open for further replies.