MK BROD - Slavonski Brod , 10. - 12.05.2019.

Added to Calendar: 10-05-19, 11-05-19, 12-05-19

lory

Member
Moto klub "BROD" organizira Mega Biker's Susret No. 16
10. - 12.05.2019. na SRC "POLOJ" u Slavonskom Brodu

 
  Bendovi, šatori, iće i piće, DJ-evi, umjetnice, utrka ubrzanja, defile ulicama grada......
      Detalji uskoro !!!

                    Kontakt : Ivica  099 2007-997
                                Grunf  091 4214-909
                                  Lory  098 263-434

 

Attachments

  • zz top 2.jpg
    zz top 2.jpg
    269.9 KB · Views: 515
10.5. PETAK

ROCKERI
BANG BANG
HLADNO PIVO
PLAGIJAT
THE TRIO

11.5 SUBOTA

12:00 Utrka ubrzanja (Zapadna vezna cesta)
17:00 Defile ulicama grada

THE TRIO
GENERACIJA BEZ KOMPASA
ALEN ISLAMOVIĆ & BAND
LET 3
ROCKERI

Oba dana(petak i subota) DJ Igi , DJ Đobec i plesačice u centralnom šatoru

NEDJELJA - doručak za bikere
 
Pratim. (y)
 
hoće li i ove godine biti diskriminacije za motore sa sb tablicama ili moram posuditi motor sa tablicom druge županije....ne mogu vjerovati da nema nikakve druge solucije već ova nelogična i ...ps..prošle godine sam uvezao dvije suvozačice na prijateljevu motoru iz druge županije pa eto vam logika....
 
kraken said:
hoće li i ove godine biti diskriminacije za motore sa sb tablicama ili moram posuditi motor sa tablicom druge županije....ne mogu vjerovati da nema nikakve druge solucije već ova nelogična i ...ps..prošle godine sam uvezao dvije suvozačice na prijateljevu motoru iz druge županije pa eto vam logika....

Pa evo sam si detektirao situaciju, sada si uveo dvije, a šta bi trebao taksirati cijeli dan i uvesti stotinu civila, nikakav problem nebi bio da se korektno dođe sa svojom djevojkom ili suprugom. Kada bi bilo tako nitko sa domaćom tablicom ne bi platio za suvozača.
  Uostalom svi oni brodski klubovi i pojedinci  koji kroz godinu sa nama sudjeluju u aktivnostima ( Karavana, moto-mrazovi, humanitarka...) dobiju narukvice za svoje suvozačice.
 
lory said:
Pa evo sam si detektirao situaciju, sada si uveo dvije, a šta bi trebao taksirati cijeli dan i uvesti stotinu civila, nikakav problem nebi bio da se korektno dođe sa svojom djevojkom ili suprugom. Kada bi bilo tako nitko sa domaćom tablicom ne bi platio za suvozača.
  Uostalom svi oni brodski klubovi i pojedinci  koji kroz godinu sa nama sudjeluju u aktivnostima ( Karavana, moto-mrazovi, humanitarka...) dobiju narukvice za svoje suvozačice.

Nece biti bas tako, al nebitno, (da sad opet ne otvaramo vječnu raspravu oko tog nesretnog ulaza). (y)
 
Gato said:
Nece biti bas tako, al nebitno, (da sad opet ne otvaramo vječnu raspravu oko tog nesretnog ulaza). (y)

Ajde neka ti ne bude teško pa kontaktiraj Krešu (Nightmares), Zokija (Divlji RR), Rašu (Čaplje), Ereša (RRT), Silvia (Free riders), Mikija (Veterani), Darko (TNT riders) pa nam onda javi jeli to tako ili nije.Ja im osobno uručim narukvice , pa eto iz prve ruke. To su ljudi i udruge koje surađuju sa nama u raznim projektima i koji nas ugoste kod sebe, pa je red da njima i uzvratimo.
 
lory said:
Pa evo sam si detektirao situaciju, sada si uveo dvije, a šta bi trebao taksirati cijeli dan i uvesti stotinu civila, nikakav problem nebi bio da se korektno dođe sa svojom djevojkom ili suprugom. Kada bi bilo tako nitko sa domaćom tablicom ne bi platio za suvozača.
  Uostalom svi oni brodski klubovi i pojedinci  koji kroz godinu sa nama sudjeluju u aktivnostima ( Karavana, moto-mrazovi, humanitarka...) dobiju narukvice za svoje suvozačice.
gdje stoji da moram biti član nekoga iliti nečega ,bio sam sa ženom prošle godine sb tabla i nisam ušao a da nisam za nju platio
 
Ne, nije poanta biti član nečega. Svi se prvenstveno vole voziti i zabavljati, ali i odvoje svoje vrijeme i novac i za druge stvari vezane uz motoristiku. Pri dolasku Karavane pomognu pripremiti i nabaviti okrijepu za sudionike, pomognu u kupovini i nabavci darova za mališane u moto-mrazovima, prilikom Humanitarke aktivno sudjeluju u organizaciji ,prikupljanju donacija, tombola......Zanimljivo je da ti ljudi nikada nisu ni tražili narukvicu za sebe ili svoje. Ono što novčano daju za navedeno puno je više od tih 70 Kn za suvozačicu.Pa eto recimo da je ta narukvica simbolično Hvala.
 
bolje mi je dati 200kn na humanitarki nego 70kn na ulazu kad smo već kod toga ,ne radi se o novcu ..ali nebih dalje da duljim, odvesti temu u beskonačnost....hvala na iscrpnim odgovorima....
 
Može pojašnjenje za nekoga (mene) koji nije toliko upučen u problematiku - ako ja i žena dođemo na Vaš susret (oko 600 km u jednom smjeru), na motoru su rege druge županije (konkretno PU), dali moram platiti ulaz za suvozačicu (da znam unaprijed, jer ukoliko moram da odmah ovo izbacim iz potencijalnih planova)?

Ne pitam kao uvredu, trollanje ili jer mi je cilj započinjati neku debatu, nego neznam jer živim daleko, a jednostavno imam neka svoja načela. Poštujem i tuđa ali ne moram nužno i živjeti po tim - tuđima. (y)
 
biker4life said:
Može pojašnjenje za nekoga (mene) koji nije toliko upučen u problematiku - ako ja i žena dođemo na Vaš susret (oko 600 km u jednom smjeru), na motoru su rege druge županije (konkretno PU), dali moram platiti ulaz za suvozačicu (da znam unaprijed, jer ukoliko moram da odmah ovo izbacim iz potencijalnih planova)?

Ne pitam kao uvredu, trollanje ili jer mi je cilj započinjati neku debatu, nego neznam jer živim daleko, a jednostavno imam neka svoja načela. Poštujem i tuđa ali ne moram nužno i živjeti po tim - tuđima. (y)

Ulaz je besplatan za vozača i suvozača koji nisu SB tablice na motoru.
Koliko ja znam  :misli:
 
guso said:
Ulaz je besplatan za vozača i suvozača koji nisu SB tablice na motoru.
Koliko ja znam  :misli:
Sve rečeno u jednoj rečenici,hvala ti (y)
 
biker4life ,osobno te čekam na ulazu...ono,rakijica,pivo,stisak ruke,dobro nam došli,ako dođeš četvrtak budeš(i ostali koji dođu) VIP gost na večeri,ako do sada nisi bio imaš sad pravu priliku i ako ne budeš zadovoljan dobit ćeš povrat novca za gorivo i cestarinu,mi u MK BROD ne dozvolimo da nam se sa susreta ode nezadovoljan (realno nezadovoljan)...a da će neki nenamjeran propust biti to je normalno i unaprijed isprika
 
guso said:
Ulaz je besplatan za vozača i suvozača koji nisu SB tablice na motoru.

Zahvaljujem na odgovoru. (y)


BEŠO - SB said:
biker4life ,osobno te čekam na ulazu...ono,rakijica,pivo,stisak ruke,dobro nam došli,ako dođeš četvrtak budeš(i ostali koji dođu) VIP gost na večeri,ako do sada nisi bio imaš sad pravu priliku i ako ne budeš zadovoljan dobit ćeš povrat novca za gorivo i cestarinu,mi u MK BROD ne dozvolimo da nam se sa susreta ode nezadovoljan (realno nezadovoljan)...a da će neki nenamjeran propust biti to je normalno i unaprijed isprika

Nisam do sada bio, zato sam i pitao ovo iznad. Proteklih godina problem je bio poklapanje datuma sa Umagom, sada toga više nema i dugogodišnja želja je jednom prilikom doživjeti i ovaj Vaš susret u Brodu. Ako obaveze dopuste, rado bih se zaputio u te krajeve. Ne treba me nitko častiti sa ničime, nisam tip koji očekuje biti drugome na teret ili trošak tako da što se toga tiče nemoj se zamarati. (y)
 
lory said:
Ajde neka ti ne bude teško pa kontaktiraj Krešu (Nightmares), Zokija (Divlji RR), Rašu (Čaplje), Ereša (RRT), Silvia (Free riders), Mikija (Veterani), Darko (TNT riders) pa nam onda javi jeli to tako ili nije.Ja im osobno uručim narukvice , pa eto iz prve ruke. To su ljudi i udruge koje surađuju sa nama u raznim projektima i koji nas ugoste kod sebe, pa je red da njima i uzvratimo.

Ocito sam krivo shvatio pojam suradnje nas pojedinaca na navedenim događanjima. Sve 5. (y)
Kako god, vidjet cemo kako ce to proci ove godine ukoliko se, (kao i obicno), pojavim na ulazu sa zenom i domacom regom... :mrgreen:
 
   

  https://x-ica.com/mega-bikers-susreti/?fbclid=IwAR2-enzjBixRcMUP18L_fr_FNxNJFLq8y-45mcVgFA7S_lwlXGxnjduSulY
 
kad triba doc unda ... cetvrtak ili petak,da se znam ravnat... :misli: