MK BROD - Slavonski Brod , 10. - 12.05.2019.

Added to Calendar: 10-05-19, 11-05-19, 12-05-19

......idemoooo :bananalove: :banana: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :biker: :rock: :rock: :hrana: :cice: :wc:
 

Attachments

  • No.16.jpg
    No.16.jpg
    153.8 KB · Views: 329
bmajcen2 said:
ti nisi poželjan bolje ne dolazi  :D

dobro unda ... idem priko banja luke na gradisku kad bude,doci cu vam s leđa(citaj u zasjedi :jesus:) (y)
 
UTRKA UBRZANJA- Zapadna vezna cesta ,subota,  11.5. 2019. u 12:00 sati

  Utrka ubrzanja po 16. put kao sastavni dio Mega bikers susreta, a 6. put u kalendaru natjecanja Hrvatskog motociklističkog saveza (prva utrka sezone)
  Vozit će se u pet klasa:

-  SERIJA 600
-  PRO 600
-  SERIJA OPEN
-  PRO OPEN
-    NO LIMIT (PRO DRAG)

Najbolji će biti nagrađeni sportskim nagradama (pehari za prva tri mjesta) .

Nagradni fond za klasu OPEN iznosi 1016 € , a za klasu 600 iznosi 500 €, a podijelit će ga pobjednici klasa SERIJA I PRO.

Za utrke se koristi  pravilnik HMS-a za disciplinu Moto ubrzanje .

Kotizacija za utrku iznosi 200,00 Kn, a prijave se primaju na dan utrke do 11:30 sati. Treninzi će biti od 10:00 sati (ili nešto kasnije, čim se staza postavi) i traju do početka utrke (12:00 sati)

Za sudjelovanje u utrci nije nužno i sudjelovanje u prvenstvu Hrvatske. Svaki sudionik ove utrke ravnopravno se bori za sportske nagrade, kao i za nagradni fond.

Ulaz za publiku je slobodan.

Utrke su na Zapadnoj veznoj cesti u subotu 11.5.2019. sa početkom u 12:00 sati, a planirani završetak je 14:30 sati.
 
Pozdrav,
jel se placa gledanje utrke ubrzanja. Igrom slucaja necu bit s motorom u SB za vrijeme susreta (dolazim autom jel zena slavi rodendan i tortu moramo vozit) pa me zanima jel mogu kao pjesak ili biciklista doc barem utrku pogledat bez placanja.
 
kova77 said:
Pozdrav,
jel se placa gledanje utrke ubrzanja. Igrom slucaja necu bit s motorom u SB za vrijeme susreta (dolazim autom jel zena slavi rodendan i tortu moramo vozit) pa me zanima jel mogu kao pjesak ili biciklista doc barem utrku pogledat bez placanja.

Utrka ubrzanja i stunt show su besplatni za sve posjetitelje.
 
...sve rečeno na dva plakata :ugovor: :ugovor: :paper: :paper:
 

Attachments

  • MK BROD.jpg
    MK BROD.jpg
    153.7 KB · Views: 208
  • Kod Marsonije.jpg
    Kod Marsonije.jpg
    88.4 KB · Views: 216
...više info imate na našoj fb stranici :D



https://www.facebook.com/MK-Brod-Slavonski-Brod-377605479098496/?ref=bookmarks
 
  Utrka ubrzanja po 16. put kao sastavni dio Mega bikers susreta, a 6. put u kalendaru natjecanja Hrvatskog motociklističkog saveza (prva utrka sezone)
  Vozit će se u pet klasa:
Samo pitanje ,bez rasprave molim,koji klub je organizator
 
mene ne brine ništa  (y) nadam se samo mjestu za šator u petak  :misli: s pogledom  :misli: :D
 
Zelim nam svima lijepo vrijeme..
Ja cu po prvi puta u Brod bez motora, avionom iz Basela za Osijek i direktno na susret..
Bit ce ga dogodine, ako Bog da ;)
 
Nintendo said:
Zelim nam svima lijepo vrijeme..
Ja cu po prvi puta u Brod bez motora, avionom iz Basela za Osijek i direktno na susret..
Bit ce ga dogodine, ako Bog da ;)
Respekt prijatelju,dobro nam došao i želimo ti provod kakav očekuješ  (y)
 
matija002 said:
Ekipa iz SPS-a dolazi....

  Dobro došla ekipa iz SPS,da ima Grobnika još bi bili i članovi MK
:jesus:
 
....sve je isto ko i lani (y) :wink:
 

Attachments

  • 4.JPG
    4.JPG
    479.3 KB · Views: 247
  • 6.JPG
    6.JPG
    475.4 KB · Views: 248
  • 18.JPG
    18.JPG
    346.2 KB · Views: 256
  • 13.JPG
    13.JPG
    487.2 KB · Views: 253
  • 15.JPG
    15.JPG
    487.2 KB · Views: 212
Pozdrav svima, odličan susret, koncert, štimung, sve pohvale organizatoru!  (y) (y)

Netko mi je sinoć ukrao kacigu sa motora, Nolan N86, kao ova sa slike, u njoj je bio i bubrežnjak iz lidla, potkapa te jedna IXS rukavica ženske veličine (druga je ispala prilikom krađe), ako netko ima nekakav info nek se javi...

 

Attachments

  • nolan-n86.jpg
    nolan-n86.jpg
    94.3 KB · Views: 179