MK BROD - Slavonski Brod , 10. - 12.05.2019.

Added to Calendar: 10-05-19, 11-05-19, 12-05-19

Par slika s event-a...


aTB3XKk.jpg


iVi5jnv.jpg


xvka3oi.jpg


lPwQECM.jpg


D5JQMZo.jpg


rMND6HQ.jpg


Smyl9np.jpg


8azfmnd.jpg


f0X8NHY.jpg


 
Hm… Kako da krenem?

Najmanje 11 godina sam neću reći izbjegavao, ali nisam dolazio na ovaj susret iz razloga jer je po svim pričama i svjedočanstvima, to sve osim jednog moto susreta. I sve je istina.

Kako? Zašto?

Ne bih ni ove godine došao da mi dolazak nije ujedno bio vikend druženje sa jako dobrim prijateljem iz Osijeka kojeg rijetko viđam. No, došao sam i drago mi je samo iz prethodno navedenog razloga.

Cijene ne bih puno komentirao, no ono što me zasmetalo jest 0,4 točenje piva. Za 15 kuna.
Prvi dan smo naučili na greškama,  a drugi dan je kao i kod drugih, spasio obližnji trgovački centar. Isto je i sa roštiljem, janjcem, odojkom. Kome je bilo preskupo dat 160$ za kilu janjetine, imao je mogućnost istu zavriti kod šatora.

Činjenica je da se ovaj susret organizira samo zbog para.

Također, gadno je koliko krkana dolazi tamo samo da bi pucali, turirali i uništavali motore. Kako svoje, tako i tuđe. To uključuje šlajdranje na šljunku i oštećivanje svih okolo parkiranih motora. Nerijetko zapaljenje i požar. Srećom pa MUP sve snima za potrebe eventualne naknade štete.

Najfinija cedevita bila je u caffe baru „Come back“, a oni koji su bili, znaju i zašto. :mrgreen:
Te privatna fešta kod Jurića i ovom prilikom zahvaljujem se navedenom gospodinu na vrhunskom gostoprimstvu i ugođaju!


E To je bio onaj gadan dio. Sada dolazi tuga.

Hladno Pivo i Let3 pred publikom koja ne zna niti jednu pjesmu, publikom koja je za Halida i Brenu.

Jedino tužnije od jučerašnjeg koncerta legenda kao što su Let3, bilo mi je kada sam nakon 18 godina druženja morao uspavati svoga psa.
Toliko tužno da je Prlja jedva ponovno došao na stejđ. Osobno sam molio da ta njihova agonija što prije završi. Ili da otkažu svirku. Pratim ih 15 gdina i oni to nisu zaslužili, a vaš susret i Slavnoski Brod nisu zaslužili njih.

Više sam ljudi-ovaca vidio danas pri povratku pred crkvama nego što je sinoć bilo na njihovoj gaži. Trebao je nastupati Don Stojić.

Ukratko, ovo je bio moj prvi i posljednji susret MK Brod, srećom ništa mi nije ukradeno, niti oštećeno. A bilo je i toga.
Sretno s budućim radom, vjerujem da ovdje nije problem u vama, već u meni i da će na vašim susretima i dalje biti ljudi koji će vrlo rado preć granicu, doći, popit, pojest i zapalit motor. (y)

Pas mi se zvao Piki.
 
BeLa-Vg said:
Hm… Kako da krenem?

Najmanje 11 godina sam neću reći izbjegavao, ali nisam dolazio na ovaj susret iz razloga jer je po svim pričama i svjedočanstvima, to sve osim jednog moto susreta. I sve je istina.

Kako? Zašto?

Ne bih ni ove godine došao da mi dolazak nije ujedno bio vikend druženje sa jako dobrim prijateljem iz Osijeka kojeg rijetko viđam. No, došao sam i drago mi je samo iz prethodno navedenog razloga.

Cijene ne bih puno komentirao, no ono što me zasmetalo jest 0,4 točenje piva. Za 15 kuna.
Prvi dan smo naučili na greškama,  a drugi dan je kao i kod drugih, spasio obližnji trgovački centar. Isto je i sa roštiljem, janjcem, odojkom. Kome je bilo preskupo dat 160$ za kilu janjetine, imao je mogućnost istu zavriti kod šatora.

Činjenica je da se ovaj susret organizira samo zbog para.

Također, gadno je koliko krkana dolazi tamo samo da bi pucali, turirali i uništavali motore. Kako svoje, tako i tuđe. To uključuje šlajdranje na šljunku i oštećivanje svih okolo parkiranih motora. Nerijetko zapaljenje i požar. Srećom pa MUP sve snima za potrebe eventualne naknade štete.

Najfinija cedevita bila je u caffe baru „Come back“, a oni koji su bili, znaju i zašto. :mrgreen:
Te privatna fešta kod Jurića i ovom prilikom zahvaljujem se navedenom gospodinu na vrhunskom gostoprimstvu i ugođaju!


E To je bio onaj gadan dio. Sada dolazi tuga.

Hladno Pivo i Let3 pred publikom koja ne zna niti jednu pjesmu, publikom koja je za Halida i Brenu.

Jedino tužnije od jučerašnjeg koncerta legenda kao što su Let3, bilo mi je kada sam nakon 18 godina druženja morao uspavati svoga psa.
Toliko tužno da je Prlja jedva ponovno došao na stejđ. Osobno sam molio da ta njihova agonija što prije završi. Ili da otkažu svirku. Pratim ih 15 gdina i oni to nisu zaslužili, a vaš susret i Slavnoski Brod nisu zaslužili njih.

Više sam ljudi-ovaca vidio danas pri povratku pred crkvama nego što je sinoć bilo na njihovoj gaži. Trebao je nastupati Don Stojić.

Ukratko, ovo je bio moj prvi i posljednji susret MK Brod, srećom ništa mi nije ukradeno, niti oštećeno. A bilo je i toga.
Sretno s budućim radom, vjerujem da ovdje nije problem u vama, već u meni i da će na vašim susretima i dalje biti ljudi koji će vrlo rado preć granicu, doći, popit, pojest i zapalit motor. (y)

Pas mi se zvao Piki.

:no: i ti si daš toliki trud natipkati ovako dugi post,
a tko ti prati više ovaj forum? :misli: iako čitaju ljudi …ponekad,
jučer možda i više :mrgreen:

RIP Piki :(


vCuK0Hp.png
 
a JBGa, ja ne mogu komentirati same susrete kad nisam bio :neznam: :mrgreen:

ali sreo sam par dobrih ljudi u kafićima, a to mi skoro dođe 'ko fejs,
tipkamo – gledamo se u face, na mobitele – trgnemo glavom ako neki komad prođe i tako…

:LOL:
 
BeLa-Vg said:
Hm… Kako da krenem?

Najmanje 11 godina sam neću reći izbjegavao, ali nisam dolazio na ovaj susret iz razloga jer je po svim pričama i svjedočanstvima, to sve osim jednog moto susreta. I sve je istina.

Kako? Zašto?

Ne bih ni ove godine došao da mi dolazak nije ujedno bio vikend druženje sa jako dobrim prijateljem iz Osijeka kojeg rijetko viđam. No, došao sam i drago mi je samo iz prethodno navedenog razloga.

Cijene ne bih puno komentirao, no ono što me zasmetalo jest 0,4 točenje piva. Za 15 kuna.
Prvi dan smo naučili na greškama,  a drugi dan je kao i kod drugih, spasio obližnji trgovački centar. Isto je i sa roštiljem, janjcem, odojkom. Kome je bilo preskupo dat 160$ za kilu janjetine, imao je mogućnost istu zavriti kod šatora.

Činjenica je da se ovaj susret organizira samo zbog para.

Također, gadno je koliko krkana dolazi tamo samo da bi pucali, turirali i uništavali motore. Kako svoje, tako i tuđe. To uključuje šlajdranje na šljunku i oštećivanje svih okolo parkiranih motora. Nerijetko zapaljenje i požar. Srećom pa MUP sve snima za potrebe eventualne naknade štete.

Najfinija cedevita bila je u caffe baru „Come back“, a oni koji su bili, znaju i zašto. :mrgreen:
Te privatna fešta kod Jurića i ovom prilikom zahvaljujem se navedenom gospodinu na vrhunskom gostoprimstvu i ugođaju!


E To je bio onaj gadan dio. Sada dolazi tuga.

Hladno Pivo i Let3 pred publikom koja ne zna niti jednu pjesmu, publikom koja je za Halida i Brenu.

Jedino tužnije od jučerašnjeg koncerta legenda kao što su Let3, bilo mi je kada sam nakon 18 godina druženja morao uspavati svoga psa.
Toliko tužno da je Prlja jedva ponovno došao na stejđ. Osobno sam molio da ta njihova agonija što prije završi. Ili da otkažu svirku. Pratim ih 15 gdina i oni to nisu zaslužili, a vaš susret i Slavnoski Brod nisu zaslužili njih.

Više sam ljudi-ovaca vidio danas pri povratku pred crkvama nego što je sinoć bilo na njihovoj gaži. Trebao je nastupati Don Stojić.

Ukratko, ovo je bio moj prvi i posljednji susret MK Brod, srećom ništa mi nije ukradeno, niti oštećeno. A bilo je i toga.
Sretno s budućim radom, vjerujem da ovdje nije problem u vama, već u meni i da će na vašim susretima i dalje biti ljudi koji će vrlo rado preć granicu, doći, popit, pojest i zapalit motor. (y)

Pas mi se zvao Piki.
ne kužim čemu iščuđavanje i drama, tako je na svakom motosusretu, a pogotovo tim malo "istočnijim", u mojoj okolici je to pucanje i paljenje guma skoro pa izumrlo, skupa s moto susretima, piva je svugdje preloša i preskupa skupa s hranom koja je čak i odvratna na većini susreta :mrgreen:

let 3 i hp su jako dobro znali gdje idu jer takvih nastupa godišnje odrade sigurno dvoznamenkasti broj, uostalom, i mi smo ovdje samo zbog para 8) po tvome ispada ko da je to glazba za intelektualce i odlikaše, njihovi fanovi su u rangu pijane ekipe s motosusreta, a glazba im je očajna zadnjih 20ak godina..jedini gori i iritantniji "rock" bend kojeg se trenutno mogu sjetiti na ovim prostorima je psihomodo pop..
 
Ne čudim se, samo sam iznio svoj doživljaj i objektivno mišljene o ovome susretu.

MOONSHIELD said:
po tvome ispada ko da je to glazba za intelektualce i odlikaše, njihovi fanovi su u rangu pijane ekipe s motosusreta, a glazba im je očajna zadnjih 20ak godina..jedini gori i iritantniji "rock" bend kojeg se trenutno mogu sjetiti na ovim prostorima je psihomodo pop..

Paaa, zapravo i da. :mrgreen:
Ali baš za intelektualce. Mogao bih ti natipkat post na dvije stranice koliki kulturološki i generacijski značaj HP i Let3 imaju, no nije topic, a ni meni se ne troši vrijeme.

Organizaotri vjerojatno znaju kojem intelektualnom i glazbenom stupu pripada njihova publika tu u "istočnijim" krajevima, shodno tome su mogli i odabrati druge glavne glazbene izvođače kao najavu za svoj susret.

No, bilo pa prošlo.
Kako sam i rekao, moja prva i zadnja posjeta, dok je drugima vjerojatno bilo odlično i ponovno će se osmijehom na licu doći. (y)

Vikendi su puni susreta, događanja i destinacija. Svakom na vlastitu volju. (y)
 
BeLa-Vg said:
Ne čudim se, samo sam iznio svoj doživljaj i objektivno mišljene o ovome susretu.

Paaa, zapravo i da. :mrgreen:
Ali baš za intelektualce. Mogao bih ti natipkat post na dvije stranice koliki kulturološki i generacijski značaj HP i Let3 imaju, no nije topic, a ni meni se ne troši vrijeme.

Organizaotri vjerojatno znaju kojem intelektualnom i glazbenom stupu pripada njihova publika tu u "istočnijim" krajevima, shodno tome su mogli i odabrati druge glavne glazbene izvođače kao najavu za svoj susret.

No, bilo pa prošlo.
Kako sam i rekao, moja prva i zadnja posjeta, dok je drugima vjerojatno bilo odlično i ponovno će se osmijehom na licu doći. (y)

Vikendi su puni susreta, događanja i destinacija. Svakom na vlastitu volju. (y)

Mogu tolerirati misljenje koje imas o ovom dogadaju, toleriram tvoj stav prema ljudima iz susjednih zemalja, imam cak i empatiju prema tvom psu. Ono sto ne mogu tolerirati je da ljude koje su dosli na motosusret nazivas ovcama, usporedujes ovce i crkvu, smatras ekipu iz istocnih krajeva intelektualno nedoraslom.

Molim te samo da napises na kojim si motosusretima bio i da ti je bilo super, cisto da se ja ne zajebem i dodem :)

Pozdrav.
 
Kod gazda vlade jurića dok si mukte mlatio po prasetini mlatio ti je osobno mrle sviruckao😂😂😂
 
igorC said:
Mogu tolerirati misljenje koje imas o ovom dogadaju, toleriram tvoj stav prema ljudima iz susjednih zemalja, imam cak i empatiju prema tvom psu. Ono sto ne mogu tolerirati je da ljude koje su dosli na motosusret nazivas ovcama, usporedujes ovce i crkvu, smatras ekipu iz istocnih krajeva intelektualno nedoraslom.

Molim te samo da napises na kojim si motosusretima bio i da ti je bilo super, cisto da se ja ne zajebem i dodem :)

Pozdrav.

Ovce su da se strižu. Na ovom susretu se striže, striže se i u crkvi.
Ta matematika je vrlo jednostvna.

Nigdje se nisam osvrnuo na cjelokupno ljudstvo preko granice i ekipu iz "istočnijih" krajeva. Već na pojedince. Kojih je bilo na desetke ili čak stotine.

Reci mi molim te da je intelektualno doraslo i promišljeno da xy ljudi parkira svoje motore pored tebe, turira do granice da oni bace ulje i buknu u plamen i taj plamen zahvati i tvoj motor. Isto tako je i sa šlajdranjem, rađenjem krafni na šljunku i pjeskarenjem svih motora u dometu.

Meni to nije normalno. Ja sam se za ovo što imam dobro namučio i prolio krvi i znoja. I još uvijek lijem da to što imam održim na doličnoj ili čak zavidnoj razini.

Ponavljam, drugima je to normalno i redovito pune svoje gaće sjemenom i memoriju mobitela dok to gledaju.

Lijep pozdrav.
 
BeLa-Vg said:
Ali baš za intelektualce. Mogao bih ti natipkat post na dvije stranice koliki kulturološki i generacijski značaj HP i Let3 imaju, no nije topic, a ni meni se ne troši vrijeme.
nemoj, molim te..
kulturološki i generacijski značaj hp i leta 3 je približno podjednak kulturološkom i generacijskom značaju marka perkovića, svaki na svojoj strani..ko voli nek izvoli i jedno i drugo i treće, ali s jedne strane omalovažavaš moto susret jer "se organizira samo zbog para", a s druge strane uzdižeš ofucane "rock" bendove koji većinu svojih gaža odrade na sličnim eventima, znači, ne da se nisu izdigli iz ove pripizdine ili stagniraju glazbeno, nego nazadaju iz godine u godinu (tj svakih 5-10 godina koliko im treba da snime novo remekdjelo), a po tvojem postu bi se dalo zaključiti da to rade iz romantike, za putne i piti jesti 8)
 
kulturološki utjecaj šta?

par imbecila koji prde čepove iz šupka

a o ovim ostalim glupostima šta si nasrao jednostavno nemam riječi....

odeš u restoran i platiš predjelo 1200 kuna...  preskupo... možda kao i vodenasta piva na motosusretu...

