MK "JAL" Ivanec, 05.-07.06.2009.

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

1942g. said:
v utorak u 17h dojdite si Jalni na barutanu imamo košnju trave i ostale popratne sadržaje u vezi susreta :piva:
Naravno da se vidimo!! Treba možda nekaj posebnoga donesti?  :bananapivo:
 
:( necu moc doc na parti, upa san u neke probeme, pa moran to riješavat :(
 
Bogme dolaze i NEANDERTALCI a znami bu valjda i naš muški striper samo ak bu dobre volje moglo bi biti svega poozzz...
 
Može li se dobiti kakav kontakt za smještaj u blizini?
Može i na pp (y)
 
koss said:
Može li se dobiti kakav kontakt za smještaj u blizini?
Može i na pp (y)

Baš u Ivancu nema nikakvog smještaja, ima nekih 5-7km dalje pansion pa ako ti je predaleko, možda nađemo kod nekoga privatno. Budemo se raspitali...  (y)
 
vejv-xjr said:
Samo da pitam da li imaš još koje mjesto u turbaku da me pokupiš kad peš na susret...





ili me pokupi kolega s imt-om  :hehehe:
ima mesta za celi moto klub (y)....a,joj, :misli:...pozabila sam da ti više nisi u klubu :jesus: :jesus:he he...
 
vejv-xjr said:
Neki strašni moto klub kad svi stanu u golf1  :mrgreen: :jesus: :hehehe:
:mrgreen: :mrgreen:
al to je golf 1 TURBO............tu ima više mjesta!! :misli: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Koji dan je voznja do Trakoscana?  :misli: - ak se zna mozda u kolko sati? poz
 
Kaj je? Jucer smo vas bili glet kak se pripremate za susret, al vas nema. Ni h bazi, ni na ribnjaku. Pokosili ste je, sodra dopeljali h kamp...
 
Romaner6 said:
Kaj je? Jucer smo vas bili glet kak se pripremate za susret, al vas nema. Ni h bazi, ni na ribnjaku. Pokosili ste je, sodra dopeljali h kamp...

Bili smo u Bazi oko 3-pol 4. Poslije su se dečki razbežali s plakatima po Međimurju i Zagorju. Bumo nadoknadili u petak i subotu  :wink:
 
Najava:

http://www.muzika.hr/clanak/21269/vijesti/opca-opasnost-gustafi-i-picksiebner-na-moto-susretima-u-ivancu.aspx