MK JAL Ivanec, 3. moto susret 9.-11. srpnja 2010.g.

Added to Calendar: 09-07-10, 10-07-10, 11-07-10

manch said:
Tebi se majstore puno toga čini!!
Međimurci imaju MAJSTORE ak znaš kaj je to.Podravci još za sad nisu MAJSTORI i nedaj Bog da bi bili. :jesus:Svima ostalima želim dobro vreme i dobar provod i kaj je najvežnije sretan povratak doma. (y)
 
GORAN64 said:
Međimurci imaju MAJSTORE ak znaš kaj je to.Podravci još za sad nisu MAJSTORI i nedaj Bog da bi bili. :jesus:Svima ostalima želim dobro vreme i dobar provod i kaj je najvežnije sretan povratak doma. (y)
(y)
 
1942g. said:
malo previše mu se pričinjava,dođi pa da vidim kak ti možeš daleko pljunuti oko :bananapivo: :ujaja:
ne biti tak glasan to ti ni dobro za grlo :jesus:
 
Men s čini da ću morat pokupit svoju ekipu i doći vam u goste. Nemam motor, još uvijek, ali nekako ćemo se dotaljigat. Ovaj vaš plakat znam već napamet, jer sam podijelila hrpu letaka u SB i ZD. Najviše me zanima ovo pljuvanje očiju. Kaže Tony da su streilizirane u alkoholu. Volila bih se probat natjecat, al me strah da bi se mogla izbljuvat  :jesus:
 
gorgonja said:
Men s čini da ću morat pokupit svoju ekipu i doći vam u goste. Nemam motor, još uvijek, ali nekako ćemo se dotaljigat. Ovaj vaš plakat znam već napamet, jer sam podijelila hrpu letaka u SB i ZD. Najviše me zanima ovo pljuvanje očiju. Kaže Tony da su streilizirane u alkoholu. Volila bih se probat natjecat, al me strah da bi se mogla izbljuvat  :jesus:
nema problema samo vi dođite u čim večem broju!!
A ti se probaj natjecat pa bumo vidli kaj se bude dogodilo! Ko zna možda pobijediš, ali za svaki slučaj  kanta bude u pripravnosti!  :mrgreen:  (y)
vidimo se!!
 
Moja draga i ja dolazimo svakak.... Vidimo se.... p.s. drzim vam palceve da vam bude ljepo vrijeme... PozZzZ...
 
manch said:
nema problema samo vi dođite u čim večem broju!!
A ti se probaj natjecat pa bumo vidli kaj se bude dogodilo! Ko zna možda pobijediš, ali za svaki slučaj  kanta bude u pripravnosti!  :mrgreen:  (y)
vidimo se!!

Ne moraš pripremat kante, stari moj, nosim naučene lekcije od sinoć iz Biograda. Nema više budalesanja u tim igrama bez granica. Sinoć potezala konop, pa iščašila skočni zglob. Sad šepam! A i jedan od vaših Jalovih vozača mi je slikovito opisivao te oči i da postoji opasnost od gutanja  :LOL: Bljak!
 
gorgonja said:
Ne moraš pripremat kante, stari moj, nosim naučene lekcije od sinoć iz Biograda. Nema više budalesanja u tim igrama bez granica. Sinoć potezala konop, pa iščašila skočni zglob. Sad šepam! A i jedan od vaših Jalovih vozača mi je slikovito opisivao te oči i da postoji opasnost od gutanja  :LOL: Bljak!
Koji od nas ti je to objasnil? Opasnost od gutanja je ako imaš veliki kapacitet gutanja!! Baš bi morala probati!!  :mrgreen:
I nismo svi JALOVI neki smo vrlo PLODNI!!  :mrgreen:  :LOL:
P.S. Za dva tjedna ti se bu zglob oporavil pa buš mogla i kod nas natezati uže!!  (y)
 
