MK JAL Ivanec, 3. moto susret 9.-11. srpnja 2010.g.

Added to Calendar: 09-07-10, 10-07-10, 11-07-10

pepi said:
eto i te slike Hojs na klupici :D :D :D :D :D :D

moram ti priznati da ti je poprilično loša fotka  :jesus: :jesus: bila bi puno bolja da se vidi i onaj njegov nađeni niskobudžetni vinjak (ak se to može opće tak nazvati)  :joy:
 
Sad kad su se tenzije malo smirile :wink: uspija sam baciti nešto slikica,nisam dugo nosio aparat na susrete ali ipak sam ovaj put uspija nekako nešto uhvatiti,ima slija još ali neka malo krenu i oni koji su bljeskali cijelo vrijeme,ako uspijem stavljam još baš prelipih slika same prirode oko susreta zasad bar ovo jer je fejs postao odavno IN  :mrgreen: tako da mi je žao što nemam toliko mogućnosti da nekima dočaram samu atmosferu-netko drugi hoće  :wink:  (y)


 
UF,jesam se shebo  :mrgreen: stavim iste slike i otvorim novu temu  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Tegalad said:
Veliki pozdrav deckima iz MK JAL za početak, a onda da se i ja osvrnem na ovaj susret.

Kao prvo i prvo ekipa, ovo je bio "Festival motora i rocka" a ne iskljucivo moto susret za one koji nisu to primjetili, pa je i normalno da se pješacima nije naplaćivao upad, što je meni osobno i sasvim ok i mislim da bi tako trebalo biti na više susreta dapače, jer ja mogu dovesti osobno bilo kome bar desetak pješaka koji su veći "bajkeri" od mnogih. A neke osobe bi trebale malo odrasti i izaći iz svoje osobne bajke. Sa svoja tri frenda se može uvijek družiti i šerifovati u lokalnoj birtiji ako nekome smetaju mjesta gdje ima "previše" ljudi. No hard feelings ikome.

Da nastavim s glavnom temom, dakle dečkima iz JAL-a svaka pohvala na prekrasnoj lokaciji i super organizaciji, s obzirom da im je to prvi put da rade nešto ovako, a ne zaboravimo i sveukupno treći susret. Svaka čast ekipa. Netko je rekao da nije bilo putokaza, to je stvarno apsurdna tvrdnja s obzirom da su od prije izlaza za Đurmanec na autoputu, a pogotovo od silaska s autoputa na svakom i najmanjem križanju imate smeđi putokaz za Trakošćan.

Što se tiče cijena, slažem se da su cijene hrane bile malo previsoke, ali onda opet nisam osobno kušao, pa ne znam kakve su bile porcije, ali mi se čini da priprema i nije bila u najhigijenskijim uvijetima  :misli:  :? Cijene pive su bile sasvim ok i velika pohvala što je bilo Laško pivo. Puno bolje od "nekih drugih piva".  :wink:

Slažem se da je bilo možda previše maloljetne dječurlije, pogotovo u petak, ali onda opet, bolje da su tamo nego na cajkama u svakom slučaju.  (y) Netko je spomenuo da se bojao za stvari u šatoru, mislim da tome nije bilo mjesta, jer teško da će vam netko razmontirati šator i zbrisati s njim dok ne gledate. Tzv. prize posessions (u mom slučaju Leatherman i Magliteica) nije problem ponjeti sa sobom u dzepu, spremiti ispod sica ili u bisage s lokotom.

Od ostalih pohvala - dobio sam čak dvije medice na ulazu, odlično ozvučenje, od bendova bih posebno pohvalio dečke iz Trnja koji su preodlični, naravno Picksiebner i Bad Mushrooms.

Što se tiče primjedbi, navest ću eto da je trebala biti raznovrsnija ugostiteljska ponuda, a ne samo jedan stand od jednog ugostitelja, a i trebala je biti veća ponuda pogotovo bezalkoholnih pića, uz to nije ni graha bilo  :( Osim toga, navest ću da je vatrogasni kamion s vodom bio parkiran sva tri dana po cijeli dan na suncu, i u nedjelju ujutro je voda bila već preustajala za piće i počelo je biti kamenca. Od drugih stvari, čisto konstruktivni prijedlog da se u defile ne puštaju vespe i skuteri. Htio sam si na kraju "ćopiti" i majicu vašu, al sam nekako na kraju otišao bez nje.  :(
(y)svaka čast ti si prvi koji je to skužio da nije bio motosusret nego festival, ali nisi skužio :misli: da uz cisternu postoji i pipa iz vodovoda sa pitkom vodom a cisterna je bila samo za tuširanje :kada:
 
dacxx said:
(y)svaka čast ti si prvi koji je to skužio da nije bio motosusret nego festival, ali nisi skužio :misli: da uz cisternu postoji i pipa iz vodovoda sa pitkom vodom a cisterna je bila samo za tuširanje :kada:

Cisterna je bila za UMIVANJE, a pokraj je bila TUŠ KABINA s pitkom vodom za sve - tuširanje, umivanje i pijaču!  :jesus:
 
sve pohvale MK Jalu!!!!  (y) stvarno prava fešta i u petak i u subotu, vidimo se i sljedeće godine, havala na ljubaznosti domaćina!!! Ludi provod, samo kaj sam ujutro bajk peljal u kombiju doma....  :(
 
dacxx said:
(y)svaka čast ti si prvi koji je to skužio da nije bio motosusret nego festival, ali nisi skužio :misli: da uz cisternu postoji i pipa iz vodovoda sa pitkom vodom a cisterna je bila samo za tuširanje :kada:

:LOL: a ja sam mislil da je sva voda komplet isla iz cisterne  :LOL: Vidio sam da ekipa toci iz cisterne, pa kud svi tu i mali Mujo  :jesus: Ajd, dobro pa se nismo potrovali nekakvom tehnickom vodom  :mrgreen:
 
    :no:  :no:

201007102130341.jpg


Ovo me se najviše dojmilo...
Tema se dosta dugo vrtila i u više navrata je bilo rečeno točno mjesto di se susret održava. I onda se ne'ko nađe komentirati da nije bilo putokaza  :misli: Prvo kaj je to odraz naše opće kulture da znamo neke znamenitosti lijepe naše pa tak i di se nalazi dvorac Trakoščan. Nije mi namjera ovdje nikoga špotati ili vrijeđati, ali bilo bi gotovo svetogrđe na sve oznake

DSC01048.jpg


u krugu od 20-ak km još i stavljati natpise "MOTO".

No, nisam sad mislil niš komentirati jer sam tek sad stigel upaliti komp da se javim da sam sretno stigel doma još u nedjelju, a onda ponovo na put.
Papillon, slike se većeras "peku" i stižu  :wink:
I još samo nekaj jer već ne vidim...kaj je ovo bil festival motora i rocka...pa zakaj se sramite tu deti slike, TU NA OVE STRANICE di je to organizirano i najavljeno nego na fejs  :misli:  :?
 
naked_xjr said:
     :no:  :no:

201007102130341.jpg


Ovo me se najviše dojmilo...
Tema se dosta dugo vrtila i u više navrata je bilo rečeno točno mjesto di se susret održava. I onda se ne'ko nađe komentirati da nije bilo putokaza  :misli: Prvo kaj je to odraz naše opće kulture da znamo neke znamenitosti lijepe naše pa tak i di se nalazi dvorac Trakoščan. Nije mi namjera ovdje nikoga špotati ili vrijeđati, ali bilo bi gotovo svetogrđe na sve oznake

DSC01048.jpg


u krugu od 20-ak km još i stavljati natpise "MOTO".

No, nisam sad mislil niš komentirati jer sam tek sad stigel upaliti komp da se javim da sam sretno stigel doma još u nedjelju, a onda ponovo na put.
Papillon, slike se većeras "peku" i stižu  :wink:
I još samo nekaj jer već ne vidim...kaj je ovo bil festival motora i rocka...pa zakaj se sramite tu deti slike, TU NA OVE STRANICE di
je to organizirano i najavljeno nego na fejs  :misli:  :?
Eto dočekah napokon i tebe a pod Picasom sam aludira i sam znaš  :wink: mene je danas komp. sludija  :mrgreen: a znaš i sam da smo napravili pravih slika ali i ja sam od ove zime na fejsu iako sam govorio da nikad neću,hebi ga drugi razlozi ali što je tu je
i zato mi je žao što bih sad morao pribacivati slike i na fejs (ili moj slobodan prijevod na Hrvatski jezik - "FACA NA BUKVI" ) i još na naš klupski forum a mislim da svaki susret zaslužuje prvo slike TU na susretu a poslije ko hoće duga je zima neka stavlja na fejs i ostale albumiće,frend nama je bilo dobro i biće i dalje jer znamo di idemo,što želimo,vidjeti,provozati se,družiti a o mesekima,pesekima,cjenicima kritike ostavljam onima koji kažu onu staru "Nikad više tu ne dolazim" ,imaš pozdrave od Maxa i dečkiju iz kluba jer si i nama uljepšao stranicu svojim remek slikama,čujemo se  (y) (y)
 
Pozdrav svim bajkerima - bajkericama i onima koji se tako osjećaju. Eto ponešto slikica i od mene jer slika govori više od rijeći...
 
izabrat ću još ponešto slika (ima ih ka u prići) pa kad to sredim stavit ću ih na stranicu a do tada ko ima face nek se posluži ovim linkom:
http://www.facebook.com/album.php?aid=16233&id=100000627197899&ref=mf
 
Evo jedna recenzija  (y)

http://www.muzika.hr/clanak/27192/izvjestaji/oversize-moto-rock-festival-trakoscan.aspx

Vidimo se iduće godine ekipo (y)
 
Kingman said:
Evo jedna recenzija  (y)

http://www.muzika.hr/clanak/27192/izvjestaji/oversize-moto-rock-festival-trakoscan.aspx

Vidimo se iduće godine ekipo (y)

(y)
 
Nekaj mi se pošemeril program s kojim skidam slike i filmiće s kamere na komp pa ga moram ponovo instalirati. A kak me sad nebu par dana to bu sredinom drugog tjedna pa bu onda nekaj slika... :wink:

 
naked_xjr said:
Nekaj mi se pošemeril program s kojim skidam slike i filmiće s kamere na komp pa ga moram ponovo instalirati. A kak me sad nebu par dana to bu sredinom drugog tjedna pa bu onda nekaj slika... :wink:
Pa i meni se isto desilo,ono što sam pribacija,uspilo je(uz veće probleme  :wink:) a sad isto ga več duže čeka ponovno instaliranje,frend see you  :wink:
 
http://img63.imageshack.us/img63/7966/30293211.jpg
http://img819.imageshack.us/img819/4729/45439471.jpg