MK Brod 9. MEGA BIKERS SUSRET 11. 12. 13. svibanj 2012.

Added to Calendar: 11-05-12, 12-05-12, 13-05-12

Status
Not open for further replies.
lory said:
Pola života sam na motoru, nikad nisam bio član ni jednog moto-kluba. Od danas sam član MK "Brod" pa eto prvi puta dolazim na "svoje" susrete.


Oš radit na ulazu  :evil:
 
lory said:
Pa ne mogu od tebe doć na red. :jesus:


Ustupim ti ja mjesto  :mrgreen: a ja ode lokat  :jesus:
 
lory said:
Još sam mlad , pa ću ove godine ipak samo učiti od tebe (pogledom sa šanka) :mrgreen:


:prsti:
 
, samo jel se plača onak, ili ovak, a brate mili ak nečeš trošit nemoj ni kretat na put, da se razumjemo ni ja ne radim već tri godine i nemam para, al nije ni takav mega susret 5 puta godišnje za 50 60kn, sve i da bajkeri plačaju ja bi došo, a tolko češ ušparat na gorivu ako nečeš odvrtat gas na putu prema brodu :peace:
 
Biti cu i ja naravno, a tkogod misli da ima otvorenih racuna samnom moze me potraziti i platiti pice  :mrgreen:  :bananapivo:

 
AMG81 said:
, samo jel se plača onak, ili ovak, a brate mili ak nečeš trošit nemoj ni kretat na put, da se razumjemo ni ja ne radim već tri godine i nemam para, al nije ni takav mega susret 5 puta godišnje za 50 60kn, sve i da bajkeri plačaju ja bi došo, a tolko češ ušparat na gorivu ako nečeš odvrtat gas na putu prema brodu :peace:
  8) (y)


cRuNk said:
Biti cu i ja naravno, a tkogod misli da ima otvorenih racuna samnom moze me potraziti i platiti pice  :mrgreen:  :bananapivo:

... ti si jeftina k. - kod mene je samo janjetina u opciji  :LOL:
 
Pazim na liniju  :LOL:
 
AMG81 said:
, samo jel se plača onak, ili ovak, a brate mili ak nečeš trošit nemoj ni kretat na put, da se razumjemo ni ja ne radim već tri godine i nemam para, al nije ni takav mega susret 5 puta godišnje za 50 60kn, sve i da bajkeri plačaju ja bi došo, a tolko češ ušparat na gorivu ako nečeš odvrtat gas na putu prema brodu :peace:
  dečec...proČitaj još jednom... s razumijevanjem  :mrgreen:
 
pošto se i žena vozi samnom... znači, ni ove godine me nema u S.Brodu na susretu .....  :?

ali, želim svima dobar provod  (y) (y)
 
Status
Not open for further replies.