manch said:
35480_1503622311510_1262817354_3147.jpg


28649_120129974681734_1000005419749.jpg


28649_120129734681758_1000005419749.jpg
MENI OVO SVE IZGLEDA KAO DA BI MOGAO BIT JEDAN ODLICAN  PARTY,A I OD KORCULE DOBRA VOZNJA DO TRAKOSCANA!!!
MOŽDA SE VIDIMO...POZZZZ  (y)
 
gorgonja said:
Ne moraš pripremat kante, stari moj, nosim naučene lekcije od sinoć iz Biograda. Nema više budalesanja u tim igrama bez granica. Sinoć potezala konop, pa iščašila skočni zglob. Sad šepam! A i jedan od vaših Jalovih vozača mi je slikovito opisivao te oči i da postoji opasnost od gutanja  :LOL: Bljak!

gorgonja said:
Ovaj vaš plakat znam već napamet, jer sam podijelila hrpu letaka u SB i ZD.

Istina...dobro odrađen posel. Nije bilo mjesta di se nije moglo vidjeti letak...u ZD i Biogradu  :wink:
Sad buš bar malo na poštedi dok se noga ne oporavi. Si bila možda u ovoj grupi? Ali u kojoj god bila, odojak je bil dobar...
Bumo vidli kak buš potezala u Trakoščanu  :wink:

201006262324201.jpg
 
bikerica-mb said:
Kad smo več kod klijeti ni moja nije daleko :D

Tak da nema frke i roštilj se može složit  :vecerica: :yes:

i ja se pridružujem da napokon vidim tu kleticu (y) (y)
čujemo se za vikend!
p.s.mi sretno i bez kiše stigli iz biograda...

 
naked_xjr said:
Istina...dobro odrađen posel. Nije bilo mjesta di se nije moglo vidjeti letak...u ZD i Biogradu  :wink:
Sad buš bar malo na poštedi dok se noga ne oporavi. Si bila možda u ovoj grupi? Ali u kojoj god bila, odojak je bil dobar...
Bumo vidli kak buš potezala u Trakoščanu  :wink:
E bila upravo u toj ekipi i to slučajno. Došla fotkati svoje Brođanke, a ludi Jura me odmah regrutirao, a ja još luđa pristala. :LOL: U Trakošćanu treba neka druga disciplina za mene. Može potezanje, ali sigurno ne konopa  :)
 
osim kupanja u pivu i gemištima :piva: možete se i okupati u jezeru :cool: ili možda samo krstariti :mornar:
 
maya4 said:
i ja se pridružujem da napokon vidim tu kleticu (y) (y)
čujemo se za vikend!
p.s.mi sretno i bez kiše stigli iz biograda...
Je bil bi red da ju več jednom vidiš  :D
I mi sretno i brzo stigli doma 8)
 
gorgonja said:
E bila upravo u toj ekipi i to slučajno. Došla fotkati svoje Brođanke, a ludi Jura me odmah regrutirao, a ja još luđa pristala. :LOL: U Trakošćanu treba neka druga disciplina za mene. Može potezanje, ali sigurno ne konopa  :)

Ne vupam se zmisliti kaj bi potezala  8)
 
Kratki 1 said:
EVO LJUDI PROGRAM:

PETAK 09.07. 2010. - ferzzo i melodic trip ( CRNO PERJE )
                           - zoran mišić i band
                           - divlje jagode
                           - nakupina mi

SUBOTA 10.07.2010. - country paul
                             - trnje unplugged
                             - the trio (ZZ TOP; AC/DC)
                             - skynyrd crowd ( LYNYRD SKYNYRD )
                             - bad mushrooms ( LED ZEPPELIN, BEEP PURPLE )
                             - hard time
                             - picksiebner
                             - atomsko sklonište

.....panoramska vožnja IVANEC - TRAKOŠĆAN
.....svim bikerima ulaz za razgledavanje dvorca po simbolićnim cijenama...

ne znam, jen dan bum sikak dosel....al bendovi su predobri....