MK KOMPA - 21.03.2009.

Added to Calendar: 21-03-09

nisam htio nista pisat jer to nema veze sa partijem i organizatorima i tako kvarit super tulum, vec nepaznjom moga prijatelja, no sada kad mi je javio nastavak price moram. naime, izgubio je na partiju torbicu sa novcanikom, karticama i mobitelom koja mu je u nedjelju predvecer vracena. kako mi je on rekao da ga je nazvao " gazda kuce " nasavsi njegov kucni broj u mobitelu. koristim ovu priliku da pozdravim sve postene bikere sa tuluma a " gazdi kuce " i MK KOMPI izrazim VELIKO HVALA! (y) (y) (y) (y) (y)
 
o to je stvarno pohvalno (y) malo tko danas vraca novcanik a pogotovo ako je nesto i lovice bilo unutra... al eto u milion se nadje jedna postena dusa (y)
 
cobRRa said:
nisam htio nista pisat jer to nema veze sa partijem i organizatorima i tako kvarit super tulum, vec nepaznjom moga prijatelja, no sada kad mi je javio nastavak price moram. naime, izgubio je na partiju torbicu sa novcanikom, karticama i mobitelom koja mu je u nedjelju predvecer vracena. kako mi je on rekao da ga je nazvao " gazda kuce " nasavsi njegov kucni broj u mobitelu. koristim ovu priliku da pozdravim sve postene bikere sa tuluma a " gazdi kuce " i MK KOMPI izrazim VELIKO HVALA! (y) (y) (y) (y) (y)

kakvi bi to domacini bili da nismo vratili izgubljeno, nije ti frend bio jedini, bilo je jos stvari u našoj kutiji "izgubljeno-nadjeno" i sve stvari su nasle svoje prave vlasnike.

Nadam se da je svima bilo ugodno kod nas..hvala svima kaj ste dosli  (y)
 
BlueSteel said:
kakvi bi to domacini bili da nismo vratili izgubljeno, nije ti frend bio jedini, bilo je jos stvari u našoj kutiji "izgubljeno-nadjeno" i sve stvari su nasle svoje prave vlasnike.

Nadam se da je svima bilo ugodno kod nas..hvala svima kaj ste dosli  (y)
Svaka čast,da nije bilo i da nema još poštenih ljudi čovek bi moral odvojiti puno više nego je možda bilo novaca u novčaniku.Sve ponovo delati na novo to puno više košta.Svaka pohvala organizatoru.Nismo mogli dojti ali to ne znaći da se nećemo negde sresti i upoznati.Pozdrav. (y) (y)
 
izgubljeno: novcanik + mobitel - vraceno
disk plocice - vraceno
USB stick - vraceno

vise nis nismo nasli osim praznih boca i casa.

hvala svima kaj ste dosli, ak ne prije vidimo se dogodine (vjerojatnije na nekom sanku u bliskoj buducnosti), ak ne onda si masemo na cesti