MK Karabaja - Bihać (BiH), 02.-04.07.2010.

Added to Calendar: 02-07-10, 03-07-10, 04-07-10

Dino moga si to pojednostavniti-čim uđeš u centar koji se pogodi bez problema sve će već svak znati a ko pita taj i ne skita  :wink:
 
ljudi ne mozete pogrijesiti idite samo ljevo i odma desno HAHAAHA bice putokazi nije bihac velik grad  (y) :skuter: :bananapivo:
 
a ce bit kakva keciga ili som posto sam cuja da vam cavapi nista nevaljaju  :jesus:
 
54 said:
a ce bit kakva keciga ili som posto sam cuja da vam cavapi nista nevaljaju  :jesus:


...a jel ideš ti za Bihać???
 
ja krecem sutra ako bog da dosta je prijatelja bikera na putu do bihaca valjda cu uspit potrefit granicu i sritno stici do vas ali ovaj put solo baba nije u mogucnosti pored dobre volje bit ce jos prilika  (y) (y)
 
babaidida said:
ja krecem sutra ako bog da dosta je prijatelja bikera na putu do bihaca valjda cu uspit potrefit granicu i sritno stici do vas ali ovaj put solo baba nije u mogucnosti pored dobre volje bit ce jos prilika  (y) (y)

Jednostavnije je doći kod mene na rakiju i kavu :drunk:,pa idemo zajedno  :biker: :biker: :biker:
 
babaidida said:
ja krecem sutra ako bog da dosta je prijatelja bikera na putu do bihaca valjda cu uspit potrefit granicu i sritno stici do vas ali ovaj put solo baba nije u mogucnosti pored dobre volje bit ce jos prilika  (y) (y)
i ja cu popodne do bihaca pa ako te nadjem u nekoj birtiji po putu skupa cemo trazit granicu  :LOL: :LOL:

:mrgreen: :mrgreen:
 
54 said:
nije 100% al cu doc :mrgreen:


...mi ćemo vjerojatno sutra gore,a sad za nastavak vikenda neznam...          :misli:
 
sisic said:
ljudi ne mozete pogrijesiti idite samo ljevo i odma desno HAHAAHA bice putokazi nije bihac velik grad  (y) :skuter: :bananapivo:
ogroman je to grad.....uvijek mi treba pola sata da ga prođem....
 
evo obujem se i dođemo  (y)    :D
 
Stigao na cilj bez ogrebotine.  :jesus:
Zahvaljujem MK Karabajama na izuzetno dobrom moto-susretu,srdačnosti i gostoljubivosti,kao i svima onima koji su doprinijeli ,svojim prisustvom ili na neki drugi način,da nam je bilo tako dobro. (y) (y) (y) (y) (y)
Nadam se ponovom dolasku dogodine a možda i prije. :pjevajuci: :hello:
 
evo da se javim i ja da sam stgao doma istusirao se i pricam babi kako mi je suoer bilo nadam se da ste  i vi KARABAJE  bili zadovoljni samnom mislim da vas nisam iznevjerio sto se tice fazola pozdrav i vidimo se  negdi u gorskom kotaru nadam se da dolazite kod FROGOVACA (y) (y) (y) (y)
 
babaidida said:
evo da se javim i ja da sam stgao doma istusirao se i pricam babi kako mi je suoer bilo nadam se da ste  i vi KARABAJE  bili zadovoljni samnom mislim da vas nisam iznevjerio sto se tice fazola pozdrav i vidimo se  negdi u gorskom kotaru nadam se da dolazite kod FROGOVACA (y) (y) (y) (y)

jel pomogo kefir ??  :mrgreen: :mrgreen:

karabajama hvala na svemu-bilo je odlicno  (y)
 
Jeja i ja stigli doma uredno, još nismo ni dojmove sredili ali mogu reč da je susret bio super  (y) kao domačini ste nas pazili i mazili i svaka čast na iskazanom gostoprimstvu  (y)
a šta me priroda oduševila što na mjestu susreta a što smo pronašli vozeći se okolo, našli smo pravi mali raj za brzo punjenje svojih baterija...  :D    (y)  (y)

šta reć nego vidimo se Karabaje opet  (y)  (y)













 
...evo da se javimo i mi...
stigli sretno taman prije kiše
KARABAJAMA svaka čast i sve pohvale na susretu (y)
vidim da me mrva uslikao u pokušaju pecanja :mrgreen: