MK Karabaja - Bihać (BiH), 02.-04.07.2010.

Added to Calendar: 02-07-10, 03-07-10, 04-07-10

likota43 said:
Šišiću jel mogu ja doć i u petak i u subotu,dal se to smije ?  :misli:

za tebe ne  :mrgreen:
 
KarabajaDino said:
za one koji zele da nesto upitaju preko telefona mogu kontaktirati
00387 61 626260 begin_of_the_skype_highlighting              00387 61 626260       end_of_the_skype_highlighting Šišic
00387 61 786764 Dino

    Evo ja ću, ali ne preko telefona :mrgreen:

  Jel se mora vući šator ili ima kakav motel/hotel u blizini po prihvatljivoj cijeni..... :misli:, hajde možda po prvi put netko iz Našica dođe do vas malo... 8)
 
  Free riders, Slavonski Brod skupljaju ekipu za dolazak, dogovori u toku, odgovarao bi nam neki smještaj u kampu ili blizu...
Trebalo bi nas doći 10-tak, možda se još netko iz  Slavonije pridruži....Da li pripreme idu po planu, da li se može kupati.... (y)
 
ovako sto se tice kampiranja mjesta ima u izobilju
mi smo neki 1-2km od centra grada pa nebi bilo lose ako volite kampirati da se na to odlucite a ako ne prosle godine je bilo ponuda za smjestaj za 10eura po osobi pa sad ne znam jel vam to skupo

kamp je uz samu rijeku unu a neki stotinjak metara ima pjescana plaza

danas idemo na radnu akciju pa cu malo poslikati pa  veceras postavljam slike da vidite o cemu se radi
 
Hvala na odgovoru, treba nam rezerva za spavanje ako bi bilo loše vrijeme i 10 eura nam nije puno. Znači ima privatnog smještaja ili neki hotel???
Čuj jednu noć se ne mora niti spavati!!!! (y)
Nadamo se janjetini i nekoj dobroj klopi koja će se moći kupiti na susretima.....
A vjerojatno bude i ženske populacije.....
 
gduric said:
Hvala na odgovoru, treba nam rezerva za spavanje ako bi bilo loše vrijeme i 10 eura nam nije puno. Znači ima privatnog smještaja ili neki hotel???
Čuj jednu noć se ne mora niti spavati!!!! (y)
Nadamo se janjetini i nekoj dobroj klopi koja će se moći kupiti na susretima.....
A vjerojatno bude i ženske populacije.....
Sve ima  :wink:  i ima jedna stara izreka -"kad si u gostima ili na susretu u Bosni gledaj prvi trenutak kad te niko ne vidi i bježi 
                            jer nećeš doći kući tako brzo" - domaćini su  (y) (y) (y) (y) (y)
 
hvala na takvom misljenju za nas

danas smo se pravo naradilo pokosili smo svu travu i i prilaz do une i evo par slika da vidite gdje dolazite
da nebude zabune trava je pokosena i sutra je kupimo posto je na slikama ima,
 
to o cemu sam pricao nije hotel vec privatni smijestaj koji nam je nudio prosle godine krevet po toj cijeni al nikako da nadjem tog covjeka a nemam broj telefona
ali potrudit cu se sutra da to rijesim pa vam javim detaljnije
a oticu sutra i kod drugih ugostitelja pa da vidimo sta je za reci
 
KarabajaDino said:
to o cemu sam pricao nije hotel vec privatni smijestaj koji nam je nudio prosle godine krevet po toj cijeni al nikako da nadjem tog covjeka a nemam broj telefona
ali potrudit cu se sutra da to rijesim pa vam javim detaljnije
a oticu sutra i kod drugih ugostitelja pa da vidimo sta je za reci

hajde malo objasni di se to tocno nalazi i kako vemo naci mi koji dolazimo sa rijecke strane preko plitvica kad udemo u BIHAC  kamo onda da vozimo hvala i pozdrav od  :starac: (y) (y)
 
meni je davno nampalo da to napisem ali mi cemo na svaku raskrsnicu napisati MOTO I STRELICU GDJE TREBA SKRENUTI
ali nije problem napisat cu da se ipak zna hehehe

sa koje god strane ulazite u grad pratite CENTAR posto je u nas centar grada jedan veliku kruzni tok-tj oko centra grada ide jednosmijerna ulica koja kruzi oko centra citavim putep
kad udjete u centar pratite turisticke znakove na kojima pise SPORTSKI AERODROM I SAMO VOZITE KA AERODROMU I MI SMO PRIJE AERODROMA POLA KILOMETRA OD CENTRA NEKI 1500m

ima i jednostavnije:
na prvom semafofu NA KOJI NALETITE -prije centra idete PRAVO, na drugom odete PRAVO
 
SLUCAJNO SAM POSLAO PRIJASNJI POST


meni je davno nampalo da to napisem ali mi cemo na svaku raskrsnicu napisati MOTO I STRELICU GDJE TREBA SKRENUTI
ali nije problem napisat cu da se ipak zna hehehe

sa koje god strane ulazite u grad pratite CENTAR posto je u nas centar grada jedan veliku kruzni tok-tj oko centra grada ide jednosmijerna ulica koja kruzi oko centra citavim putep
kad udjete u centar pratite turisticke znakove na kojima pise SPORTSKI AERODROM I SAMO VOZITE KA AERODROMU I MI SMO PRIJE AERODROMA POLA KILOMETRA OD CENTRA NEKI 1500m

ima i jednostavnije:
na prvom semafofu NA KOJI NALETITE -prije centra idete PRAVO, na drugom idete PRAVO tad ulazite u centar i sama cesta sktece u desnu stranu i to je vec ta jednosmijerna ulica, na trecem semaforu skrecete DESNO i na cetrvtom skrecete LIJEVO i poslije toga idete cc1500m i tu cete vidjeti znak za spustanje kod nas cesta ima ostrih krivina i nemoj te ici brzo
znaci 1.PRAVO 2.PRAVO 3.DESNO 4. LIJEVO

opet kazem bit ce znakovi MOTO