pa onda jednostavno neideš na te događaje i u skupe restorane... to je slobodna zemlja radi šta očeš i odi kud očeš i pusti druge da isto to rade
 
Nisam neka bitna karika ali ipak ponešto odradim na ovdje u temi istaknutom moto susretu i kao i svi imam pravo iznijeti svoje mišljenje.....
Prvo bi se mogao ispričati svima koji su došli i otišli razočarani ali to bi bilo uvlačenje u guzicu i osobno ne vidim razloga ispriki naprosto iz razloga što je dovoljno vremena unaprijed istaknut program moto susreta sa svim događanjima pa i nabrojenim izvođačima u čijoj svirci će se moći uživati ali time je dan uvid svima pa i onima kojima se program neće svidjeti i tako im je dana mogućnost da susret u Brodu zaoubiđu na putu ka nekom boljem i sadržajnijem s povoljnijim cijenama i manjim ,,stadom".
Momka i iz Gorice po niku ne poznajem ali da ovdje javno stavi neku svoju fotku kako bi znao o kome se točno radi rado bi mu posvetio dio svoga vremena i pokušao bi mu kao drugo mišljenje prenijeti svoje viđenje svega čega se u komentaru dotakao,ujedno vjerujem da bi i ,,ovce" voljele znati tko ih je kao takve u masi prepoznao.
.....evo kao utjehu svima nezadovoljnima jedno moje iskustvo...danas sam imao goste na kasnom ručku i zamislite zet mi se usudio dodati soli u obrok koji je moja supruga s velikim trudom pripremila,zamislite,on se našao u tako biranom društvu specijalitet kuće nazvati nedovoljno slanim i još ga je besplatno dobio,to mu svakako punica neće lako zaboraviti,a i ja bi ga možda dosolio da sam imao dovoljno hrabrosti (y)
 

Attachments

  • 60177623_187205155598509_6551031827526582272_o.jpg
    60177623_187205155598509_6551031827526582272_o.jpg
    601.3 KB · Views: 274
  • moto19.jpg
    moto19.jpg
    182.2 KB · Views: 251
  • 17.jpg
    17.jpg
    190.6 KB · Views: 254
Nintendo said:
Zelim nam svima lijepo vrijeme..
Ja cu po prvi puta u Brod bez motora, avionom iz Basela za Osijek i direktno na susret..
Bit ce ga dogodine, ako Bog da ;)

Nadam se da si se dobro zabavio i da ti toliki put nije bio uzaludan,hvala na posijeti,čekamo te dogodine (y)
 

Attachments

  • 197.JPG
    197.JPG
    474.2 KB · Views: 338
BEŠO - SB said:
Nadam se da si se dobro zabavio i da ti toliki put nije bio uzaludan,hvala na posijeti,čekamo te dogodine (y)
Beso jos jednom hvala na srdacnoj dobrodoslici.
Zabavio sam se odlicno kao i svake godine. Sreo dobre prijatelje i nikako se ne moze rec da je bilo uzaludno.

Vidim i da su neki ostali razocarani.. Svakako njihovo pravo, medjutim zivo me zanima gdje inace idu na susrete i kakav program ih tocno zadovoljava!?
Osobno sam misljenja da ako si covjek u ovako raznolikom programu ne pronadje nesto za sebe, onda je ocito problem u toj osobi, a ne u organizatoru.. Jer u Brodu ima za svakoga ponesto i to taj susret cini velikim.
Naravno vidimo se i dogodine  (y)
 
navrati ponovo ovaj petak,  (y)
Maja Šuput free i Crvena Jabuka
ne treba ti ni motor, kod nas stalno nešto  :D

:mrgreen:
 
...ja bi ti platio i rakijicu, pivu, ali sam na fišijadi u Oriovcu  (y) i na jednoj drugoj lokaciji  :oops: nadam se

:mrgreen: :LOL:


Nintendo said:
.. Jer u Brodu ima za svakoga ponesto  (y)

zar si sumnjao  (y)
 
bravo Brođani na dobrom susretru...... (y)