MK Karabaja - Bihać (BiH), 02.-04.07.2010.

Added to Calendar: 02-07-10, 03-07-10, 04-07-10

hvala svima stosu izdvojili malo vremena da dodu na nas parti mismo zadovoljni ja mislim da ste i vi bili HVALA . (y)
 
  tovari proveli večer u ugodnom druženju i finom ambijentu,ića,pića u izobilju a ni zajebancije nije nedostajalo.
  igrom slučaja nismo kušivali ona dva što su se grijala na "šćapu" jer smo nažalost morali prerano otići            sa "mjesta zločina"  :cry:

  pozdrav karabajama i do sljedećeg susreta-živili  (y)


http://h
ttp://fodi.frubar.net/files/03EB5DBA-CFC3-294F-A9F5-61D340BCD40A_thumb.jpg











 
meni bilo suuuuuuuper  (y)

hvala na janjku, na zdrepcevoj krvi, odlicnom rostilju, na svemu...  (y)
 
"http://picasaweb.google.com/matea.nikola/WinterPartyKarabaja?feat=embedwebsite"
 
bihacanin said:
Dakle uz mnogo zabave na istom mjestu kao i prošle godine na obalama rijeke Une MK Karabaja organizuje 4. moto skup.  Nadamo se da ste se prošle godine dobro zabavili i opustili, pa vas i ove godine pozivamo da budete naši gosti kao sto sam i rekao od 2-4. jula (srpnja) 2010 godine obečavamo da čemo popraviti nedostatke iz proteklih godina  :misli:   :mrgreen: :mrgreen:

sve dodatne informacije pozrazite na www.mk-karabaja.com, www.karabajabihac.blogger.ba
ili na jedan od telefona  00 387 61 370 378 Janda, 00 378 65 593 975 Mujo

sta je sa stranicom ??? :ugovor:  neaktivna je vec nekoliko dana :bicikler: !!!!!!!!!!! Sta je sa flayerom ili ti ga plakatom ??  :cry:
 
pravimo novu stranicu koja je u izradi

www.mkkarabaja.com

dogovoren je benda SABBATKA za subotu i bit ce sigurno jos najmanje jedan bend za subotu i u petak

pivo je KARLOVACKO

vec smo poceli raditi i sredjivati za taj cuveni vikend

veliki pozdrav
 
A probat ćemo i mi navratit.. (y) Iako mi se više sviđa ona piva od prošle god.. :mrgreen:
 
vidimo se sigurno, "KARABAJA" se ipak ne propušta ....

- ajde samo ako nije problem da ne bi bilo ko lani da ja potegnem iz rijeke i dovučem ekipu na preminger a ono se toči pan i karlovačko - pripremite premingeraaaaaaaaa,

ako i ne pripremite neću vam zamjerit, preeedobri ste, pozdrav almiru i bediju   :D :D :D :D
 
"smavre" na vasu veliku radost ovaj put tocimo preminger i samo preminger sto se piva tice  hhehehhehehe

svi ste dobrodosli a ako ima kakvi zelja samo recite pokusat cemo da ih ostvarimo
 
A što reči,uvik pravi domaćini-fala Šišiću što mi je donio kišno odijelo u prošlu nedilju za 20 minuta -POZDRAV KARABAJAMA  (y) (y)
 
KarabajaDino said:
"smavre" na vasu veliku radost ovaj put tocimo preminger i samo preminger sto se piva tice   hhehehhehehe

svi ste dobrodosli a ako ima kakvi zelja samo recite pokusat cemo da ih ostvarimo

reko sam ja svima da ste CAAAAREVI........

od želja je samo da nešto ne iskrsne pa da Vas nema,
 
KarabajaDino said:
hehehe pa nemamo kuda pobjeci   hehehehhe

Možete, na Plitvice. :misli:
Nadam se doći kod Vas,nakratko a možda i prenoćim  (y)(ovisno o pivu) :piva: