MK JAL Ivanec, 3. moto susret 9.-11. srpnja 2010.g.

Added to Calendar: 09-07-10, 10-07-10, 11-07-10

Kratki 1 said:
Može Strela! Imaš moj broj moba pa se čujemo kad buš u klijeti!! (y) (y)
[/quot)





Svaki dan smo redovno u posjetu.. Znaš da mlada vina treba čuvati, održavati, proučavati, isprobavati... Nekak si se izdvojil iz kolektiva pa nas strah zvati te :mrgreen:, A u Bazi je vino jučer isto bilo finoooo (y), Pitam se pitam jel Marikuvo ili :misli:, Uglavnom druženje za našega prijatela Đinksa bil je pun pogodak, Ljepo je vidjeti sve prijatele u humanoj gesti (y)
 
Ja i bejbe mislile doć u petak, a u subotu u Zloveniju na Riblju Čorbu, al meni uletila neka svadba :/
 
DoRRis said:
Ja i bejbe mislile doć u petak, a u subotu u Zloveniju na Riblju Čorbu, al meni uletila neka svadba :/

Odličan program i bendovi ,vidimo se sigurno :)

btw. Di je točno čorba taj vikend u "Zloveniji" ?
 
dacxx said:
nekoliko slikica mjesta održavanja 3. motosusreta MK JAL u TRAKOŠTANU (y)

:LOL: :LOL: :LOL:TRAKOŠTANU :jesus: :jesus: :jesus:
:misli:TRAKOŠĆAN (y)
 
Pripreme su u punom tijeku!! 
sve zasad ide po planu!  (y)

Malo informacija!
Susret se odvija uz samu glavnu cestu u Trakoščanu uz prekrasan pogled na dvorac!
Svi motoristi imaju popust na ulaznicu prilikom obilaska dvorca!
Defile u subotu če biti oko 40km uz stajanje u Ivancu na okrijepu!
U subotu live svirke bendova če započeti već od podneva!

Mogučnost smještaja ali treba navrijeme javiti!  (y)
Uskoro još informacija!




 
smještaj za one bez šatora je u kući cca 200 kvadrata (za smještaj se najaviti na br.098/938-6519 MAVREK)
 
35480_1503622311510_1262817354_3147.jpg


28649_120129974681734_1000005419749.jpg


28649_120129734681758_1000005419749.jpg
 
moja preporuka za ić iz npr zagreba je autocestom do mokrica..onda se skinite i odite lokalnom cestom od Zaboka-Humlug-pored benz pump europetrol prema Začretju(roses outlet),pa za Krapinu,Đurmanec;macelj;trakoščan

cesta je prva liga skroz od zaboka,novi asfalt i super atraktivne dionice kroz brege,zavoje,tunele...a zadnjih 7 km od maclja prema trakoščanu  (y) (y) (y) meni osobno jedna od boljih dionica u hrvatskoj za vozit se..
 
3.festival motora & rock and rolla je čini mi se pobrani od MK SJENE a moto igre sa pljuvanjem oka od MK SAIRACH ŽIRI.U svakom slučaju želim svime dobru zabavu kod moto kluba koji ima najoriginalnije ime koje paše čitavoj naciji a to je naš svjetski poznati JAL.Pozdrav Mavreku i ekipi.
 
GORAN64 said:
3.festival motora & rock and rolla je čini mi se pobrani od MK SJENE a moto igre sa pljuvanjem oka od MK SAIRACH ŽIRI.U svakom slučaju želim svime dobru zabavu kod moto kluba koji ima najoriginalnije ime koje paše čitavoj naciji a to je naš svjetski poznati JAL.Pozdrav Mavreku i ekipi.
Tebi se majstore puno toga čini!!
 
malo previše mu se pričinjava,dođi pa da vidim kak ti možeš daleko pljunuti oko :bananapivo: :ujaja: