MK JAL Ivanec, 3. moto susret 9.-11. srpnja 2010.g.

Added to Calendar: 09-07-10, 10-07-10, 11-07-10

isto tak... BILO MI JE PREDOBRO!! sam šteta kaj moja bolja polovica radi subotom pa smo u petak rano zbrisali, al smo zato sve to nadoknadili f subotu kad smo na šanku opet bili do jutra... sunce van a mi na spavanje  (y) što samo znači da je bilo dobro!!!! kaj se tiče klope - nemam pojma...nisam jela, al sam kobasice osjećala još i cijelu nedelju jer je ovaj moj to jel :jesus:
kamp super, šankova je bilo čist dosta, jedino kak pepi veli - više toi toieva (pogotovo u kampu) nikome nebi škodilo... bilo je i vode za umiti i tuša za stuširati i livade za spavati.. sve u svemu, vidimo se i druge godine, na istom mjestu u isto vrijeme  (y)
 
onda niste baš dugo spali, jer sam vas vjutro na klupici videl  :mrgreen:
ili ste tam spali  :misli:
 
veliki said:
onda niste baš dugo spali, jer sam vas vjutro na klupici videl  :mrgreen:
ili ste tam spali  :misli:

ak smo spali vuru i pol, puno smo spali  8) a na klupici smo se družili s novim prijateljem Hojsom jer čovek tolko priča da nemreš spati  :jesus:
 
I mi smo imali takve "prijatelje" koji su popevali celu noć i vjutro do oko 10.
Dečki svaka čast  (y)
neznam kaj su pili, hehehehe
 
veliki said:
I mi smo imali takve "prijatelje" koji su popevali celu noć i vjutro do oko 10.
Dečki svaka čast  (y)
neznam kaj su pili, hehehehe

nama nije smetalo :) jer je čovek fest zanimljiv.. zbudil se trezan i na onoj klupici se nakoktal vinjaka kojeg je našel f kampu, malo dalje od šatora  :LOL:
 
luda_baba said:
isto tak... BILO MI JE PREDOBRO!! sam šteta kaj moja bolja polovica radi subotom pa smo u petak rano zbrisali, al smo zato sve to nadoknadili f subotu kad smo na šanku opet bili do jutra... sunce van a mi na spavanje  (y) što samo znači da je bilo dobro!!!! kaj se tiče klope - nemam pojma...nisam jela, al sam kobasice osjećala još i cijelu nedelju jer je ovaj moj to jel :jesus:
kamp super, šankova je bilo čist dosta, jedino kak pepi veli - više toi toieva (pogotovo u kampu) nikome nebi škodilo... bilo je i vode za umiti i tuša za stuširati i livade za spavati.. sve u svemu, vidimo se i druge godine, na istom mjestu u isto vrijeme  (y)
Ti si fakat bila "na šanku" i moram ti priznati da je taj šank bil puno lepši nego ostali na kojima niko nije sedel!!!  :mrgreen: 
Nadam se da je tebi i "kričečome" bilo ok!
Vidimo se!  (y)
 
Samo pohvale za MK JAL.
Bilo nam je odlično,sve super.
Vidimo se i sljedeče godine.
 
:bananapivo: :bananapivo: :banana: :banana: :banana2: :banana2: :rock: :rock: :piva: :piva: :yoman: :yoman:


                                                          :roll: :roll: :roll:
 
Anto said:
bio sam nekih par sati i žao mi je da nisam mogao ostat duže , što se tiče cijena jesu malo više ali namoguće je sve to organizirat i imati jake bendove s pivom za 10 i ćevapima za 20 kn .

S obzirom da sam nažalost bio spriječen da dođem (kolega iz kluba je bio sa boljom polovicom), nebi komentirao ništa osim ovog citiranog- moguće je itekako napraviti susret i to sa još jačim headlinerima a da cijene sve cuge a ne samo pive (dakle i bambusa i svega ostalog) ostanu cenera a količina pol kilska  :wink:

Za ćevase vjerujem da nije moguće ali 5-10 kn više vjerojatno nije bed ak je porcija poštena :misli:
 
jel ima kakvih novosti o nesreci..kolega mi rekao kad dolazio na susret  da bio neki motor u grabi sad me zanima jel bilo sta ??ili sve super proslo
 
luda_baba said:
isto tak... BILO MI JE PREDOBRO!! sam šteta kaj moja bolja polovica radi subotom pa smo u petak rano zbrisali, al smo zato sve to nadoknadili f subotu kad smo na šanku opet bili do jutra... sunce van a mi na spavanje  (y) što samo znači da je bilo dobro!!!! kaj se tiče klope - nemam pojma...nisam jela, al sam kobasice osjećala još i cijelu nedelju jer je ovaj moj to jel :jesus:
kamp super, šankova je bilo čist dosta, jedino kak pepi veli - više toi toieva (pogotovo u kampu) nikome nebi škodilo... bilo je i vode za umiti i tuša za stuširati i livade za spavati.. sve u svemu, vidimo se i druge godine, na istom mjestu u isto vrijeme  (y)
Ma bilo je PREDOBRO  ...... :misli: SLIKE  :misli: PUNO...........................

Plava munja said:
Daj deni neku na forum !!! :recine:
.........PREDOBRIH SAMO DA SE POSLOŽE A RADIJE BIH DOŠAO ZA VIKEND GORI NEGO SVE TO PRIBACITI NA FORUM ZA
          KOJI JE LAKO NEGO MORAŠ I NA FEJS HEBEM MU FEJS ALI ZNAM DA ĆU JA I JOŠ JEDAN "UMJETNIK" STAVITI PRAVE
          SLIKE U PRAVO VRIJEME,EASY  (y) (y)
 
dacxx said:
sad se vidi tko su pravi bajkeri...oni ne traže dlaku u jajetu :misli:
...susret je bio takav kakav je bio u petak smo imali malih poteškoča sa agregatom ali i to smo riješili
...o cjeni hrane svi govore ali nitko ne govori o kvaliteti :shock:
a ovima koji nisu mogli nači šank ili put do Trakošćana :stupid: mislim stvarno nemam riječi...  :jesus:
HVALA SVIMA VAMA KOJI NAS PODRŽAVATE (y) (y)
Malo falilo da ne dođem - problemi s prijevozom i nedosljednoj ekipi. Bilo je predobro! Da nisam uspjela doći, ne bi mogla prežalit. JALNI su se dokazali! Ekipa mala, ali imaju... Dobro ste se snašli za agregat. (y) Klopa bila ukusna, a medicu sam samo probala, ali znam i one koji su je hvalili sve dok su mogli stajat. Navodno da tuče u noge  :D Hvala Vam svima na ludom provodu, a poseban pozdrav Tomici, Toniju i Eku.
Nisam pljuvala oko, jer se nisam stigla nominirati. Iduće godine obavezno dolazim i nadam se svojim motorom.
 
Veliki pozdrav deckima iz MK JAL za početak, a onda da se i ja osvrnem na ovaj susret.

Kao prvo i prvo ekipa, ovo je bio "Festival motora i rocka" a ne iskljucivo moto susret za one koji nisu to primjetili, pa je i normalno da se pješacima nije naplaćivao upad, što je meni osobno i sasvim ok i mislim da bi tako trebalo biti na više susreta dapače, jer ja mogu dovesti osobno bilo kome bar desetak pješaka koji su veći "bajkeri" od mnogih. A neke osobe bi trebale malo odrasti i izaći iz svoje osobne bajke. Sa svoja tri frenda se može uvijek družiti i šerifovati u lokalnoj birtiji ako nekome smetaju mjesta gdje ima "previše" ljudi. No hard feelings ikome.

Da nastavim s glavnom temom, dakle dečkima iz JAL-a svaka pohvala na prekrasnoj lokaciji i super organizaciji, s obzirom da im je to prvi put da rade nešto ovako, a ne zaboravimo i sveukupno treći susret. Svaka čast ekipa. Netko je rekao da nije bilo putokaza, to je stvarno apsurdna tvrdnja s obzirom da su od prije izlaza za Đurmanec na autoputu, a pogotovo od silaska s autoputa na svakom i najmanjem križanju imate smeđi putokaz za Trakošćan.

Što se tiče cijena, slažem se da su cijene hrane bile malo previsoke, ali onda opet nisam osobno kušao, pa ne znam kakve su bile porcije, ali mi se čini da priprema i nije bila u najhigijenskijim uvijetima  :misli:  :? Cijene pive su bile sasvim ok i velika pohvala što je bilo Laško pivo. Puno bolje od "nekih drugih piva".  :wink:

Slažem se da je bilo možda previše maloljetne dječurlije, pogotovo u petak, ali onda opet, bolje da su tamo nego na cajkama u svakom slučaju.  (y) Netko je spomenuo da se bojao za stvari u šatoru, mislim da tome nije bilo mjesta, jer teško da će vam netko razmontirati šator i zbrisati s njim dok ne gledate. Tzv. prize posessions (u mom slučaju Leatherman i Magliteica) nije problem ponjeti sa sobom u dzepu, spremiti ispod sica ili u bisage s lokotom.

Od ostalih pohvala - dobio sam čak dvije medice na ulazu, odlično ozvučenje, od bendova bih posebno pohvalio dečke iz Trnja koji su preodlični, naravno Picksiebner i Bad Mushrooms.

Što se tiče primjedbi, navest ću eto da je trebala biti raznovrsnija ugostiteljska ponuda, a ne samo jedan stand od jednog ugostitelja, a i trebala je biti veća ponuda pogotovo bezalkoholnih pića, uz to nije ni graha bilo  :( Osim toga, navest ću da je vatrogasni kamion s vodom bio parkiran sva tri dana po cijeli dan na suncu, i u nedjelju ujutro je voda bila već preustajala za piće i počelo je biti kamenca. Od drugih stvari, čisto konstruktivni prijedlog da se u defile ne puštaju vespe i skuteri. Htio sam si na kraju "ćopiti" i majicu vašu, al sam nekako na kraju otišao bez nje.  :(
 
Ma bilo je super!  (y) (y) (y)

Lokacija prva liga, kao i ekipa. Bendova bilo na izbor, svakome po želji. I da ne zaboravimo bit svega je u druženju, a nama toga nije manjkalo. Cjene su bile kakve su bile, al ništ prestrašno, dogodine će se sve to korigirat. Al uvijek se nađe netko tko vidi samo mane. Takvih je uvijek bilo i bit će.

Tak da vidimo se i sljedeće godine, nadam se na istom mjestu  (y) :D :D :D

P.S. Calimero ti i društvo iz Duhova će uvijek bit dobrodošlo u našem domu, nadam se da se vidimo uskoro! :D
 
luda_baba said:
ak smo spali vuru i pol, puno smo spali   8) a na klupici smo se družili s novim prijateljem Hojsom jer čovek tolko priča da nemreš spati  :jesus:

Ma moj kum Hojs je legenda........................

Ovako da i ja nesto napisem ispred MK Roadbrothers-a

Nakon kratkog oporavka mozemo zakljuciti da je susret prosao vrhunski,na cijene klope i pica cemo uvijek prigovarati(nama bi pasalo da je sve gratis hahaha),ali organizacijski i sve ostalo cista desetka......mislim da bi se organizatori nekih drugih susreta mogli ugledati na vas....
P.S. da smo znali da cete imati probleme sa agregatom donesli bi mi malo struje u vrecicama iz Koprivnice

 
koma-1 said:
Pohvale prijateljima iz MK JAL  (y)

Slažem se,organizirati takav moto susret nije mali posao, mislim da kritičari u ovoj temi nisu nikad ništa slično ni probali napravit. Cijene hrane stvarno malo previsoke ali piva po 12 kuna je u redu. U svakom kafiću ili krčmetini piva košta isto, ne vidim razloga zašto bi na susretu bila jeftinija.