MK JAL Ivanec, 3. moto susret 9.-11. srpnja 2010.g.

Added to Calendar: 09-07-10, 10-07-10, 11-07-10

ja se uputia u petak ali nažalost motor nije htjeo dalje od karlovca.... pa ostao na moto legiji... JAL-ovci nadam sda se vidimo dogodine... pozdrav
 
ma, uvijek ima takvih koji za svoje raspoloženje krive cugu, klopu, ženske, vrućinu, nemreš svima udobrovoljiti
36 kn kotlet i kobasica
36 kn 2 kotleta
36kn par kobasa
cijena izgleda velika, da, ali porcije su bile ogromne i nije bilo potrebe da jedem dvaput (kaj mi je inače normalno,skoro, ajde, najel sam se do i prek sitosti)
zašto zabranit ulaz civilima, odnosno, naplatit ga?
tak i tak bude potrošil lovu na pijaču
piva 12 kn? pa u kojem bircu je 10kn danas? da odem na pivu?
neko je spominjal struju? pa krepal je agregat, pital sam kaj se dešava i nisam kenjal, pa kaj će ti struja jbte
pločica za parking? uvalili su mi 3, rakiju sam pil više puta
ah, pussy
 
            Lani sam bila...bilo je super...tak da..... najte tolko jamrati  :?  ,ugodit se nemre svima  :mrgreen:

    Ali ,daaaajteeeee...za nas babe kaj su nam samo muži  :bananapivo:  pri Jalnima  .....SLIKEEEEEEEEEE



      LP
   

               
 
Teško je svima ugoditi. Cijena za cugu ok, ali da je za klopu pretjerana....jest! Tak da iduće godine prekrižite taj U.O. Turist i sve bude super :wink:
Pločica za podložit nogaru je bilo, aperitiv za dobrodošlicu je bio. Popust za razgledavanje dvorca za bikere je bio. Odlični bendovi, super razglas i tonci. Možda su dečki zagrizli malo veći kolač, ali nije im za zamjerit i siguran sam da će te neke sitnice za iduću godinu popraviti. A komentari tipa: ...ne dolazim iduće godine radi toga i toga.....su mi u najmanju ruku bezveze :palacdolje:
Lokacija je odlična (y) i nemre se poreć trud organizatora! Meni je osobno žao kaj sam bio samo u subotu do predveče, ali pošto sam došao "obiteljski" s autom, morao sam ranije otići....i meni osobno odgovara kaj nisam morao platiti upad kao "civil" jer sam došao s autom.
Pozdrav MK Jal i vidimo se i iduće godine, a za te nedostatke sam siguran da će dečki promijeniti i popraviti  (y)
 
sad se vidi tko su pravi bajkeri...oni ne traže dlaku u jajetu :misli:
...susret je bio takav kakav je bio u petak smo imali malih poteškoča sa agregatom ali i to smo riješili
...o cjeni hrane svi govore ali nitko ne govori o kvaliteti :shock:
a ovima koji nisu mogli nači šank ili put do Trakošćana :stupid: mislim stvarno nemam riječi...  :jesus:
HVALA SVIMA VAMA KOJI NAS PODRŽAVATE (y) (y)
 
ma ja sam samo prigovaral na cijenu klope....jest da u vrijeme kad sam dolazil je bila poveca guzva na ulazu, al sad kad sam cul da je bilo medice(znam da sam negde procital da je bila), mogu reci da to nem nigdar pozabil :(
salim se....sljedece godine dolazim s satorom, pogotovo ak bude lokacija ista....jer mjesto za kamp i susret je bilo preodlicno....
 
bio sam nekih par sati i žao mi je da nisam mogao ostat duže , što se tiče cijena jesu malo više ali namoguće je sve to organizirat i imati jake bendove s pivom za 10 i ćevapima za 20 kn .
Stekao sam dojam ga su se organizatori uistinu potrudili ,dobio sam pločicu za motor a ponuđena mi je rakija, mjesto je odlično a pohvalio bih i neplaćanje ulaza za skutere jer mi je prijatelj bio s runerom 200 došao iz zg i vrlo često mora plaćati ulaz na motorijadama .
Sveukupno sam zadovoljan bilo je dobro i mislim da imate potencijala da sljedeća motorijada bude još bolja
 
Ah, meni je baš žal kaj nisam bil (g.o.-morena), ali sam dobio dojavu od svojih Bezkintos-a da je bilo super. Grah i cuga na defileu za bezkintos ( čitaj: badava), lokacija super, mjuza da jaja  :mrgreen:...
Piva 10 ili 12 kn?? Malo važno, glavno da je hladna  :LOL:
Cijenu Bambija nemrem puno komentirati, jer ne znam kakav je bil: Posni, sportski ili fiftač.Ako je Coca C. bila 12kn, a ak je u njega išlo još 2dcl crnjaka  :misli:, pa sve skupa 0,5l cuge za 24kn  :misli:... A zakaj pijete koktele  :LOL: :LOL:
Klopa? Vjerovatno (nisam bil ali pretpostavljam) su imali aranžman s nekim ugostiteljem koji je na nabavnu cijenu mesa uračunao sve što treba i ne treba, pa im uvalio maržu od nekoliko stotina postotaka  :LOL:, pa dok su si Jalni malo štipnuli... Treća ruka, pa je i cijena takva. Bit će bolje druge godine, jer će se Jalni sigurno obazrijeti na kritike.
Pozdrav Jalnima, i svim drugim bikerima, ma gdje bili  (y)
p.s. Volio bih vidjeti koju fotku sa susreta  (y)
 
Odličan susret..., i oni koji su se htjeli dobro provesti MK JAL je osigurao sve uvjete za to!
U petak, a i subotu na ulazu su nas dočekali sa pločicama i medicom.., sve po PSu..! :)  ..nije da su morali, ali svaki put jesu!
Predobra lokacija, odličan program (svirka), atmosfera također..! Nema zamjerki, bilo je odlično, svaka čast!! Samo pohvale MK JAL-u!  (y)

 
Skoro ste svi napisali svoje mišljenje i o hrani,cugi pa ne bih puno o tome više "klapao"-----još je umora u meni i Maxu ali ovo nije zadnji post koji pišem nego tek prvi.Ovaj prvi je  samo da pozdravim M.K.-JAL (od ekipe ne bih nikog izdvajao jer su svi bili kao i prije rastrčani,radni i susretljivi tako da je svatko izdvajao vrimena za pozdrav,dobrodošlicu,pitanje dali što fali) puno dragih bajkera i ekipa koji su kao i mi bili neumorni do samog kraja (i previše dragih prijatelja koje nismo vidili možda i predugo pa je nekom pala i suzna bajkerska kap).Fenomenalno druženje na fenomenalnom mijestu uz fenomenalne ljude a i naše-vaše drage cure (netko reče da ih nije bilo  :misli:) su nas čuvale do kraja  :wink: .Zasad toliko jer je ovo samo post da smo se vratili svojim domovima i da nam nije bilo žao potegnuti iz Biograda do Ivaneca (naravno slike kasnije iza jednog našeg PiKasa kojeg  :mrgreen:) JAL što se nas tiče a mislim da ih ima i još puno koji dijele moje mišljenje ni sam ne znam kolike su bile cijene jer da me to zanimalo već bi nazvao prije a to rade oni kojima je dosadno-pravom bajkeru nikad nije dosadno-EKIPA bili ste pravi i nastavite tako i dalje,ne bih nikog posebno pozdravljao osim  našeg starog frenda Bikera-MB (Ivice) i Bajkerice-MB (Tatjane) koji su nas ugostili u svom toplom domu di smo se i kratko ali slatko naspavali fino pojeli i srdačno ispraćeni došli doma sa puno dojma  (y) (y) (y) (y) (y)

       M.K. "DUHOVI" BIOGRAD N/M
 
Evo da se javim u ime MK JAL!
Prvo kao prvo zahvala svim bikerima koji su došli na naš susret!  (y)

A sad da se osvrnem malo na kritike
Isprika svima koji su imali neke probleme ili im nije nekaj odgovaralo!  :(
Kaj se tiče cijena:
Piva 12kn bambus 24kn (3dcl vina i pol litra kole)- mislim da je to za bambus ok jer ako uzmeš još jedno vino imaš dva velika bambusa od pol litre za 18kn po komadu a to je stvarno ok cijena i tak se kreče po svim kafičima nigdje nebuš našel jeftinije pol litre bambusa!
Kaj se tiče hrane: cijene su bile možda malo veče ali niko ne piše kakve su bile porcije! Mogli smo mi stavit pljeskavicu po 24 kn ali to nebi bila pljeskavica nego naljepnica bez ajvara a takvih je bilo na puno susreta ove sezone!
Grah je bio gratis u petak i subotu na defileu i to kolko hočeš, isto tako i štruklji i gemišti i tak bude svake godine! Nebremo djeliti free pivu na defileu kroz zagorje ak je tu nacionalna pijača gemišt!!

Nikad nam nije bila namjera zarađivati na motoristima niti nikad neče i ko je to napisao sere govna!!  :mrgreen:
Još jedanput isprike svima u ime MK JAL! Zbog vaših kritika budemo se sljedeče godine još bolje potrudili tak da budu svi zadovoljni (kaj je nemoguče)!
Lokacija bude ista i sljedeču godinu tak da imamo priliku za popravni  (y)!
Nadam se da se vidimo sljedeče godine i još bolje zabavimo!
Pozdrav od MK JAL!  (y)
 
evo da se javi i ekipa iz MK Moravče, nama je bilo stvarno OK, domačini su bili susretljivi, ambijent je bio vrhunski, prava rokerija podno srednjovjekovnog grada...kamp odličan, voda dostupna...još jednom svima hvala na dobrom druženju..vidimo se do godine...

Lp  MK Moravče
 
Jalni baš mi je žal kaj nisam mogel doći kod vas imal sam nesreću prije 2tjedna i sad zagipsan čekam bolje dane, čuo se sa svojim dečkima i oni su rekli da je bilo odlično kaj se tehničkih stvari tiće i glazbenog programa stvarno super dobili su ploćicu za nogar i poliznuli medicu u petak i subotu su bili oduševljeni programom,ako bog da zdravlja sigurno se vidimo sljedeće godine (y) (y)
 
pozdrav ekipi MK JAL sve je bilo super, atmosfera, mjuza, ambijent dobro smo se zabavili i sretno stigli kući s puno dobrih dojmova -
možda samo jedna sugestija za idući susret bilo bi dobro da se postavi par eko-wc-a u kamp jer oni što su bili postavljeni bilo ih je
premalo i bili su predaleko za ljude u kampu
 
Žuti Rotten said:
Jalni baš mi je žal kaj nisam mogel doći kod vas imal sam nesreću prije 2tjedna i sad zagipsan čekam bolje dane, čuo se sa svojim dečkima i oni su rekli da je bilo odlično kaj se tehničkih stvari tiće i glazbenog programa stvarno super dobili su ploćicu za nogar i poliznuli medicu u petak i subotu su bili oduševljeni programom,ako bog da zdravlja sigurno se vidimo sljedeće godine (y) (y)
Pozz majstore samo se ti ljepo oporavi pa se vidimo dogodine!!  (y)
 
pepi said:
pozdrav ekipi MK JAL sve je bilo super, atmosfera, mjuza, ambijent dobro smo se zabavili i sretno stigli kući s puno dobrih dojmova -
možda samo jedna sugestija za idući susret bilo bi dobro da se postavi par eko-wc-a u kamp jer oni što su bili postavljeni bilo ih je
premalo i bili su predaleko za ljude u kampu
Pozdrav!
Hvala na sugestiji sigurno druge godine bude više WC-a!  (y)
 
Susret vrlo odličan  (y)
Lokacija još bolja. Meni je bilo zakonnnnnn i nadam se da se vidimo druge godine.  (y) (y) (y) (y) (y) (y)